اقتصادیکسب و کار ایرانیان

پرفروش ترین طرح فرش ماشینی کاشان

فرش جدید ۱۴۰۰ بهمراه پرفروش ترین فرش ماشینی سال ۱۴۰۰

با پیشرفت صنعت و مدرن شدن سبک زندگی خانواده ها، اجناس لوکس و زیبای زیادی در حال تولید و استفاده هستند. فرش نیز به عنوانی صنایع با اصالت ایرانی که از فرهنگ و تمدن ایرانی سرچشمه می گیرد، در منازل حضور همیشگی دارد. در این بین فرش های ماشینی کاشان نیز با طرح و نقوش متنوع طرفدارن زیادی را به خود اختصاص می دهند. اکنون شاهد وجود طرح های جدید ، امروزی و مدرن زیبایی در بازار فرش هستیم. از جمله فرش جدید کاشان، فرش های بدون حاشیه هستند که با دکوراسیون های مدرن بسیار همخوانی دارند. در این مقاله قصد داریم طرح های جدید و پرفروش فرش  ۷۰۰ شانه کاشان در سال ۱۴۰۰ را برای شما معرفی نماییم.

فرش ۷۰۰ شانه ۹ متری | قیمت فرش ۷۰۰ شانه ۱۲ متری دیجی کالا | قیمت فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۱۰۰۰

معرفی جدیدترین طرح های فرش کاشان

انتخاب جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی با توجه به حجم انبوه تولیدات موجود در بازار برای برخی افراد سخت است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم با توجه به حجم فروش و نظر طراحان فرش کاشان، جدیدترین طرح های فرش ایرانی را برای شما انتخاب و معرفی کنیم.

جدیدترین طرح فرش 1200 شانه سال ۱۴۰۰ را می توان در رده بندی های متفاوتی گنجاند. برای خرید عمده فرش پرفروش در سبک های مدرن و کلاسیک، ابتدا باید نوع دکوراسیون منزل خود را بشناسید. بعد به رنگ مبل، رنگ پرده، میزان نور توجه نمایید. و سپس با توجه به سلیقه و نوع چیدمان خانه، طرحی که هماهنگی بیشتر با لوازم خانه شما را دارد انتخاب و خریداری نمایید.

 دنیست اشاره کنیم که تمامی طرح ها و نقوش جدیدترین فرش سال ۲۰۲۱ تولیدی کارخانه فرش کاشان توسط طراحان معتبر و چیره دست فرش کاشان طراحی شده است. در تولید تمامی فرش های ۷۰۰ شانه تا ۱۵۰۰ شانه این مجموعه از الیاف درجه یک و عالی استفاده شده است. و مورد مهم دیگر قیمت تولیدات است که باید بگوییم قیمت پرفروش ترین طرح فرش ماشینی با قیمت کارخانه عرضه می شود.

چند طرح از جدیدترین مدل فرش کاشان در سال ۱۴۰۰

در ادامه چند طرح از فرش جدیدترین مدل فرش کاشان در سال ۱۴۰۰ را مشاهده خواهید نمود.

فرش کاشان طرح کژال

فرش طرح کژال از مدل های پرفروش و زیبا و جذاب فرش ماشینی کاشان می باشد. وجود نقوش اصیل خشتی و ترنج در طرح این فرش آن را به پرفروش ترین فرش سال تبدیل نموده است. استفاده از رنگ های متنوع و جذاب سرمه ای و فیلی فضایی دلچسب و پر انرژی به خانه می بخشد. فرش کژال به دلیل بافت ریزی که دارد شبیه فرش های دست باف گونه می باشد. در بافت این طرح فرش ماشینی از الیاف اکرلیک بکار رفته است.

فرش کاشان کژال ۷۰۰ شانه

فرش کاشان طرح کژال سورمه ای

فرش کاشان کژال فیلی ۷۰۰ شانه

فرش طرح افشان گیلدا

برای افرادی که به دنبال فرش های سنتی، دست باف و اصیل ایرانی می باشند، فرش افشان گیلدا پیشنهاد بسیار خوبی می باشد. وجود طرح گل های رنگارنگ در نقوش این فرش آن را به عنوان پرفروش ترین طرح فرش دستباف ۱۴۰۰ معرفی نموده است. فرش افشان گیلدا رنگ بندی زیبایی دارد و در سه رنگ کرم، سرمه ای و فیلی و به صورت بر جسته و عادی بافته می شود. رنگ زمینه کرم این طرح در کنار گل هایی به رنگ صورتی و بافت برجسته گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که به دنبال فرش هایی به رنگ های گرم و شاد هستند.

فرش کاشان افشان مهریز

فرش کاشان طرح افشان مهریز از نقوش متفاوت و زیبا خانواده فرش های افشان می باشد. این فرش نقشه خلوتی دارد و در زمینه آن از گل های کوچک و بزرگ با پیچ و تاب های فوق العاده زیبا استفاده شده است. رنگ بندی این فرش شامل رنگ های کرم و سرمه ای و با بافت بسیار لطیف و ظریفی که دارد، برای هر دکوراسیونی مناسب می باشد.

