اجتماعیکسب و کار ایرانیان

رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام ۵۰۰

ممبر گروه به گروه تلگرام و رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام موضوعی است که برای صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین نیز مانند سایر کاربران اهمیت بسیاری دارد. در واقع پیام‌رسان تلگرام که از حدود 10 سال پیش روی کار آمد، توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرد. کسب‌وکارهای آنلاین نیز به دلیل همین محبوبیت، کانال‌های تلگرامی را راه‌اندازی کردند تا اطلاع‌رسانی و انتشار تبلیغات خود را در سطح وسیع‌تری انجام دهند.

اما یکی از مشکلاتی که کاربران تلگرام از جمله برخی از مدیران کانال‌ها یا با آن مواجه می‌شوند، محدودیت در عضویت کاربران در کانال‌های تلگرام است. در این مقاله  شما را با راهکارهایی آشنا خواهیم کرد که امکان عضو شدن در کانال‌های تلگرامی را نامحدود می‌کند و به خدمات افزایش ویو(بازدید) تلگرام شرکت های مختلف در ایران می پردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

استخراج ممبر گروه تلگرام | انتقال اعضای گروه به گروه دیگر در واتساپ | انتقال ممبر گروه به گروه

محدودیت عضویت در کانال‌های تلگرامی

تلگرام در سال 2013 شروع به کار کرد. این پیام‌رسان به دلایل مختلفی از جمله سطح بالای امنیت، قوانین مهمی برای حفظ حریم خصوصی و سهولت ارسال و دریافت پیام‌، توانست در مدت زمان کوتاهی محبوبیت بسیاری به دست آورد. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های آن تشکیل گروه بود. به این واسطه افرادی با سلایق مشابه، این امکان را داشتند که در بستری با هم تعامل داشته باشند. پیام‌های مختلف خود را به جای شخصی، به طور گروهی ارسال و یا دریافت کنند.

اما نیازسنجی تلگرام نشان داد که گروهی از افراد تمایل دارند خود مدیر و ارسال‌کننده پیام‌ها باشند. به این واسطه کانال تلگرامی به منظور برقراری تعامل یک‌سویه یک یا چند مدیر با گروهی از افراد تشکیل شد. اما مشکلی که برای بسیاری از کاربران به وجود آمد، محدودیت در تعداد اعضای کانال و مشکل عضویت در کانال‌های دلخواه بود. همین باعث شد که راهکارهایی برای رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام برای دستگاه‌های مبتنی بر (Android) و (iOS) و همچنین نسخه دسکتاپ به وجود آیند. در ادامه به مشکلات عضو شدن در کانال تلگرام و روش‌های رفع محدودیت عضویت و خرید ممبر تلگرام بدون ریزش در کانال تلگرام می‌پردازیم.

رفع مشکل (Too many communities) در تلگرام

یکی از مشکلاتی که هنگام عضویت در کانال‌های تلگرام با آن مواجه می‌شویم، (Too many communities) نام دارد. شاید شما هم با این مشکل مواجه شده باشید و به دنبال راهکارهایی باشید که بتوانند این اخطار را از بین ببرند. در پاسخ می‌توانیم بگوییم که تلگرام مانند اینستاگرام، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی، قوانینی دارد و یکی از آنها «به سقف مجاز رسیدید» یا همان (Too many communities) است. این اخطار هنگامی برای افراد ظاهر می‌شود که بخواهند در کانال یا گروه پانصد و یکم به بالا عضو شوند. هر کاربری تنها می‌تواند در 500 کانال و گروه عضو شود. اما اگر شمار کانال‌ها و گروه‌های هر حساب کاربری به بیشتر از 500 مورد برسد، فرد هنگام افزودن کانال یا گروه جدید با اخطار (Too many communities) مواجه خواهد شد.

راهکار رفع مشکل (Too many communities)

افراد بر اساس سلیقه خود عضو کانال‌ها و گروه‌هایی می‌شوند که دوست دارند. اما آن دسته از کاربرانی که از تلگرام‌های غیررسمی استفاده می‌کنند، شاهد زیاد شدن خودبه‌خودی تعداد کانال‌های پروفایل خود خواهند بود. برای رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام در چنین شرایطی دو راهکار کاربردی وجود دارند.

آموزش تصویری رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام موبایل

همانطور که توضیح دادیم، یکی از مهم‌ترین دلیلی که افراد نمی‌توانند در کانال‌های مورد نظر خود عضو شوند، عضویت آنها در 500 کانال و گروه تلگرامی است. کاربردی‌ترین روش برای رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام نیز مشخص کردن حریم خصوصی به شمار می‌آید. اما سؤال اینجاست که چگونه می‌توان این مشکل را در موبایل رفع کرد.

ابتدا تصویر خود را که در گوشه سمت چپ تلگرام قرار داد، لمس کنید.

سپس وارد تنظیمات شوید تا به این واسطه وارد (Security and Privacy) شوید.

