ورزشی

مجیدی دیواری کوتاه‌تر از پیشکسوتان پیدا نکرده است!

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه؛ رضا رجبی در گفتگو با سرگرمی برای همه درباره اینکه چه تیمی عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر را به دست می‌آورد اظهار داشت: چه کسی فکر می‌کرد پارسال پرسپولیس قهرمان شود؟ ملوان از سپاهان امتیاز گرفت و آنها هم دربی را بردند و قهرمان شدند؟ پیش بینی ها می‌گوید پرسپولیس قهرمان می‌شود اما حوادث همیشه از پیش‌بینی‌ها جلوتر هستند. فوتبال عین زندگی است، مثل روزهایی که برنامه‌ریزی می‌کنید تا کاری را انجام دهید اما اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی باعث می‌شود تا از همه کارها بمانید! متاسفانه اینجا هم تا هفته بیست و هفتم سرنوشت قهرمانی دست خودمان بود اما در روز بازی با نساجی وا دادیم. اگر این تیم را برده بودیم کار تمام بود.

وی ادامه داد: این در حالی است که دشمن تراشی هم می‌کنیم و بعد از اینکه نتیجه نمی‌گیریم، می‌گوییم فدراسیون و داوران مقصر هستند. الان هم هیچ چیز مشخص نیست هرچند مس رفسنجان در بازی‌های آخر خیلی محکم و منسجم نشان نداده اما امیدوارم آنها مقابل پرسپولیس برای حیثیت خود و فوتبال ایران و لیگ برتر بجنگند و طوری بازی کنند که بعداً شرمنده وجدان خود نشوند. بعید می‌دانم ما مقابل پیکان به مشکل بخوریم و امیدوارم در سوی دیگر نتیجه لازم به دست بیاید تا هواداران مظلوم استقلال به جام قهرمانی برسند.

پیشکسوت استقلال درباره استوری فرهاد مجیدی سرمربی سابق این تیم که به نظر بد موقع می‌رسید تاکید کرد: واقعاً متاسفم! امروز شبکه‌های اجتماعی باعث شدند تا همه جوانان درگیر آن بشوند این در حالی است که تاریخ ایران همیشه آدم‌ها را وارونه جلوه داده است و همین جوانان که استقلالی‌ها هم بین آنها هستند نمی‌دانند اصلاً چی به چی هست! آقای مجیدی اگر محبوبیت به این است که زیرآب ۳ مربی را بزنی و در هنگامی که تیم در آستانه قهرمانی است در دوران بازیگری سه بار این تیم را ول کنی و بروی که دیگر وای به حال کلمه محبوبیت! استقلال در سالی با مجیدی قهرمان شد که با ۷۰۰ میلیارد هزینه کرد کمر این تیم شکست و هنوز بدبختی‌هایش را می‌کشد. آن هم با آن فوتبالی که بازی می‌کرد!

وی افزود: مجیدی برای من قابل احترام است اما متعجبم که چطور با پول فوتبال و اعتبار استقلال برای خود یک زندگی مرفه درست کرده اما دیواری کوتاه‌تر از پیشکسوتی که در ۵ رده سنی بازی کرده و ۱۲ سال پیراهن استقلال را بر تن کرده است نمی‌بیند این در حالی است که من سه بار در در دوران سرمربیگری‌اش مصاحبه کرده و از او حمایت کردم. آرشیو همه مصاحبه‌هایم هست. یک بار زمانی که سرمربی امید بود، فدراسیون را زدم و گفتم اگر سرمربی امیدها پرسپولیسی هم بود این کارها را می‌کردید؟ از آن زمان هنوز فدراسیون فوتبال با من بد است. یک بار هم گفتم چون مجیدی در تیم امید موفق نبود احساس می‌کنم شاید استقلال برای او زود باشد و چه بسا در این تیم بسوزد. من چه زمانی به او توهین و تخریبش کردم و کی با مجیدی مشکل داشتم؟ اول این را مشخص کند بعد اسمم را بیاورد تا امروز همین هواداران از همه جا بی‌خبر به من توهین نکنند.

رضا رجبی تاکید کرد: واقعا متاسفم الان که استقلال در کورس قهرمانی است نباید مجیدی این فیلم‌ها و استوری‌ها را می‌گذاشت و زمان این فیلم‌ها برای الان نبود. او دچار توهم محبوبیت شده و فکر می‌کند بعد از لیگ نکونام می‌رود و خودش می‌آید اما آن‌هایی که به این چهره خط می‌دهند بدانند که این رفتارها و این روش غلط است.

پیشکسوت استقلال در پایان تاکید کرد: کاش نساجی را می‌بردیم تا کار به اینجاها نمی‌کشید. در دعوای بین مدیران با نکونام پشت سرمربی ایستادم و از او حمایت کردم. مشکلی هم با نکونام ندارم اما بارها به او گفته بودم استقلال خوب بازی نمی‌کند و باید توجهش را به جای دعوا با دیگران روی مسائل فنی بگذارد. مقابل نساجی هم تیم موقعیتی درست نکرد اما بعداً می‌گویند فدراسیون و بقیه مقصر هستند.

259 259