ورزشی

دیدار جنجالی فوتبال ایران سه بر صفر شد!

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه، در یکی از دیدارهای هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول، تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد میزبان داماش گیلان بود که این بازی به دلیل جنجال‌هایی که در ابتدای بازی رقم خورد، نیمه تمام ماند و پرونده آن به کمیته انضباطی رفت.

داستان از این قرار است که مهاجم داماش در محوطه جریمه میزبان توسط سنگربان خیبر سرنگون شد ولی میثم حیدری، داور مسابقه، اعتقادی به خطای پنالتی نداشت و در ادامه همان صحنه، خرم‌آبادی‌ها توسط حسین شهابی در دقیقه ۶ به گل رسیدند.

این موضوع با اعتراض شدید اعضای تیم داماش و هجوم آنها به زمین مسابقه همراه شد که در نهایت داور بازی به دلیل حواشی پیش آمده، راهی رختکن شد و حاضر نشد ادامه بازی را از سر بگیرد.

حالا نیز کمیته انضباطی رأی خود را در این خصوص صادر کرده که خلاصه آن را در زیر می‌خوانیم:

الف ) آقایان امید پور قنبری، سید محمد خرم الحسینی، محمود خرم‌زی، سعید طالبی، مهدی رستمی، علیرضا مصطفایی، حسین خیری، مصطفی آقاجانی و آزاد جعفرزاده به دلیل رفتار غیرورزشی در قبال مقام رسمی یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک فصل و پرداخت ۳۰ میلیون تومان جریمه شدند.

ب) افراد زیر به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به جرایم ذکر شده محکوم شدند:

۱- ابراهیم رضایی: چهار جلسه محرومیت که دو جلسه آن تعلیقی است/ پرداخت ۶۰ میلیون تومان
۲- اشکان توانای بیجی: دو جلسه محرومیت که یک جلسه آن تعلیقی است/ پرداخت ۴۰ میلیون تومان
۳- محمد رستمی لیچاهی: دو جلسه محرومیت که یک جلسه آن تعلیقی است/ پرداخت ۴۰ میلیون تومان
۴- محمد مختاری: سه جلسه محرومیت که یک جلسه آن تعلیقی است/ پرداخت ۴۰ میلیون تومان

«اما مهمترین بخش رأی صادره، به نتیجه مسابقه برمی‌گردد که طی آن، مسابقه مذکور با حساب سه بر صفر به سود خیبر تعیین تکلیف شد.»

ج) در خصوص نیمه تمام ماندن بازی با توجه به گزارش مقامات رسمی مسابقه و با توجه به مسئول شناختن تیم داماشیان در نیمه تمام ماندن مسابقه و سوءرفتار تیمی وفق ماده ۶۲ مقررات انضباطی ضمن بازنده اعلام کردن تیم داماشیان با نتیجه سه بر صفر این باشگاه به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم می‌شود.

این بخش از رأی در زمینه بازنده نمودن قابل اجرا و در زمینه جریمه نقدی غیر قابل اجرا و در همه تنبیهات مالی قابل تجدیدنظر در کمیته استیناف ظرف مدت ۷ روز از ابلاغ می‌باشد.

258258

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.