در گام آخر باید از (Privacy and Security) گزینه (Groups and channels) را انتخاب کنید. با فعال‌سازی (My Friends) به جای (Everybody) می‎‌توانید عملیات رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام را با موفقیت به پایان برسانید.

رفع محدودیت 200 نفر کانال تلگرام

در این سال‌ها، تلگرام در تلاش برای رفع ایراداتی بوده است که کاربران با آن مواجه بوده‌اند. یکی از ایرادات، محدودیت مدیران کانال‌های تلگرام در افزودن تعداد اعضای کانال‌ها بود. در حقیقت، تا سال 2021 حداکثر ظرفیت کانال‌ها برای عضویت کاربران 200 نفر بود. برخی از افراد با ساختن بات‌های مختلف سعی می‌کردند که با رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام تعداد اعضای کانال‌های خود را افزایش دهند. از نوامبر 2021 تلگرام قابلیت‌هایی را اضافه کرد و یکی از آنها رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام بود. به این معنا که مدیران کانال‌های تلگرامی این امکان را به دست آوردند که بتوانند تا 1000 نفر عضو در کانال‌های خود اضافه کنند. به این ترتیب افراد بیشتری که لینک دعوت به کانال‌ تلگرامی را دریافت می‌کردند، می‌توانند عضو شوند، بدون اینکه مشکلی داشته باشند.

آموزش رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام و مشکل عضو نشدن در کانال تلگرام

اگر تعداد زیادی خود دارید احتمالا با و مواجه می‌شوید. این پیام نشان‌دهنده‌ی است و پس از آن دیگر نمی‌توانید در کانال‌های جدیدی عضو شوید مگر اینکه تعدادی از کانال‌های قدیمی خود را حذف کنید. اما برای چه کار می‌توان کرد و چطور می‌توان را حل کرد؟ با دریافت، بسیاری از این محدودیت‌ها را از بین برده است و این مساله شامل نیز می‌شود. به این ترتیب می‌توانند بدون هیچ محدودیتی در عضو شوند.

رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام: 1. خارج شدن از کانال‌های تلگرام در گوشی

امکان استفاده از نسخه‌ی پریمیوم برای خیلی از کاربران تلگرام وجود ندارد، بنابراین زمانی که به سقف 500 کانال و گروه در تلگرام برسید، با روبرو می‌شوید. اما برایلازم است از چند کانال یا گروه خود خارج شوید تا بتوانید سراغ کانال‌های جدید بروید. برای و مراحل زیر را دنبال کنید:

رفع مشکل عضویت در کانال تلگرام: خارج شدن از کانال‌های تلگرام در کامپیوتر و رفع لیمیت تلگرام

فرقی نمی‌کند تلگرام را در کجا باز می‌کنید؛ همگی از نظر محدودیت‌ها مشابه هستند. بنابراین برای هم می‌توانید مراحل مشابهی را طی کنید و از کانال‌های قدیمی خارج شوید تا بتوانید عضو کانال‌های جدیدی شوید.

رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام: 2. جلوگیری از عضویت ناخواسته در گروه‌ها و کانال‌ها

خیلی اوقات ممکن است تلگرام را باز کنید و با چند کانال و گروه جدید مواجه شوید که خودتان عضو آنها نشده‌اید! این می‌تواند در آینده‌ای نه چندان دور شما را با و مواجه کند. با این حال می‌تواند با جلوگیری از این عضویت‌های ناخواسته باعث و شود.

مراحل رفع مشکل عضویت در کانال تلگرام

حتما برای شما هم پیش آمده که تعجب کنید ! بله این به خاطر وجود کانال‌ها و گروه‌هایی است که ناخواسته عضو آنها شده‌اید و حالا تنها راه برای، حذف آنهاست! اما خب برای مراحل زیر را دنبال کنید:

رفع مشکل ساخت کانال در تلگرام

اگر تصمیم دارید یک بسازید به سادگی می‌توانید روی ضربه بنزید و در بین گزینه‌های موجود، را مشاهده کنید. اما خیلی از کاربران این گزینه را در تلگرام خود ندارند. علت این مشکل می‌تواند این باشد که این گزینه با بروزرسانی جدید جابجا شده باشد. به این ترتیب برای وارد این برنامه شوید و روی ضربه بزنید. در صفحه‌ای که پیش روی شما باز می‌شود، می‌توانید در بالای صفحه گزینه‌ی را مشاهده کنید.

رفع بن شدن در کانال تلگرام

در این مطلب در خصوص و صحبت کردیم. اگر تعداد کانال‌ها و گروه‌های زیادی در تلگرام خود دارید، ممکن است برای عضویت در یک کانال جدید با مواجه شوید. به این ترتیب برای ، شاید لازم باشد برخی از کانال‌های مخفی یا کم استفاده خود را حذف کنید. روش‌ها و نکاتی که در این مطلب به آنها اشاره کردیم برای  نیز قابل استفاده است.