بین الملل

شهید رضایی‌نژاد الگویی بی‌نظیر برای جامعه دانشگاهی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام، بهروز ناصر در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت شهید هسته ای کشور داریوش رضایی نژاد که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برگزار شد، گفت: این شهید بهترین است. نمونه ای برای طلاب تحصیل کرده است و امروز مورد برکت مقام عالی قرار دارد. مقام معظم رهبری و سایر مسئولین به ویژه دکتر طهرانچی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد موا، مسئولیت کار میدانی و کار علمی و پژوهشی با رویکرد جهادی را بر عهده دارند.

وی افزود: شهدای هسته ای کشور با خون خود درخت پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را آبیاری کردند و چراغ راه جوانان انقلابی هستند. مردم این استان ایلام افتخار می کنند که فرزند برمه ای چون شهید داریوش رضایی نژاد را به جامعه هدیه کرده اند و امروز نام این شهید بزرگوار بر ایران اسلامی می درخشد. خودباوری و «ما می‌توانیم» را می‌توان در گفتار و رفتار داریوش رضایی‌نژاد جوانی از این شهرستان دید که با وجود محرومیت‌های فراوان، به بالاترین سطح علمی و به عنوان یک جوان نخبه کشور دست یافته است. با توجه به مراکز آموزش عالی کشور و به ویژه دانشگاه ها، آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه انقلابی باید بیش از پیش به تبیین و برجسته سازی راه شهدای نخبه کشور بپردازد.

شهید رضایی نژاد الگوی بی نظیری برای جامعه دانشگاهی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام بیان کرد. با وجود جنایات و وحشیگری های رژیم صهیونیستی و آمریکا، دانشمندان ما را به وحشت می اندازند. شاهدیم که با حضور جوانان انقلابی و تلاش مراکز علمی پژوهشی راه و آرمان شهدای هسته ای و بویژه شهید داریوش رضایی نژاد بیش از پیش ادامه دارد.

شهید رضایی نژاد عمر خود را در گمنامی سپری کرد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت. 11 سال پیش خون مبارک این شهید داریوش رضایی نژاد در مسیر اعتلای این کشور و صنعت رانندگی این کشور یعنی هسته ای ریخته شد.

حجت‌الاسلام امیر هادی‌زاده افزود: شهید داریوش رضایی نژاد به دلیل شرایط امنیتی زندگی خود را در گمنامی سپری کرد و تنها پس از شهادت شناخته شد. این شهید نشان داد که از شهرهای کوچک می توان به مقام های عالی رسید.

او گفت. «امروز گرد هم آمده ایم تا علم و دانش را گرامی بداریم. احترام به علم یعنی احترام به اساتید و دانشجویان که کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در عمل ثابت کرده اند. چرا که با تلاش خود سعی دارند شاگردانی مانند شهید داریوش رضایی را آماده کنند که بعداً از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند.

شهید رضایی نژاد الگوی بی نظیری برای جامعه دانشگاهی است

به گزارش آنا، 10 مرداد 1390 شهید داریوش رضایی نژاد دانشمند هسته ای کشور در آبدانان استان ایلام در مقابل چشمان همسر و فرزندش توسط رژیم سفاک صهیونیستی به شهادت رسید.

انتهای پیام/4121/