اجتماعی

حکومت پهلوی غرق در فساد و مزدوری بود/ رضاخان ۶ هزار آبادی را به نام خود سند زد

سرگرمی برای همه/ گلستان معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه امروز برخی فکر می کنند در زمان پهلوی همه چیز کابوس بوده است، گفت.

محمد عباس شامگاه دوشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر، شهید مظلوم آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (ره) گفت: یک جامعه سالم و الهی.

وی با بیان اینکه گردهمایی ها و همایش های نیروهای حزب الله حامی نوعی حکومت ولایی است که بتواند ارزش های دین را در جامعه اعمال کند، افزود: منجر به التقاط شد البته اگر شعار اسلام داده شود هیچکس نسبت به اجرای آن حساس نیست مبارزه نباشد قرآن کریم و کرامت الهی در طاقچه از بین می رود.

معاون وزیر کشور با تاکید بر اینکه دشمنان اسلام از جمله شیطان همواره تلاش کرده اند تا گروه های اجتماعی را جایگزین حاکمان کنند. با قدرت ستمگران، اولیای شیطان که با نیرنگ های شیطانی بر جوامع حکومت می کردند.

عباس با بیان اینکه پس از تلاش های ارزشمند شهدای پس از انقلاب امام خمینی (ره) قرار نیست اجازه دهیم شیاطین جامعه ما را به گونه ای دیگر تسخیر کنند، یادآور شد. حدود 245 گروه مختلف در گوشه و کنار دانشگاه ها فعالیت می کردند که سعی در ایجاد تفرقه و توطئه داشتند اما بصیرت مردم اجازه نمی داد.

او اضافه کرد. این بسیار مهم است که عده ای در راه انقلاب اسلامی ایستادگی کردند و جان خود را فدا کردند. در این راه شهید مطهر، بهشتی، سردار شهید سلیمان، دیگر سرداران بزرگ اسلام، شهدای دیگر توانستند به شهادت برسند. فدای خون انقلاب اسلامی باد.

رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در پاسخ به این سوال که چرا در آن زمان افراد کثیفی مانند محمدرضا پهلوی بر ملت ایران مسلط شدند؟ که به هیچ چیز جز مسائل جنسی و فساد فکر نمی کرد، روی کار آمد.

عباسی خاطرنشان کرد: جای تعجب است که امروز برخی فکر می کنند در زمان پهلوی همه چیز یک کابوس بوده است. آن زمان جز فساد، ابتذال، مزدور، کثیفی چیزی نبود، البته ما نمی خواهیم بگوییم امروز همه چیز هست. در کشور ما عالی است، مطلوب است، به جایگاه مورد انتظار ائمه اطهار رسیده ایم، اما دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی قابل مقایسه با دوره پهلوی نیست.
انتهای پیام: