ورزشی

کیومرث هاشمی:وصیت‌نامه شهید صدرزاده نقشه راه را به ما نشان می‌دهد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، کیومرث هاشمی سرپرست وزارت ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از پدر شهید ورزشکار مصطفی صدرزاده که امروز در مسجد امیرالمومنین شهریار برگزار شد اظهار داشت: مستندی از زندگی این شهید بزرگوار در صداوسیما تهیه و پخش شد که خیلی از مردم کشورمان و جامعه ورزش با شخصیت مصطفی صدرزاده آشنا شدند. تمام کسانی که این برنامه مستند را دیدند از سجایای اخلاقی شهید صدرزاده لذت بردند.

وی افزود: موضوعات مربوط به محرومین و رسیدگی به آنها جزو خدمات ارزشمندی بود که ایشان در طول حیات با ارزش خود انجام داد که قابل قدردانی است‌. امام (ره) همواره تاکید داشتند که زندگی‌نامه و وصایای شهدا را باید مطالعه کنیم و خود شهید صدرزاده نیز تاکید داشت که نباید از خانواده شهدا غافل شویم.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: ما در جوانی توفیق این را داشتیم که در کنار شهدا و رزمندگان باشیم. اثربخشی شهدا از مساجد و روحانیت آغاز می‌شود. مساجد، کانون فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی از زمان گذشته تا به الان بوده و هست. این مساجد باعث شد که فرهنگ شهادت و ایثار که در هشت سال دفاع مقدس وجود داشت درحال حاضر برای جوانان شناخته شود. یکی دیگر از فعالیت‌های خوب مساجد فعالیت‌های ورزشی است‌، هدف ما این است که با کمک مساجد این سنت خوب توسعه ورزش در مساجد را فعال‌تر کنیم.

کیومرث هاشمی اظهار داشت: دوری از تنبلی، سرکشی به خانواده شهدا، خودسازی و تبعیت از فرامین رهبری جزو وصیت‌نامه شهید صدرزاده است که به آن بسیار تاکید داشت. این نکات که از قلب این شهید بزرگوار بیرون آمده نقشه راه را به ما نشان می‌دهد.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.