استان ها

گوریل قزاقستان هالک ایرانی را به مبارزه طلبید!+عکس

چالش گوریل قزاقستان هالک ایرانی!  + عکس:

گوریل قزاق در این ویدئو خطاب به سجاد غریبی گفت: “من هالک واقعی هستم، تو و مارتین ترسو هستند، بیا با هم بجنگیم.”

به گزارش سرگرمی برای همه؛ پس از لغو جدال سجاد غریبی و مارتین فورد، تنها چند هفته مانده به تاریخ مسابقه، به نظر می رسد هالک ایرانی حریف جدیدی پیدا کرده است.

غریبی قرار بود در ورزشگاه O2 لندن در یک درگیری بزرگ با فورد دیدار کند که این دیدار لغو شد. حالا به نظر می رسد که جاده عجیب و غریب و فورد دیگری از هم جدا شده اند، و جنگنده دیگری به نام تایتان قزاقستانی غریبه را به چالش کشید.

جومانوف آلماتی بختویچ یک قزاق با نفوذ است که به اندازه غریبه یا فورد شناخته شده نیست، اما این مانع از آن نشد که او را به مبارزه با هالک ایرانی دعوت کند. او در فضای مجازی هالک ایرانی را به چالش کشید تا او را «غریبه» و «فورد بزدل» خطاب کند.

149859_480:

مصطفی هاشم زهی مدیر برنامه های سجاد غریبی روز گذشته با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود به قزاق تایتان افتخار کرد و اعلام کرد که به زودی رسما به عنوان حریف جدید سجاد غریبی معرفی خواهد شد.

“من هالک واقعی هستم، شما و مارتین ترسو هستید. گوریل قزاق به غریبه موجود در ویدئو می گوید: «بیا با هم بجنگیم.

باخیتوویچ اهل آلماتی قزاقستان است که مدعی است دو بار در مسابقات بدنسازی پیروز شده و حدود 21000 فالوور اینستاگرام دارد. او در صفحه خود تصاویری از اندام های عضلانی، فیلم هایی از حضورش در برنامه های تلویزیونی منتشر کرد. او در اینستاگرام خود به قد 174 سانتی متر و وزن 115 کیلوگرم اشاره کرد. تعداد فالوورهای او در مقایسه با یک میلیون فالوور عجیب کم به نظر می رسد – 9.3 میلیون دنبال کننده فورد.

به گفته فورد، دعوای او با غریبه به دلیل نگرانی لغو شد که در پی مصاحبه ای عجیب در ایران درباره وضعیت روحی هالک ایرانی انجام شد. در اواسط این مصاحبه، یک غریبه شروع به گریه کرد. علاوه بر این، ترس از عدم عادلانه بودن این مبارزه وجود داشت، زیرا برتری فورد از چندین ویدئوی منتشر شده از تمرین دو حریف مشهود بود.

غریبین در نشست خبری درباره مسابقه با فورد در پاسخ به سوال حریفش مبنی بر جدی بودن حضور در مبارزه مدعی شد که برای این مبارزه بی صبرانه تمرین کرده است و در همان تمرین 13 کیلوگرم وزن کم کرده است. بعداً ویدیویی با یک غریبه منتشر شد که در آن او مدعی شد که توسط والدینش طرد شده و سپس شروع به گریه کرد.