ورزشی

بابت تعطیلات لیگ متضرر شدیم/ با کمترین هزینه نتایج خوبی گرفته ایم

رضا رهگین در گفتگو با سرگرمی برای همه

تعطیلات لیگ را باختیم/ با کمترین هزینه نتایج خوبی گرفتیم

سرپرست «پیکان» آخرین تعطیلات بازی های لیگ برتر را به ضرر این تیم می داند.

رضا رهگین در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری سرگرمی برای همه، با اشاره به تعطیلی طولانی مدت لیگ برتر اظهار داشت: در رابطه با برگزاری لیگ قهرمانان آسیا و همچنین جام حذفی انگلیس، شاهد وقفه طولانی در برگزاری لیگ برتر هستیم که به دلیل حسن نیت تیم ما به ضرر «پیکان» است. متاسفانه در جام حذفی هم نیستیم. در هر صورت برنامه کادر فنی خود را دنبال می کنیم و در این مدت با برگزاری بازی های دوستانه و تدارکاتی بر اساس برنامه بازی های رسمی به کار خود ادامه می دهیم.

وی بر غافلگیری برخی تیم ها در جام حذفی تاکید کرد. این یکی از جذابیت های خاص جام حذفی انگلیس است که در سراسر جهان برگزار می شود. این در شرایطی است که نساجی و آلومینیوم تیم های خوب و شایسته قهرمانی هستند، برای ادامه راه در جام حذفی آرزوی موفقیت دارم.

سرپرست پیکان گفت. تیم «پیکان» تیمی است که به گفته اکثریت کارشناسان کمترین هزینه را در لیگ برتر داشت، نتایج قابل قبولی کسب کرد. البته فکر می کنم می توانستیم بهتر عمل کنیم اما در مجموع از شرایط تیم خود راضی هستیم

راهکی درباره پیش بینی خود برای پایان این فصل در لیگ تصریح کرد. 6 هفته باقی مانده است که در این مدت تیم ها می توانند 18 امتیاز کسب کنند. به نظر من تیمی که تا هفته آخر کار می کند می تواند در پایان فصل رتبه بهتری بگیرد.

سرپرست پیکان در شروع بازی های این فصل بار دیگر به بازی بعدی تیمش در قهرمانی اشاره کرد. در ابتدای فصل باید دوباره با پرسپولیس دیدار کنیم. ما برای این دیدار انگیزه زیادی داریم، تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشیم.

انتهای پیام//