ورزشی

برای جدال با تراکتور آماده ایم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، شامگاه چهارشنبه ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز که در چارچوب هفته اول لیگ برتر فوتبال برگزار می‌شود، اظهار داشت: تراکتور تیم قابل احترامی است که قرعه سازمان لیگ ما را در بازی اول با این تیم هم بازی کرد.

وی ادامه داد: امیدوارم بازی فردا برای هواداران بازی جذابی باشد؛ تراکتور تیمی است که از کیفیت خوبی برخوردار بوده و از همین رو نمی‌توان بازی فردا را پیش بینی کرد؛ سطح لیگ امسال ارتقا یافته و به طور قطع همه بازی‌ها برای ما دارای حساسیت ویژه است.

سرمربی تیم سپاهان اصفهان تصریح کرد: همه تیم‌ها در تعطیلات بوده‌اند و کسی از شرایط کیفی آنها خبر ندارد؛ ولی ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و برای مسابقه فردا آماده هستیم.

وی گفت: ما به سازمان لیگ پیشنهاد می‌دهیم قرعه کشی‌ها منصفانه‌تر برگزار شود؛ ما دو فصل است که بازی اولمان را مقابل یک رقیب در کورس قهرمانی شروع می‌کنیم؛ به نظر من اگر تیم‌های مدعی در یک صیدبندی قرار بگیرند و همه در شرایط مساوی بازی‌های اول را شروع کنند لیگ جذاب‌تری خواهیم داشت.

به گفته مورایس برای بازی فردا امید نورافکن مصدوم است و قطعاً به این دیدار نمی‌رسد.

ژوزه مورایس تصریح کرد: شانس ما نسبت به سال گذشته برای قهرمانی بیشتر است و در حال حاضر برای شروع بهتر و حرکت در مسیر کورس قهرمانی شرایط محیا است؛ ما در فصل قبل بازی‌های اول مشکلاتی داشتیم که در حال حاضر حل شده و این فصل قطعاً بهتر استارت زدیم.

وی خطاب به هواداران این تیم خاطرنشان کرد: ما در تیم سپاهان همه تلاشمان این است که برای جامعه الگوهای خوبی باشیم و امیدوارم هواداران به ما کمک کنند تا همه بتوانند از فوتبال لذت ببرند.

سرمربی تیم سپاهان اضافه کرد: لیگ جدید به طبع سازنده انتظارات و امیدهای جدید است ما با حضور شما می‌خواهیم به چیزهای جدید برسیم؛ سپاهان به شما نیاز دارد و ما برای شما بازی می‌کنیم.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.