استان ها

کشته شدن یک خانم در تجمع کرمان تکذیب شد

قتل زن در تجمع کرمان تکذیب شد

رئیس مرکز اورژانس کرمان با تکذیب ادعای کشته شدن یک زن در تظاهرات سه شنبه شب در این شهر گفت: نظارت بر بیمارستان نشان داده است که این ادعا صحت ندارد.»

به گزارش سرگرمی برای همه؛ دکتر سید محمد صابری گفت: «ما حتی موردی نداشتیم که مجروحان معترض یا شهروندان حاضر در تجمع را با آمبولانس منتقل کنیم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که درباره انتشار عکس این زن برخی در فضای مجازی مدعی شدند تیر به چشم او اصابت کرده است، گفت. انتساب عکس و افراد به شهر کرمان تایید نشده و با توجه به عدم ارسال آنها به مراکز درمانی امکان اظهار نظر و تایید وجود ندارد.

برخی تماس های عمومی و بررسی های اضطراری

رئیس مرکز اورژانس کرمان در تشریح رویدادهای تجمع درگذشت دختر کرد مهسا امینی در میدان آزاد و کوثر کرمان که با حضور ماموران جمعیت متفرق شد؛ وی ادامه داد: در این تجمعات شاهد تماس های متعددی با اورژانس بودیم که گزارش هایی مبنی بر چاقوکشی، ضرب و شتم یا حتی تیراندازی گزارش شده است، اما زمانی که عوامل اورژانس در محل حاضر شدند، ندیدند و حادثه ای رخ نداد. تایید شده.

جزئیات فیلم مرگ این زن

وی افزود: همچنین ابتدا فیلمی در اینترنت منتشر شد مبنی بر اینکه دختری در شهر کرمان با ضربات چاقو به زمین افتاد و خون زیادی ریخت و سپس خبر کشته شدن وی منتشر شد.

رئیس مرکز اورژانس کرمان گفت. از آنجایی که اورژانس با چنین حادثه ای مواجه نشده بود و احتمال می دادیم شایعات صحت داشته باشد و افراد مظنون را به مراکز درمانی منتقل کرده باشند، با همه تماس گرفتیم. ما بیمارستان هایی تأسیس کردیم و مشخص شد که تاکنون چنین چیزی پیدا و دیده نشده است و این ادعا صحت ندارد.

او گفت. همچنین هیچ گونه مراجعه مردمی و یا انتقال نیروهای مردمی به بیمارستان های کرمان از سوی اورژانس به دلیل جراحات ناشی از ضرب و شتم در این تجمع صورت نگرفت.

5 مصدومیت جزئی در بین ماموران

صابری گفت. تنها پنج نفر از عوامل که همگی دارای جراحات سطحی و جزئی بودند توسط اورژانس شناسایی شدند، یکی در محل درمان شد و چهار نفر دیگر به دلیل خوردگی سنگ جراحات جزئی داشتند. در ناحیه پا و همگی از مراکز درمانی مرخص شدند.

این در حالی است که شامگاه سه شنبه عده ای در میدان کوثر و میدان آزادی در واکنش به درگذشت مهسا امینی تجمع کردند و عده ای با سردادن شعارهایی علیه آنچه حجاب اجباری می خواندند، ماموران متوقف و جمعیت متفرق شدند.

آیا این خبر کمکی کرد؟

بر اساس نتیجه 0: رای دادن به و 0: رای مخالف