استان ها

40 عنوان برنامه به مناسبت شعبان میانه در قائمشهر برگزار می شودسرگرمی برای همه / مازندران فرمانده سپاه قائمشهر از اجرای 40 برنامه به مناسبت شاهان در قائمشهر خبر داد و گفت: این برنامه ها با هدف ترویج فرهنگ مهدویت ، افزایش دید و تفکر مهدوی ، الگوبرداری از آموزش دوستان آخرالزمانی ، ایجاد و افزایش همدلی در وحدت و همبستگی است. خرس زندگی مشترک و رشد روحیه نشاط و طراوت در شهر برگزار می شود.

حسینی علیزاده ضمن تبریک ایام ولادت حضرت مهدی (عج) ، اظهار داشت: “تأسیس دفتر مهدی در منطقه حفاظت شده با عضویت امام جماعت ، فرمانده پایگاه برادران و خواهران ، رئیس هیئت امنای و فرهنگسرای کشور. از پوسترها و پوسترهای جذاب و امیدوارکننده در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.” تولید و انتشار مهدی) ، قائمشهر آرمانشهر_مهدوی با هشتگ برای ایجاد امید در جامعه ، تهیه سبد و توزیع کالاهای فرهنگی در روز میلاد و سلامتی امام زمان ، فرهنگی و توزیع مهدوی شاه ل ل شعبان نیمه فرمانده میدانی و رویدادهای پایه از جمله در سطح منطقه (ماسک بروشور ، ضد عفونی کننده ، شکلات ، بروشور).

وی با اشاره به فعال شدن سیستم صوتی مساجد در شب و روز میلاد امام زمان ، اظهار داشت: علاوه بر نواختن مول مولودی ، سخنرانی های کوتاه و جذاب ، آموزش دفاع بیولوژیکی و برنامه های ضد عفونی به مناسبت میلاد امام همام در این شهر برگزار می شود.

فرمانده پایگاه تنوع زیستی سپاه قائم شهر خاطرنشان کرد: تولد یوسف زهرا (س) که فعالیت های پایگاه تنوع زیستی را در کانال های محلی و شهری پوشش داده بود ، اسکن کانال های مهدویت و در یک صفحه مجازی (تغییر نمایه با نگاه امیدوارکننده در جامعه برای مبارزه با تاج). ابتکار دیگری که توسط فرماندهان ناحیه و پایگاههای مقاومت اجرا می شود ، اسکن کردن قرائت دعای فرج ساعت 9 صبح و اجرای برنامه فرهنگی ، نگارش ، نقاشی و مسابقه فرهنگی با موضوع مهدی در فضای مجازی است.

انتهای پیام


نوشته های سایت مطابق با سیستم خبررسانی آنلاین، اقدام به انتشار مجدد محتوا می نماید، بنابراین مسوولیت تمامی نوشته های سایت بر عهده مراجع اصلی بوده و سرگرمی برای همه هیچ مسوولیتی در قبال نوشته های سایت ندارد.