ورزشی

زنگ خطر برای کارلوس کی‌روش به صدا درآمد

تیم ملی قطر در دو فیفادی اخیر نتایج قابل قبولی نگرفته است. شاگردان کی‌روش با نتیجه ۲-۱ برابر کنیا شکست خوردند و همچنین برابر روسیه به تساوی یک بر یک رسیدند. این تیم در تورنمنت چهارجانبه اردن نیز درضربات پنالتی عراق را شکست داد و در فینال با چهار گل برابر ایران شکست خورد.

نشریه الرایه قطر با انتشار گزارشی به عملکرد این تیم پرداخته و نوشته است: تیم ملی قطر در مسابقات در سطح لازم ظاهر نشد و اگرچه این بهانه وجود دارد که کادرفنی جدید در حال حاضر برای تشکیل تیمی قدرتمند مرحله آزمایشی را سپری می‌کند، اما این تیم تاکنون چیزی ارائه نکرده است. بازیکنان این پتانسیل را نشان نداده‌اند که بتوانند در مسابقات مهم آینده به نتایج دلخواه دست یابند.

این موضوعی است که کارلوس کی‌روش نیز پس از بازی عراق آن را تایید کرد و گفت: فاصله زیادی بین سطح تیم ملی قطر و سطح فوتبال جهان وجود دارد. تیم هنوز به کار زیادی نیاز دارد و در واقع عملکرد خوب نیاز به کار زیادی در مرحله بعدی دارد.

تیم ملی قطر با چالش‌های بزرگی روبرو است. این تیم ماه آینده با رویارویی در تاریخ 16 نوامبر در دور دوم مسابقات انتخابی جام جهانی 2026 و جام ملت‌های آسیا 2027 برابر تیم ملی افغانستان قرار می‌گیرد و پنج روز بعد به مصاف هند می‌رود، اما چالش بزرگتر برای شاگردان کی‌روش در جام ملت‌های آسیا خواهد بود که این تیم به عنوان مدافع عنوان قهرمانی وارد مسابقات می‌شود اما سطح عنابی‌ها زنگ خطر را به صدا درآورده است.

257 251

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.