فرش کاشان افشان مهریز سرمه ای

فرش کاشان مهریز کرم ۱۰۰۰ شانه

فرش کاشان طرح بهامین

یکی دیگر از فرش های پرفروش سال ۱۴۰۰ فرش کاشان طرح بهامین می باشد که به دلیل وجود هماهنگی در سواد و بیاض نقشه جذابیت ویژه ای دارد. تناسب در رنگ بندی و بافت گل های متنوع فرش بسیار تحسین برانگیز است. طرح بهامین در رنگ های کرم و فیلی بافته می شود. رنگ فیلی آن به دلیل چرک تاب بودن بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است.

فرش کاشان طرح تاج محل

یکی از طرح های پر فروش کارخانه فرش کاشان، فرش کاشان طرح تاج محل  است که بافت سه بعدی و برجسته دارد. طراحی خلوت فرش برای افرادی که به دنبال فرش های فانتزی هستند مناسب می باشد. اگر فضای خانه شما کوچک است و قصد دارید بزرگتر و دلباز تر به نظر برسد، فرش تاج محل پیشنهاد خوبی برای شما است. این طرح فرش دارای رنگ بندی سرمه ای و فیلی بوده و فضایی بی نظیر به منزل شما می دهد.

فرش کاشان طرح تاج محل سرمه ای

فرش کاشان طرح تاج محل فيلی

فرش کاشان طرح هالیدی

یکی از زیباترین و محبوب ترین طرح فرش های در بین مشتریان ایرانی و خارجی، فرش کاشان طرح هالیدی می باشد. طرح این فرش خلوت بوده و هارمونی بسیار بالایی دارد و به دلیل ظاهری خاص آن مورد پسندی هر سلیقه ای است. فرش ماشینی طرح هالیدی در رده فرش های ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه و با الیاف درجه یک بافته می شود. رنگ بندی متنوع و زیبای این طرح فرش شامل رنگ های کرم، سرمه ای، بژ، کاربنی، مشکی و بنفش می شود. وجود چنین طیف رنگی بالایی در این فرش مدرن باعث شده تا مورد توجه و انتخاب زوج های جوان قرار گیرد.

فرش کاشان هالیدی ۱۲۰۰ شانه

فرش کاشان هالیدی سرمه ای ۷۰۰ شانه

فرش کاشان هالیدی فیلی ۷۰۰ شانه

فرش افشان کیمیای سعادت

از ویژگی های فرش کاشان افشان کیمیای سعادت وجود گل های ریز و درشت در نقشه فرش است که نمایی از یک بوستان پر از گل با رنگ های جذاب را به نمایش می گذارد. این طرح فرش پرفروش سال ۱۴۰۰ در رنگ های سرمه ای و نسکافه ای بافت می شود. وجود نقش و نگار های هنرمندانه این فرش سبب جذب علاقمندان زیادی به آن شده است.

فرش کاشان کیمیای سعادت ۱۲۰۰ شانه سورمه ای

فرش کاشان کیمیای سعادت فیلی

فرش کاشان کیمیای سعادت ۱۲۰۰ شانه فیلی

فرش کاشان طرح خاتون

فرش کاشان طرح خاتون جزو بهترین طرح فرش ماشینی می باشد و لوح تقدیر نقشه برگزیده انجمن طراحان کارخانه فرش کاشان را دریافت نموده است. طرحی باشکوه و اصیل و پرطرفدار که با رنگ هایی مدرن و شیک خود بسیار خودنمایی می کند. وجود ترنجی زیبا و چشم نواز در مرکز فرش که با فرم های خشتی ،مربع ، منظم و متقارن تزیین شده، بسیار جذاب و تماشایی است. در رنگ بندی فرش طرح خاتون از رنگ های ملایم و لایت استفاده شده که احساس آرامشی در مشتری ایجاد می کند.

فرش ۱۲۰۰ شانه خاتون لایت

فرش کاشان خاتون گل برجسته

فرش کاشان طرح خاتون کرم

فرش کاشان طرح افشان نیلوفر

از دیگر پرفروش ترین فرش کاشان طرح افشان نیلوفر می باشد. این فرش از طراحی افشان و بدون ترنج استفاده نموده و در زمینه آن نقوش زیبایی از گل های فراوان دیده می شود. به دلیل بافت برجسته ای که فرش افشان نیلوفر دارد جزو طرح های لوکس و شیک به شمار می آید. پالت رنگی شیک این طرح شامل رنگ های کرم، بژ و سرمه ای می شود. فرش طرح نیلوفر کاشان با الیاف درجه یک و باکیفیت بافته شده و با توجه به قیمت مناسبی که دارد بسیار پرفروش و محبوب است.

فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه نیلوفر

فرش کاشان افشان نیلوفر سورمه ای

فرش کاشان افشان نیلوفر بژ

فرش افشان بهار

در بافت فرش کاشان افشان بهار از نقوش پر طرفدار و محبوب استفاده شده که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می کند. در فرش دستباف گونه بهار نقوشی پر از گل های زیبا به صورت هنرمندانه بر آن نقش بسته است. پالت رنگی فرش بهار شامل سرمه ای و فیلی است که ظاهری چشم نواز و روح بخش را به محیط می بخشد. ظرافت و رنگ آمیزی و بافت ظریف این فرش سبب شده تا رقیب سرسختی برای فرش های دست بافت محسوب شود. فرش افشان بهار با رنگ فیلی یکی از پر فروش ترین فرش های ماشینی کاشان به شمار می آید.

فرش کاشان طرح پارادایس

از جمله فرش های زیبا که محیطی لوکس و مجلل به منزل شما می بخشد، فرش کاشان طرح پارادایس خواهد بود. فرش پارادایس به دلیل داشتن زمینه شلوغ و نقوش زیاد و شیک برای دکوراسیون های کلاسیک ایرانی مناسب است. این فرش در شانه و تراکم مختلف و با استفاده از الیافت اکریلیک هیت ست شده و در ۴ رنگ کرم، گردویی، سرمه ای و آبی بافته و عرضه می شود. کیفیت بالا و قیمت مناسب این فرش آن را جزو لیست پرفروش ترین فرش های سال ۱۴۰۰ قرار داده است.

فرش کاشان پارادایس کرم

فرش کاشان طرح پارادایس

فرش کاشان پارادایس ابی

فرش کاشان طرح آبتین

از جمله فرش های جدید و پرفروش سال ۱۴۰۰ فرش کاشان طرح آبتین است که یکی دیگر از پر نقش ترین و زیباترین طرح های فرش ماشینی می باشد. نقش فرش ماشینی آبتین دارای حاشیه ترمه ای و ترنج کشیده ای در مرکز فرش بوده و به دلیل نقوش و رنگ های زیبا، ظاهری بی نظیر به فضای خانه می بخشد. در طرح این فرش از نقوش اصیل بته جقه ای به وفور استفاده شده که نشان دهنده جلوه ای از زیبایی های هنر ایرانی در می باشد. فرش کاشان آبتین در ۴ رنگ شامل کرم، گردویی، سرمه ای و آبی فیروزه ای و با کیفیتی عالی بافته و عرضه می شود.

فرش کاشان مدل آبتین

فرش طرح جدید آبتین کرم

فرش کاشان طرح آبتین

فرش کاشان طرح فاخر

از دیگر پرفروش ترین طرح ها در بازار فرش که خریداران زیادی در سال ۱۴۰۰ داشته، فرش کاشان طرح فاخر است. نقوش فرش ماشینی فاخر ترکیبی از دو طرح برتر و پر فروش پارادایس و آبتین می باشد که زیبایی فوق العاده ای دارد. پر نقش و رنگ بودن فرش کاشان فاخر باعث شده تا ظاهری بی نظیر داشته باشد. در کنار نقوش بزرگ در متن فرش، از طرح های کوچکی نیز استفاده شده. که باعث جذابیت و درخشش این فرش ماشینی در اتاق پذیرایی می شود.

فرش کاشان طرح فاخر

فرش کاشان طرح فاخر

فرش کاشان مدل فاخر

فرش طرح اریکا

فرش کاشان طرح اریکا يکی از فرش های جديد و پرفروش سال ۱۴۰۰ است. فرش نقشه اریکا کاشان از طرح های نو و مدرن می باشد که با طرح های دیگر تفاوتی چشمگیری دارد. نقشه این فرش ماشینی کاشان به صورت منفرد و بسیار خلاقانه طراحی شده است. طراحی بی نظیر و زیبای فرش طرح اریکا باعث برجستگی دکوراسیون خانه شما می شود. جلوه منحصر بفرد فرش اریکا آن را در جایگاه پرفروش ترین فرش های امسال قرار داده است.

فرش کاشان طرح اریکا سرمه ای

فرش کاشان طرح اریکا

فرش کاشان طرح اریکا کرم

فرش کاشان طرح ارکیده

از طرح های بسیار شیک و مدرن که به دلیل وجود رنگ بندی متنوع، جلوه تماشایی به فضای منزل شما می بخشد فرش کاشان طرح ارکیده است. در طرح فرش ماشینی ارکیده از نقوش گل های طبیعی در هم تنیده به وفور استفاده شده و همین باعث ایجاد فضایی دل چسب و آرامش بخش در اتاق پذیرایی و نشیمن می شود.

ترنج مرکزی فرش ارکیده بسیار بزرگ بوده و نگاه هر بیننده را به خود جلب می کند. حاشیه ها نیز در این فرش ماشینی مدرن و جدید حذف شده و به جای آن گل های خوش نقش و نگار دیده می شود. فرش نقشه ارکیده کاشان که با رنگ بندی عالی خود از جدید ترین و پرفروش ترین فرش های سال ۱۴۰۰ می باشد.

فرش کاشان طرح ارکیده

فرش کاشان طرح ارکیده سرمه ای