ورزشی

روزی به پرسپولیس برمی گردم

مهدی عبدی بعد از ترک پرسپولیس در بازی هفته چهارم لیگ برتر مقابل مس رفسنجان وقتی از دقیقه ۶۰ به جای حسین زاده وارد زمین شد توانست اولین گل اش که اتفاقا گل سه امتیازی هم بود را در اولین بازی برای تی تی های تبریزی به ثمر برساند.

در اولین بازی یک گل سه امتیازی برای تراکتور زدی و تعویض طلایی لقب گرفتی در این ارتباط صحبت کن.

خیلی خوشحالم که توانستم در اولین بازی برای تیم خوب و بزرگ تراکتور با هواداران پرشورش یک گل سه امتیازی بزنم و سه امتیاز شیرین را کسب کنیم متاسفانه در دو بازی قبلی آن طور که می خواستیم نتوانستیم نتایج لازم را بگیریم و این برد زمینه ای شد تا خود را برای بازی های آینده آماده کنیم.

گویا قبل از اینکه به زمین بروی محمد نصرتی گفته بود گلزنی می کنی درست است؟

سوای صحبت های فنی آقا محمد گفتند که ان شاءالله گلزنی هم می کنم خدا را شکر این پیش بینی شان درست از آب در آمد برای همین بعد از گلزنی به سمت شان رفتم و در آغوش گرفتمش.

البته خمس هم گفته که عبدی وظیفه اش را انجام داده است

بله مطمئنا وظیفه هر مهاجمی این است که برای تیمش گل بزند و مثمر ثمر باشد. اقای خمس هم از مربیان خوب خارجی است که به فوتبال ما آمده امیدوارم زیر نظر ایشان بتوانم توانایی های خودم را افزایش بدهم وپیشرفت کنم.

شاید خیلی از هواداران پرسپولیس بخواهند بدانند چرا از پرسپولیس رفتی؟

من با مشورت آقا یحیی از پرسپولیس رفتم. او حکم پدری برای من دارد. او به من گفت یک سال به تیمی بروم که بازی کنم از اقا یحیی تشکر می کنم به من محبت دارد و کمکم کرد و خدا را شکر می کنم که به تیم بزرگی مثل تراکتور آمدم و هدف های بزرگی در این تیم دارم.

امیدواری روزی به پرسپولیس برگردی؟

من الان بازیکن تراکتور هستم و با تمام وجود تلاش خواهم کرد تا در این تیم عملمرد قابل قبولی داشته باشم و به اهدافی که دارم برسم هدف هایی مثل حضور در تیم ملی و لژیونر شدن و مطمئنا روزی که شرایط فراهم باشد به پرسپولیس بر خواهم گشت چراکه من از بچگی پرسپولیسی بودم … ولی همانطور که گفتم در حال حاضر تمام فکر و ذهنم موفقیت تیم تراکتور است و جا دارد از آقای زنوزی تشکر کنم که این فرصت را مهیا کردن تا به تراکتور بیاییم. واقعا زنوزی از جیب شان در فوتبال خرج می کنند و هیچ سودی هم ندارند.

به نظرت تراکتور بتواند در لیگ امسال قهرمان شود؟

مطمئنا این پتانسیل در تیم تراکتور وجود دارد من خیلی امیدوارم با ادامه روند خوب مان به این مهم برسیم. خوشبختانه تراکتور هیچ چیزی برای قهرمانی کم ندارد.

با وجود اینکه لیگ تعطیل شد شما هفته آینده یک بازی عقب افتاده با تیم استقلال خوزستان دارید. در مورد این بازی هم صحبت کن

تیم استقلال خوزستان در بازی استقلال نشان داد تیم بسیار خوبی است و حرف های زیادی برای گفتن دارد اما ما هم تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا با برد در این بازی روند خوبمان را ادامه دهیم.

251251

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.