عمومیکسب و کار ایرانیان

شرایط ثبت نام ماشین های کرمان موتور

رکورد تولید روزانه کرمان موتور شکست

تیر 1402: شرکت کرمان موتور در تاریخ سوم تیرماه توانست با تولید روزانه 247 دستگاه از انواع محصولات، رکورد بی سابقه ای را در حجم تولید ثبت کند.

با تلاش همه جانبه کارکنان شرکت در راستای افزایش تولید و ارتقا کیفیت محصولات و با گسترش همکاری با قطعه سازان داخلی و بهبود عملکرد زنجیره تامین در تغذیه خطوط تولید، این شرکت توانست افزایش 43% را نسبت به متوسط تولید روزانه فصل بهار 1402 محقق و ثبت کند.  بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته این روند تولید تا پایان سال 1402 ادامه خواهد داشت.

تا پیش از این بالاترین آمار تولید برای خرداد 1394 با رکورد روزانه 225 دستگاه و پس از آن تیرماه 1396 با تولید روزانه  217 دستگاه در روز ثبت گردیده بود. شرکت کرمان موتور پیشتر از فراهم کردن زیرساخت ها برای افزایش تولید در سال 1402 خبر داده بود که شکسته شدن رکورد تولید روزانه در این شرکت در نتیجه همین سیاست ها صورت گرفته است.

آغاز صادرات جک J4 به کشور عراق

تیر 1402: شرکت کرمان موتور، صادرات محصولات تولیدی خود را به کشور عراق آغاز کرده است. جک J4 خودرو صادراتی کرمان موتور بوده و اولین محموله صادراتی این خودرو هفته گذشته به مقصد شهر بغداد ارسال شد.

سامان فیروزی، مدیرعامل کرمان موتور،  در این مورد توضیح داد کشور عراق، مقصد اول کرمان موتور برای صادرات و کشورهای روسیه، کشورهای مستقل مشترک المنافع و شمال آفریقا مقصدهای بعدی خواهند بود. خودروی J4 نخستین خودرویی است که از محصولات شرکت کرمان موتور به عراق صادر می‌شود. در سال جاری چهار هزار دستگاه شامل عمدتا محصول J4 به همراه سایر خودروها به کشورهای مختلف صادر خواهد شد. خودروی J4 با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و با رعایت استانداردهای کیفیت و ایمنی بالا، طراحی و تولید شده است و به ‌راحتی می‌تواند نیازهای مشتریان کشورهای منطقه را برآورده کند.

وی با اشاره به برنامه تولید اولین خودرو ملی بخش خصوصی در آینده‌ نزدیک توسط شرکت کرمان موتور، اعلام کرد برنامه ریزی برای صادرات این خودرو از اولویت‌های کرمان موتور است و پس از عراق، صادرات خودرو به سه مقصد صادراتی دیگر در منطقه طی ماه های آینده عملیاتی خواهد شد. کرمان موتور قصد دارد با بهره‌گیری از توانمندی‌های داخلی، برنامه‌های صادراتی خود را گسترش داده و با ارائه محصولات باکیفیت در بازارهای جهانی حضور یابد و از این طریق، به توسعه صنعت خودرو در کشور کمک کند. برخی از شرکت هایی که در زمینه  خرید اقساطی خودرو  فعالیت میکنند تنها خودروهای خارجی را بصورت اقساط بفروش میرسانند و برخی دیگر نیز خودروهای تولید داخل

ثبت نام جک s5 کرمان موتور | ثبت نام کرمان موتور فیدلیتی | سایت فروش کرمان موتور

مدیرعامل کرمان موتور گفت سرمایه‌گذاری قابل‌توجه برای ارتقای کیفیت خودروهای تولیدی و تطبیق با استانداردهای بین‌المللی در راستای تحقق اهداف عالیه این مجموعه در افق ۱۴۰۵ و رشد شرکت بوده و پلتفرم خودروی J4 متعلق به شرکت کرمان موتور است و هم اکنون با 70 درصد داخلی سازی و با همکاری با 120 قطعه ساز تراز اول داخلی به تولید می‌رسد. رویکرد شرکت کرمان موتور، خلق برند ملی خودرو در بازارهای بین‌المللی، کسب سهم بازار بیشتر برای خودرو ایرانی در بازار جهانی، ارزآوری به کشور و افزایش نرخ رشد ایجاد اشتغال است. تلاش برای نزدیک شدن به استانداردهای جهانی و ارائه محصولات باکیفیت و قابل‌ رقابت با دیگر کشورها، امری حیاتی است که می‌تواند به توسعه صادرات خودرو کمک کند. برای این منظور، شرکت‌های خودروسازی باید به پیشرفت فناوری، بهبود فرآیندها، دستیابی به استانداردهای روز دنیا و تحقیق و توسعه تمرکز کنند.

وی درباره اهداف و برنامه‌های آتی شرکت در زمینه صادرات خودرو نیز گفت اهداف آینده شرکت کرمان موتور در زمینه صادرات خودروها شامل افزایش حجم صادرات به کشورهای جدید و توسعه بازارهای صادراتی، افزایش توان رقابتی خودروهای تولیدی ایرانی، بهبود کیفیت و تکنولوژی خودروهای تولیدی و افزایش توان تولید است.

آقای فیروزی تاکید کرد در زمینه صادرات خودروهای ایرانی، شرکت کرمان موتور به دنبال ایجاد روابط تجاری بلندمدت با شرکت‌های بین‌المللی و توسعه همکاری‌های فنی و تکنولوژیک با آن‌ها است.

صادرات خودرو توسط شرکت کرمان موتور را باید یک دستاورد قابل توجه برای بخش خصوصی صنعت خودروسازی ایران تلقی کرد؛ زیرا به رغم وجود رقابت شدید با برندهای خارجی و تحریم های اقتصادی، این امر با همیاری و پشتکار شبانه روزی در این مجموعه و به پشتوانه توانمندی های صنعت قطعه سازی کشور به ثمر رسیده است.