فرهنگ و هنر

رادیو تبیین از اول خرداد راه‌اندازی می‌شود

رادیو تبیین در دومین سال فعالیت خود از اول خرداد با شعار «ما روایت می‌کنیم» شروع به کار می‌کند.

به گزارش سرگرمی برای همه به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، رادیو تبیین با هدف بیان کارآمدی‌های نظام اسلامی در بستر جهاد تبیین و آگاهی‌بخشی برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن، برای دومین سال پیاپی روی موج ۹۵.۵ مگاهرتز، فعال می شود.

فعالیت این رادیوی مناسبتی از ساعت ۹ صبح سه‌شنبه اول خرداد رسما آغاز می‌شود.

اتخاذ راهبرد تهاجمی برای مقابله با جنگ ترکیبی دشمن بر اساس مطالبات مقام معظم رهبری، اهمیت‌بخشی به نقش رسانه در تقویت ایران قوی و مقتدر و راه‌اندازی پویش‌های گفتمانی وآگاهی‌بخشی مرتبط با ابزارهای رسانه‌ای در جنگ شناختی دشمن از جمله مهمترین راهبردهای این رادیو است.

رادیو تبیین با جدول پخش ۲۴ ساعته و حدود ۱۷ ساعت برنامه زنده در روز، تلاش می کند در کلان سرفصل های، بازنمایی و تبیین کارآمدی‌های انقلاب اسلامی (رویکرد کنشگرانه و ایجابی)، انقلاب اسلامی و روشنگری پیرامون خصم غرب و نفوذ داخلی (کنشگری فعال) و انقلاب اسلامی و مقابله با جنگ شناختی ـ رسانه‌ای دشمن(رویکرد سلبی) به برنامه‌سازی بپردازد.

رضا کوچک‌زاده تهمتن مدیر شبکه رادیویی گفت‌وگو، برای دومین سال عهده‌دار مدیریت این رادیوی مناسبتی خواهد بود.

رادیو تبیین روی موج fm ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز و برنامه کاربردی ایران صدا شنیده می شود، و علاقه مندان می توانند از طریق سامانه ۳۰۰۰۰۹۵۵ با برنامه های متعدد این شبکه رادیویی در تماس باشند.

انتهای پیام

تیم تحریریه علوم هنری

با قلمم، صداها و حس‌های هنر و فرهنگ را به شکلی جادویی ترسیم می‌کنم.