عمومی

خیز بلند دولت سیزدهم در حل مشکلات/مسئولان به شبهات پاسخ دهند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام مرتضی مطیعی ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان به میزبانی مصلا امام این شهر ضمن بیان اینکه دشمن ایجاد اختلاف را برای تجزیه نظام در برنامه خود دارد، ابراز داشت: خوشبختانه این توطئه‌ها با وجود مردم آگاه و با بصیرت و حضورشان در صحنه خنثی شده است.

وی ضمن بیان اینکه دولت سیزدهم برای حل مشکلات کشور خیز برداشته است، افزود: علیرغم این تفاسیر از مسئولان نیز انتظار می‌رود دولت را در این گام یاری دهند و با همت بلند خودشان این سنگ را از روی زمین بردارند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه دشمن با ایجاد ناآرامی می‌کوشد تا به خواسته‌های خود دست یابد، ابراز داشت: مسئولان می‌بایست به حرف مردم گوش و به سوالات آنها پاسخ دهند.

مطیعی ضمن بیان اینکه مسئولان و مدیران باید به فریادهای مردم توجه کرده و در راستای رفع نیازهای آنها و حل مشکلات معیشت تلاش کنند، تصریح کرد: نا آرامی‌های سال گذشته حساب این دسته را از افرادی که قصد براندازی نظام دارند جدا کرد و اثبات کرد مردم همچنان پای نظام و انقلاب خود ایستاده و جلوی خواست دشمن یعنی تجزیه نظام ایستادند.

وی ضمن اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با مردم سیستان اضافه کرد: مردم استان سمنان نیز خواستار تحقق این دیدار هستند که امیدواریم مقدمات آن به زودی فراهم شود.

به گزارش خبرنگار آنلاین، برگزاری هشتمین اجلاسیه بین‌المللی مجاهدان در غربت به میزبانی دامغان، حضور نماینده رهبر معظم انقلاب در لبنان به میزبانی استان سمنان، سیل اخیر مراکش، سمنان نامزد پایتخت کتاب کشور، شهادت امام رضا علیه السلام از جمله مواردی که از تریبون این هفته نماز جمعه سمنان مطرح شد.