ورزشی

انتصاب جدید در دانشگاه آزاد بندرعباس

معاون جدید فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار گروه دولتی خبرگزاری آنا از بندرعباس، با حضور مسئولان، مراسم تجلیل و معارفه معاونین فرهنگی دانشجویی قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار شد. از خدمات محمد حسین رنجبر قدردانی شد. محمود صباحی زاده معاون سابق فرهنگی و دانشجویی این واحد علمی محمد حیدری نارمندی به عنوان معاون جدید این حوزه معرفی شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با اشاره به نقش حوزه فرهنگی دانشگاهها در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی افزود: توسعه فرهنگ اساس توسعه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و علمی است. و مهمترین رسالت آموزش و پرورش و آموزش عالی و سمینارها توسعه فرهنگی است و جامعه اسلامی مبتنی بر اصول دینی و اخلاقی است و باید در جامعه توسعه و ترویج شود.

وی تاکید کرد. فعالیت‌های دانشگاهی باید پیوند فرهنگی داشته باشد و مهم‌ترین هدف فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها آموزش نسل جوان به نسل جوان است. .

رنجبر امید آفرینی و تبیین خدمات مسئولان را مورد تاکید قرار داد و افزود: خدمات ارائه شده در جامعه باید به درستی تبیین و روشن شود و به نسل جوان امید و انگیزه داد تا آنان را برای ساختن ایرانی آباد و اسلامی آماده کند.

انتصاب جدید در دانشگاه آزاد بندرعباس

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان از جوانان خواست با احتیاط عمل کنند و فریب دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را نخورند. چرا که دشمن همواره برای گمراه کردن افکار عمومی در کمین است و سعی می کند این خدمات ستودنی را زیر سوال ببرد و افکار عمومی را در معرض چالش و یأس و ناامیدی قرار دهد.

او گفت. حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی باید با ایجاد روحیه نشاط و امید و توسعه مراکز علمی و فرهنگی، ایجاد نشریات دانشجویی و گروه های ورزشی و ایجاد فضای امن آموزشی در راه رسیدن به آرمان های انقلاب پیشگام باشد. و تامین رفاه دانشجویان جوان در خوابگاه های دانشجویی. و اهداف کلان دانشگاه آزاد اسلامی در ترسیم و هدف گذاری این فرآیند بزرگ است.

محمود صباحی زاده معاون فرهنگی دانشجویی سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس نیز از فعالیت چندین ساله خود در این حوزه گفت و محمد حیدری نارمندی معاون جدید در این حوزه به تشریح برنامه ها و سیاست های راهبردی خود پرداخت. این منطقه.

انتهای پیام/4121/