ورزشی

برابر پرسپولیس به فکر مساوی باشیم، می‌بازیم

خمز: برابر پرسپولیس به فکر مساوی باشیم، می‌بازیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری دیدار تیمش برابر پرسپولیس حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه، پاکو خمز درمورد دیدار تراکتور و پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر فوتبال در خصوص شرایط تیمش، اظهار داشت: ما بازیکنان بزرگی جذب کرده‌ایم و آنها باید از همان روز اول این را نشان بدهند که بازیکنان بزرگی هستند. خاصیت بازیکنان خوب همین است که از همان روز اول خودشان را ثابت کنند. 

وی ادامه داد: هواداران مهم‌ترین سلاح ما هستند و خیلی از آنها ممنون هستیم که در هر بازی به تراکتور کمک می‌کنند اما باید از این فرصت استفاده کنم و از آنها بخواهم در بازی فردا هم رفتار خوبی داشته باشند و انرژی خود را برای تشویق تیم بگذارند. نباید حرکت ناشایستی انجام بدهند که در ادامه به ضرر باشگاه و تیم شود. از دقیقه اول تا آخر بازی باید انرژی خود را برای تشویق تراکتور بگذارند و از کاری که ممکن است به ضرر تیم باشد، خودداری کنند.

سرمربی تراکتور درخصوص آنالیز پرسپولیس و شرایط این تیم، عنوان کرد: هدف ما این است که صاحب توپ باشیم و در اختیار داشتن توپ برای ما خیلی مهم است. در بازی با سپاهان نتوانستیم حفظ توپ کنیم و باختیم. هر باری که نتوانیم مالکیت توپ داشته باشیم، کار برای تراکتور سخت خواهد شد و بازی را از دست می‌دهیم. بازی فردا هم همین است. باید سعی کنیم توپ را در اختیار داشته باشیم که اگر این اتفاق نیفتد، احتمال دارد ببازیم.

خمز درمورد نفرات محروم و مصدوم تراکتور برابر پرسپولیس گفت: محروم و مصدومی نداریم( این در شرایطی است که صفا هادی به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی با سپاهان بازی با پرسپولیس را از دست داده است.

وی اضافه کرد: به جز بردن چیز دیگری بلد نیستم و همیشه فقط برای برد به زمین می‌روم. هیچ وقت به من یاد ندادند برای مساوی یا باخت بازی کنم. همیشه برای بردن به زمین می‌رویم  و امیدوارم بازیکنانم نیز همین ذهنیت را داشته باشند زیرا در غیر این صورت به مشکل می‌خوریم. مقابل پرسپولیس اگر برای مساوی به زمین بروید، قطعا می‌بازید. همان کاری که فصل گذشته برابر هر رقیبی در هر زمینی انجام دادیم، باید امسال هم انجام بدهیم و برای انجام بهترین بازی مقابل هر رقیبی به زمین برویم.

سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: در هفته گذشته هم تیم بد بود و نتوانستیم بازی خودمان را انجام بدهیم و هم زمین شرایط خیلی بدی داشت. در آن زمین فقط باید توپ را بلند می‌زدیم و به هیچ وجه نمی‌شد روی زمین بازی کرد. برای باشگاه بزرگی مثل سپاهان که استادیوم خیلی خوبی هم دارد، این شرایط مناسب نیست و اصلا نباید اجازه بدهند بازی‌های لیگ برتر در این زمین نقش جهان برگزار شود. باید به شرایط زمین رسیدگی شود.

خمز تاکید کرد: بازیکنان من همیشه باید برای رقابت آماده باشند. برای این موضوع هیچ وقت دیر نیست. بازیکنانی داریم که کارشان این است و هر هفته باید برای رقابت کردن آماده باشند. با یک باخت نباید شرایط روحی‌شان بالا و پایین شودو باید تعادل خود را حفظ کنیم. هنوز خیلی زود است که از لحاظ روحی به هم بریزیم. 

وی درمورد ارزیابی‌اش از زمین چمن ورزشگاه یادگار امام، گفت: زمین شرایط خیلی خوبی دارد و الان مشکلی ندارد اما احتمال دارد در زمستان دچار مشکل شود. 

 انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.