ورزشی

برای یک نبرد سخت مقابل فجرسپاسی آماده‌ایم/ زمین حافطیه را دیدیم و تاسف خوردیم

به گزارش شفاف، مجتبی سراسی عصر یکشنبه در نشست خبری مقابل «فجرسپاس» پیش از «گل گهر» اظهار داشت. می دانیم که مقابل یک تیم جوان و فیزیکی بازی می کنیم، برای این بازی آماده شده ایم، تمریناتمان را زیر نظر آقای قلعه وانی برگزار کرده ایم. بچه ها از لحاظ بازیابی از بازی قبلی و آماده شدن برای بازی جدید در وضعیت خوبی هستند ، اما از لحظه برخورد با حوزه حافظه پشیمان هستیم.

او ادامه داد. ما نمی خواهیم تیم فجر را زیر سوال ببریم، چون می دانیم که آنها هم از این وضعیت خلاص می شوند. عاملان این حادثه باید محاکمه شوند.» سازمان لیگ بازی با چمن مصنوعی را از ابتدای فصل ممنوع کرده است ، اما بازی در این چمن دشوارتر از بازی در چمن مصنوعی است. نفت مسجد سلیمان به دلیل شرایط نامناسب خاک زادگاهش مجبور به بازی در اهواز شده است، اما چرا که نه؟ این زمین چگونه تأسیس شده است؟ هیچ کس برای دیدن این کشور نیامد.

مربی گل گهر افزود. ما در مورد بهبود کیفیت 1400 بازی لیگ برتر صحبت می کنیم. ” تیم ها با هزار اسب در حال برنامه ریزی هستند اما هضم کیفیت پایین این چمن برای ما سخت است. این زمین چگونه تأسیس شده است؟ چگونه می توان بازی در چمن مصنوعی را متوقف کرد و مکان بازی را تغییر داد، اما چگونه این بازی مجاز است؟ این برای استان فارس خوب نیست. چرا نباید شرایط این سرزمین تغییر کند؟ این روی ما تأثیر گذاشت، باید در این زمین بازی کنیم. امیدوارم در آینده شرایط مساعد باشد، در آینده بیشتر به فکر بازی باشیم تا شعار.

وی ادامه داد: وضعیت گهر گهر در لیگ مشخص است، ما برای یک هدف بزرگ در قهرمانی می جنگیم. انشاالله با تلاش تیم و باشگاه و دلسوزانه به آن خواهیم رسید. در این بازی بازیکنی نداریم که از دست داده یا مصدوم شود اما یکی دو بازیکن ما در تمرینات تیم امید بازی می کنند که برای آنها آرزوی موفقیت داریم.

به گزارش شفاف، دیدار تیم های فجرسپاس و گل گهر در هفته دوم لیگ برتر فردا (دوشنبه) از ساعت 18 در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.