استان ها

تقدیر از دستگاه‌های اجرایی برتر خراسان رضوی در جشنواره شهید رجایی

سرگرمی برای همه/خراسان رضوی دستگاه‌های اجرایی برتر خراسان رضوی در جشنواره شهید رجایی معرفی شدند.

امروز، ۶ مهرماه، در جلسه شورای اداری استان خراسان رضوی و تقدیر از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی که در استانداری خراسان رضوی برگزار شد، دستگاه‌های اجرایی برتر استان معرفی شدند.

در این مراسم از حسین محمودی، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان رضوی، رضا خواجه‌نائینی، مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی،غلامرضا قنبری، مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام و المسلمین هادی صاحبقرانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، سیدمجتبی حسینی، مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان رضوی، امیررضا رجبی،مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی و احمدرضا مدبرنیا، مدیرکل سابق امور مالیاتی خراسان رضوی تقدیر شد.

همچنین مسعود میرزایی، ریاست پارک علم و فناوری خراسان رضوی، سیدرضا موسوی‌نیا، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، حسین امامی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی،  سیدمرتضی مدنی، مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی، وحید داعی، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی،جواد جعفری، ناظر گمرکات خراسان رضوی، رضا سلم‌آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی و جعفر شهامت، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان رضوی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این مراسم از سیدامیر شوشتری، مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی، احد ضابط، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، علی‌اصغر اصغری، مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی و علی صلاحی، فرماندار شهرستان کلات به عنوان چهار مدیر ایثارگر استان تقدیر به عمل آمد.

سیدجمال‌الدین حسینی، سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی در این جلسه اظهار کرد: دولت مردمی دو سال است تشکیل و زحمات بسیاری در استان کشیده شده که تلاش‌ها، همت و جهادی که در این دو سال برای سامان دادن به اوضاع، رفع مسائل، پیشرفت و توسعه استان صورت گرفته جای تقدیر دارد.

وی بیان کرد: جشنواره شهید رجایی نمادی از تقدیر از زحمات همه بزرگواران است. مستند به مواد ۸۱، ۸۲ و ۸۳ قانون خدمات کشوری و بخشنامه ابلاغی از طرف سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱، در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اقداماتی را انجام دادیم تا بتوانیم نقشه راه تحول اداری در سطح دستگاه‌های اجرایی را زمینه‌سازی و توانایی‌های واحدهای استان را پیدا کنیم که کمکی به تحقق این تحول باشد.

حسینی با بیان اینکه تمرکز دولت در تحول اداری بر موضوع دولت الکترونیک، اهمیت دارد، عنوان کرد: تمام این اتفاقات برای این است که خدمت‌رسانی مناسب و خوب به مردم ایران به ویژه مردم استان خراسان رضوی انجام و رضایت آن‌ها جلب شود و بهره‌وری، تعالی و عدالت تحقق پیدا کند.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی افزود: بعد از ابلاغ بخشنامه جلسات آموزشی و توجیهی با دستگاه‌ها برگزار و در نهایت براساس آن دستورالعمل و بخشنامه ابلاغی، مدارک و مستندات در سامانه ارزیابی عملکرد بارگذاری شد. ۶۴ دستگاه اجرایی مشارکت داشتند. در نهایت با تشکیل تیم‌های ارزیابی عملکرد، کمک ۳۵ ارزیاب و کاملا به صورت الکترونیک مستندات بارگذاری شده، ارزیابی شد که ارزیابی بیش از ۷۰۰۰ ساعت زمان برد.

وی ادامه داد: در خصوص نتایج اولیه اعتراضاتی وجود داشت که دریافت و نواقص رفع شد. پس از این موارد و نهایی شدن موضوع در سطح سازمان، نتایج برای بررسی و تایید نهایی به شورای توسعه استان ارائه شد. ما امسال دستگاه‌ها را در ۶ گروه تقسیم‌بندی و نسبت به گروه خود مقایسه کردیم. در کنار این موضوع بر اساس بخشنامه، در سایر محورها دستگاه‌هایی به عنوان قابل تقدیر معرفی کردیم که ۹ دستگاه به آن ۶ دستگاه اضافه شد.

انتهای پیام