استان ها

اختراع دستکش ضد سرمازدگی با تکنولوژی جدید

فاطمه فخریان در کنار نمایشگاه عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی تهران مصلا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، گفت: «من در بخش صنعت خلاق نمایشگاه عصر امید با طراحی محصولی به نام دستکش ضد یخ زدگی هستم. این دستکش ضد یخ متعلق به همکاران خارجی و ایرانی نیست.»


بیشتر بخوانید:

از صابون ضد آکنه تا ماسک پودری ضد ریزش مو

ایجاد شغل با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی

اندازه گیری رفتار انسان و اقدامات در برابر مولفه های معماری و شهری


دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد افزود: این دستکش با استفاده از قابلیت های بدن انسان، عامل مضر ایجاد سرمازدگی را از بین می برد، دست را گرم می کند، از یخ زدگی بافت انگشت جلوگیری می کند، فناوری به کار رفته در این دستکش تکمیل شده است. جدید. “

فخریان عنوان کرد. دانشگاه آزاد اسلامی رضوی با بیش از 150 غرفه در نمایشگاه عصر امید – رویداد سراسری از 18 تا 22 خردادماه در مصلای تهران فعال است.

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به ارائه، ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها، فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه با هدف بسترسازی می پردازد. با شعار 1000 گروه تحقیقاتی و زیرساخت ها، به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس این دانشگاه، 1000 ایده و شرکت نوپا و 1000 شرکت خلاق فناورانه برنامه ریزی شده است.

گام دوم رویداد ملی (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد که بخشی از تاریخ چهل ساله آزاد اسلامی است. دانشگاه. ارائه شده در آموزش منابع انسانی، فرهنگ، بخش های مختلف اقتصاد، پزشکی، مهندسی، بشردوستانه و غیره.

انتهای پیام/4117/4062/