استان ها

برای خلق شگفتی ها در ورزش تکواندو در دل خانواده ها می روم

به دل خانواده ها می روم تا در ورزش تکواندو شگفتی سازم

مراسم تجلیل از حامیان توسعه ورزش همگانی و نونهالان، خردسالان هیئت تکواندو کلاردشت و جوانان قهرمان مسابقات کشوری استان مازندران که در دو سال از چهار سال خود اهداء کردند. . برسکوی در این ورزش قهرمان شد، دو بار مورد تشویق و سوت قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری «سرگرمی برای همه» از تهران. فنی-فنی ترین تکواندوی مسابقات ارمنستان «اکبر خزایی استخر» رئیس جوان شورای تکواندو کلاردشت است که کل مفهوم «ورزش برای همه» را خانواده محور کرد تا به بخش مهم این رسالت عمل کند. فدراسیون ورزشهای همگانی

در این مراسم اکبر خزایی پول رئیس هیئت تکواندو کلاردشت با خوشحالی از برداشت قهرمانان نونهال نوباوا خردسالان خود که در مسابقات کشوری سال های 1399-1400 شگفتی هایی داشتند، گفت. و ورود فرزندان قهرمانم، نشان دادن لوح یادبود و هدیه آنها به خانواده هایشان، مایه انگیزه و انگیزه برای تکرار قهرمانی است.»

مهندس اکبر خزایی همچنین به مجموعه مدارک تحصیلی خود اشاره کرد و افزود: «کارشناس منابع طبیعی و آبخیزداری کلاردشت و معلم دانشگاهم، دوران جوانی‌ام را با کسب مدال‌های رنگارنگ تکواندو در مسابقات ملی، آسیایی و جهانی خود در سراسر جهان گذراندم. قهرمانی ارمنستان از نظر فنی به عنوان تکواندوکارترین تکواندو معرفی شدم، اکنون تجربه سالهای ورزشی من که با اخلاق، جوانمردی، گذشت و مردانگی هماهنگ شده بود، به فرزندان عزیز تکواندو منتقل می شود. بگو این بالاترین ارزشی است که برمن خداوند متعال وعده داده است.

سرپرست جوان تکواندو کلاردشت زبان به زبان نیاورد اما گفت: خانواده ها کم انتظارترین حامیانی هستند که در هر یک از پروژه هایم به من کمک می کنند، این مراسم در واقع تجلیل از دیدگاه خانواده های بامرام است که در کنار فرزندانشان هستند. و کنارشان بنشین.»

خزایی ادامه داد. «قهرمانی این تازه واردان و نونهالان تکواندو در تاریخ کلاردشت بی نظیر است.

او اضافه کرد. «هرجا خانواده ای باشد ورزش عمومی تر و رایج می شود، از تاتامی و لب به دهان می رسد، به مرکز جامعه می رسد، یکی از اجزای سبد خانه می شود.

مهندس جوان در پایان گفت و گو گفت. وی افزود: احترام به ایثارگری شهدا، جانبازان، ورزشکاران و عهد و پیمانی که با آنان بسته شده در اولویت ورود به عرصه تمرین و مسابقات است که مورد تجلیل، تجلیل خانواده‌های آنان بی‌نظیر است. در نوع خود

انتهای پیام/