ورزشی

کارشناسی داوری فولاد – پرسپولیس:آفساید نبود!

کارشناسی داوری فولاد - پرسپولیس:آفساید نبود!

کارشناس داوری در خصوص قضاوت تیم داوری دیدار فولاد برابر پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه، نوذر رودنیل در خصوص قضاوت تیم داوری دیدار پرسپولیس در اهواز برابر فولاد گفت: در دقیقه 9 در حالی که بازیکن فولاد در پشت محوطه جریمه پرسپولیس به زمین افتاده بود، توپ به دستش خورد که هند نبود، اما داور اعلام خطای هند کرد. در دقیقه 23 کمک داور به اشتباه آفساید بازیکن پرسپولیس را گرفت، آن هم در شرایطی که موقعیت خوبی برای این تیم شکل گرفته بود.

وی ادامه داد: در دقیقه 50 مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع پرسپولیس مانع از حرکت مهاجم فولاد پشت محوطه پرسپولیس شد که اخطار در آن صحنه درست بود، چون مهاجم فولاد در موقعیت تک به تک قرار نداشت و یک مدافع دیگر در آن صحنه حضور داشت.

نوذر رودنیل تاکید کرد: اخطار به کنعانی‌زادگان در دقیقه 87 درست بود. ضمن اینکه داور می‌توانست به مدافع فولاد در دقیقه 5+90 به دلیل ضربه به مهاجم پرسپولیس کارت زرد بدهد.

وی افزود: 5 دقیقه وقت تلف شده در نیمه دوم کم بود، چون بازی در یکی دو مقطع قطع شد.

این کارشناس داوری در مورد دو گل پرسپولیس در این دیدار گفت: هر دو گل پرسپولیس در این بازی سالم بود و مشکلی نداشت. 

انتهای پیام/ 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.