عمومیکسب و کار ایرانیان

بازیابی پسورد اینستاگرام

فراموش کردن رمز عبور شبکه‌های اجتماعی یک اتفاق ناخوشایند اما اجتناب ناپذیر است. در بین شبکه‌های اجتماعی فراموشی رمز اینستاگرام برای کاربرانشان کابوس وحشتناکی است چرا که آنها را از دنیای هیجان انگیز و رنگارنگ اینستاگرام محروم می‌کند! اما بازیابی رمز عبور فراموش شده در اینستاگرام کار ساده‌ای است. پس اگر رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده‌اید، آرامش خود را حفظ کنید و این مقاله را بخوانید. در اینجا دو راه آسان برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام شما وجود دارد.

خرید لایک ارزان

راه اول؛ ریکاوری از طریق اپلیکیشن اینستاگرام

اولین و بهترین راه برای بازیابی رمز فراموش شده استفاده از خود اپلیکیشن اینستاگرام است؛ بنابراین می‌توانید رمز عبور خود را تنها با یک حرف یا پیامک بازیابی کنید. بله فقط از طریق ایمیل و پیامک این بدان معناست که اگر نام کاربری یا آیدی اینستاگرام خود را نمی‌دانید، همچنان می‌توانید حساب خود را پس بگیرید! پس وقت خود را تلف نکنید! اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی یا تبلت خود اجرا کنید و مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

در صفحه ورود، دریافت کمک برای ورود به سیستم را انتخاب کنید.

در مرحله بعد باید اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کنید. اگر نام کاربری خود را به خاطر دارید، آن را وارد کنید. در غیر این صورت می‌توانید آدرس ایمیل یا شماره تلفنی را که با آن اکانت اینستاگرام خود را ایجاد کرده‌اید وارد کنید.

پس از وارد کردن اطلاعات فوق، زمان تعیین نحوه بازیابی پسورد اینستاگرام فراموش می‌شود. برای این شما 3 گزینه دارید:

بازیابی رمز عبور اینستاگرام از طریق ایمیل

اولین گزینه‌ای که دارید استفاده از آدرس ایمیلی است که اینستاگرام خود را با آن ایجاد کرده‌اید و حساب شما به آن لینک شده است. شما 3 قدم تا تنظیم مجدد رمز عبور خود فاصله دارید:

خرید فالوور تضمینی دیجی فالوور

ارسال ایمیل را انتخاب کنید.

به صندوق ورودی خود بروید و ایمیلی که از اینستاگرام برای شما ارسال شده است را باز کنید. این ایمیل حاوی لینکی برای بازنشانی رمز عبور اینستاگرام یا بازنشانی رمز عبور اینستاگرام شماست. اگر ایمیل را در صندوق ورودی خود نمی‌بینید، حتماً پوشه اسپم خود را بررسی کنید.

بر روی لینک کلیک کنید و در این صفحه یک رمز عبور جدید برای حساب کاربری خود انتخاب کرده و آن را تأیید کنید (گذرواژه جدید، دوباره).

همین. اگر می‌خواهید رمز عبور شما در تلفن همراه شما ذخیره شود، روی Save Password کلیک کنید، در غیر این صورت گزینه Not Now را انتخاب کنید. کلمه عبور شما با موفقیت تغییر کرد.

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک

بازیابی رمز فراموش شده در اینستاگرام از طریق پیامک دقیقاً مانند روش قبلی است. تنها تفاوت این است که اینستاگرام لینک بازیابی رمز عبور را از طریق پیامک برای شما ارسال می‌کند؛ بنابراین، این بار مانند روش قبلی:

ارسال پیامک را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه، اینستاگرام یک پیام متنی حاوی لینک بازنشانی رمز عبور اینستاگرام برای شما ارسال می‌کند.

روی پیوند ضربه بزنید و به صفحه تنظیم مجدد رمز عبور بروید، یک رمز عبور جدید برای حساب خود انتخاب کنید و آن را تأیید کنید (گذرواژه جدید، دوباره).

همین. شما توانستید رمز عبور اینستاگرام خود را با موفقیت تغییر دهید.

از یک حساب کاربری فیسبوک استفاده کنید

اما آخرین راه برای بازیابی رمز فراموش شده اینستاگرام استفاده از فیس بوک است. اگر قبلاً اکانت اینستاگرام خود را به اکانت فیسبوک خود متصل کرده‌اید، به راحتی می‌توانید رمز عبور خود را بازیابی کنید. در این مورد:

Sign in with Facebook را انتخاب کنید.

وارد حساب کاربری فیسبوک خود شوید و رمز عبور فراموش شده اینستاگرام خود را بازیابی کنید.

اگر در هر یک از روش‌ها هنگام وارد کردن ایمیل یا نام کاربری خود با خطا مواجه شدید مبنی بر اینکه آدرس ایمیل یا نام کاربری وارد شده اشتباه است، ممکن است آن را اشتباه وارد کرده باشید. اگر مطمئن هستید که نام کاربری یا آدرس ایمیل شما به درستی وارد شده است، اما اینستاگرام آن را تشخیص نمی‌دهد، ممکن است به دلایل خاصی اکانت شما توسط اینستاگرام حذف شده باشد.

روش 2: بازیابی رمز عبور فراموش شده اینستاگرام از طریق وب سایت اینستاگرام

در این روش از وب سایت اینستاگرام برای بازیابی پسورد اینستاگرام استفاده می‌کنیم. مراحل این روش نیز ساده است. فقط این مراحل را دنبال کنید:

به وبسایت اینستاگرام رفته و گزینه “Forgot Password” را انتخاب کنید.

در این صفحه نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را در کادر سفید وارد کنید و روی ارسال لینک ورود کلیک کنید.

اینستاگرام اکنون لینک بازنشانی رمز عبور را از طریق ایمیل (پیامک) ارسال می‌کند. به صندوق پست ایمیل (پیامک) خود بروید و ایمیل را بازکنید و روی پیوند رمز عبور اینستاگرام خود (یا “Reset Password”) کلیک کنید.

در صفحه جدید و در کادر اول رمز جدید اینستاگرام خود (New Password) را وارد کرده و درنهایت در کادر دوم آن را تأیید کنید (Confirm New Password). حالا روی دکمه “Reset Password” کلیک کنید و کارتان تمام شد!

بازیابی رمز عبور فراموش‌شده اینستاگرام با موفقیت انجام شد!