اجتماعی

انتقاد استاندار تهران از مسافرگیری۱۰۰درصدی پروازهای هوایی

استاندار تهران با انتقاد از نحوه جابجایی 100 درصدی مسافر در پروازها گفت. بلیط در پروازها سه برابر شده است، قسمت پذیرش حذف شده است، اما هنوز 100٪ مسافر است.

به گزارش سرگرمی برای همه،محسن منصور در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در تهران با انتقاد از پروازها گفت. علاوه بر این، آنها یک بار قیمت بلیط ها را افزایش دادند، فضای پذیرش مسافران را حذف کردند و هنوز 100٪ مسافران را می پذیرند. بدون شک باید به این موضوع رسیدگی شود. چون پروازها بلیط ها را سه برابر کرده اند، مسخره مملکت است، قسمت پذیرش حذف شده و مسافران هنوز صددرصد مسافر هستند.

او اضافه کرد. این موضوع باید با وزیر کشور در میان گذاشته شود تا این موضوع حل شود. این موضوع باید در ستاد ملی کرونا نیز مورد توجه قرار گیرد.

منصور در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به موضوع پروازهای خارجی از فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: این موضوع در ستاد ملی کرونا مطرح شد، اما موضوع شیوع جهش این ویروس در ارمنستان به شدت مطرح شد. “ترکیه و روسیه در برخی شرایط.” سفر به این کشورها عمدتاً با پرواز از تهران و به طور کلی فرودگاه امام است. مصدومیت هم در کل تهران است. بنابراین باید از ستاد ملی بخواهیم در این موضوع محکم بایستد تا موارد جهش این ویروس وارد کشور نشود.

استاندار تهران در خصوص مطالبات دانشگاه های علوم پزشکی نیز گفت: در رابطه با الزامات دانشگاه های علوم پزشکی باید اقدامات لازم انجام شود.

وی در خصوص جذب مراکز واکسیناسیون که در حال حاضر مراجعین کمتری دارند، تصریح کرد. اماکن مبله برای واکسیناسیون اما با مشتری کم، تصمیم گیری را به فرمانداران واگذار می کنیم، اما پیشنهاد من این است که در این مورد عجله نکنید. از یک هفته تا 10 روز صبر کنید و استخدام را با برنامه ریزی کامل و سیستماتیک، به تدریج و یک به یک ادامه دهید.

استاندار تهران در بخشی دیگر از سخنان خود بر لزوم ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به فقرا تاکید کرد. به دلیل فقر، هیچکس نباید به امکانات بهداشتی دسترسی داشته باشد.» بنابراین برای فردی که چنین مشکلی دارد باید اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی تاکید کرد. کمیسیون‌های ستاد مبارزه با کرونا استان تهران مجدداً تقویت و در صورت نیاز احکام تجدیدنظر شود تا کار با جدیت ادامه یابد.

انتهای پیام: