علمی و پزشکی

سلام هنری به مدافعان سلامت

مؤسسه صبا با استقبال از روز پرستار، با هدف ارج نهادن به مقام عالی سفیران سلامت، با برپایی نمایشگاهی از آثار خوشنویسی «کاوه تیمور» پذیرای سیمرگان سپیدبل سلامت و پرستاران عزیز است.

به گزارش سرگرمی برای همه به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا در فرهنگستان هنر، نمایشگاه «پرستار خوب سفید» عصر چهارشنبه (17 آذر 1400) ساعت 15 در خیال افتتاح می شود. گالری.

این نمایشگاه شامل 26 اثر خوشنویسی در قالب خط نستعلیک است که همگی با مضمون اشعاری از ایثار، ایثار، گرمی، حماسه های عاشقانه و تکریم این فرشتگان سپید سروده شده است. پرستاران کشور

آثار ارائه شده حاصل فعالیت یک سال اخیر این هنرمند است. وی گزیده ای از اشعار افشین علاان، عباس براتی پور، رضا اسماعیلی، زنده یاد محمدحسین بهجت، زنده یاد دکتر قاسم رسن، سعید بیابانک، مصطفی محدث، المحدزی، آل را سروده است. خطوط به صورت خطی نوشته می شوند.

«درود بر پرستاران سفیدپوست» همزمان با میلاد الگوی بیمار بزرگ پرستار کربلایی حضرت زینب کبری(س) با همکاری سازمان نظام پرستاری کشور برگزار می شود.

کاوه تیموری جامعه شناس فرهنگی است که بیش از 35 سال است که به طور جدی به خوشنویسی می پردازد. برگزاری 15 نمایشگاه در داخل و خارج از کشور، تدریس، تحقیق و نگارش مقالات تخصصی در زمینه خوشنویسی و جامعه شناسی هنر از نمونه تلاش های وی است.

همزمان با برپایی نمایشگاه، آلبومی زیبا از آثار منتشر شده توسط معاونت پرستاری سازمان نظام پرستاری وزارت بهداشت افتتاح می شود.
صبا از 26 تا 21 آذرماه با نوای تذهیب نستعلیک ایرانی با خوشنویسان و پرستار سپیدبالان کاوه تیمور با حضور تمامی علاقمندان و بازدیدکنندگان دیدار می کند.

انتهای پیام: