استان ها

رجب زاده: تا دقیقه آخر امیدوارانه می‌جنگیم

سرگرمی برای همه/فارس سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی با وجود کسب نتایج مطلوب در هفته‌های اخیر، اعتقاد دارد که تیمش باید بهتر فوتبال بازی کند.

به گزارش خبرنگار سرگرمی برای همه، عصر امروز یکشنبه ۲۳ مهرماه، فجری‌ها باید در حافظیه شیراز به مصاف شهرداری آستارا بروند. دیداری که می‌تواند منجر به رقم خوردن چهارمین پیروزی پیاپی این تیم شود. فجر در سه بازی گذشته نه تنها موفق به کسب تمام امتیازات شده، بلکه هیچ گلی هم دریافت نکرده و یکی از آماده‌ترین تیم های لیگ محسوب می‌شود.

با این وجود، این تیم از نظر ارائه بازی زیبا و تماشاگرپسند، هنوز نتوانسته رضایت هوادارانش را جلب کند. مهدی رجب‌زاده سرمربی جوان فجر در پاسخ به سؤال خبرنگار سرگرمی برای همه مبنی بر میزان رضایتش از نحوه بازی این تیم در هفته‌های اخیر گفت: ما در ابتدای کار هستیم و با توجه به چندین تغییر که نسبت به فصل گذشته داشته‌ایم، زمان می‌برد تا به شرایط ایده‌آل برسیم. از لحاظ بدنی هم می‌توانیم بهتر شویم.

وی افزود: من کاملا این مسئله را قبول دارم که باید بهتر بازی کنیم، اما باید بگویم خودمان این توقع را ایجاد کرده‌ایم. سال گذشته در اوایل فصل، کسی توقع زیادی از فجر نداشت. اما از اواسط فصل زمانی که شکل خوبی پیدا کردیم، توقعات هم بالا رفت و از این بابت خوشحالم.

رجب‌زاده ادامه داد: نمی‌خواهم توجیه کنم چون خودم هم توقع بیشتری دارم. این را هم بگویم که تیم‌ها، حتی تیم های پایین جدولی با تمام قوا مقابل ما بازی می‌کنند. کلا بازی تیم‌های بالای جدول و پایین جدول خیلی آسان نیست. سایپا هم هفته قبل مقابل خلیج فارس ماهشهر شکست خورد. این طبیعی است که تیم‌ها با انرژی و توان بالایی می‌آیند اما برای تیم‌هایی مثل ما هم توجیه نمی‌شود که نتوانیم خوب بازی کنیم و نتیجه بگیریم.

سرمربی فجر در خصوص عملکرد کلی تیمش در این فصل می‌گوید: خاصیت فوتبال قابل پیش‌بینی نبودن آن است. باید از بازیکنانم تشکر کنم که خیلی تلاش کرده‌اند و دارند همین‌طور بهتر می‌شوند. چه بازیکنان اصلی و چه بازیکنان ذخیره. به خصوص در هفته‌های اخیر باید ممنون بازیکنان ذخیره مان باشیم که خیلی به ما کمک کردند.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال افزود: باید بهتر و رو به جلوتر فوتبال بازی کنیم و در زمینه حفظ توپ در زمین حریف، خودمان را به کیفیت بهتری برسانیم. من به این اشکالات تیمم اشراف دارم و سعیم این است که این ضعف‌ها را برطرف کنم.

رجب‌زاده در خصوص کسب دو پیروزی در دقایق پایانی در هفته‌های گذشته گفت: این امتیاز مثبتی برای تیم ماست که می‌توانیم در دقایق پایانی به گل برسیم و ببریم. این نشان می‌دهد که بچه‌ها از لحاظ بدنی در شرایط خوبی هستند و تا لحظه آخر هم تلاش می‌کنند و نا امید نمی‌شوند. این باور را دارند که در هر لحظه‌ای می‌توانند نتیجه را عوض کنند.

یکی دیگر از نقاط مثبت فجرسپاسی در هفته‌های اخیر، گل نخوردن طی سه بازی گذشته بوده. رجب زاده در این باره می‌گوید: ما دفاع کردن را فقط وظیفه خط دفاعی نمی‌دانیم. همه با هم دفاع می‌کنیم و همه با هم در حمله مشارکت داریم. خوشحالم که در این چند بازی گل نخورده‌ایم.

سرمربی جوان فجر از داوران هم گلایه‌مند است: داوران در ۴ هفته گذشته ۴ پنالتی ما را نگرفته‌اند! یعنی در هر بازی یک پنالتی که ممکن بوده سرنوشت بازی‌هایمان را تغییر دهد. من به باشگاه گفته‌ام که فیلم پنالتی‌هایمان را برای کمیته داوران بفرستد و از حقمان دفاع کند.

رجب‌زاده در خصوص دیدار امروز تیمش برابر شهرداری آستارا هم گفت: بازی سختی داریم. تیم آستارا روند رو به رشدی داشته و دو پیروزی متوالی به دست آورده است. مطمئنم همه بازی‌های لیگ یک سخت هستند اما ما هم دائما در حال آنالیز رقبا و تمرینات منظم هستیم. فکر می‌کنم هر چه جلوتر برویم با هماهنگ‌تر شدن بازیکنان، موفق‌تر عمل کنیم.

به گزارش سرگرمی برای همه، دیدار فجر سپاسی و شهرداری آستارا، امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه حافظیه شیراز آغاز می‌شود. ضمن اینکه روز شنبه ۲۲ مهرماه در آغاز هفته هفتم رقابت‌ها دیگر تیم شیرازی یعنی شهر راز دست به کار بزرگی زد و با پیروزی یک بر صفر در جم مقابل پارس جنوبی، ۱۲ امتیازی شد و در رتبه پنجم جدول ایستاد.

انتهای پیام