عمومیکسب و کار ایرانیان

قیمت دستگاه اسکاج بافی دست دوم

قیمت دستگاه تولید اسکاج با کیفیت

قیمت دستگاه تولید اسکاج با کیفیت با توجه به کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. آیا می دانید نحوه ی تولید و فروش اسکاج به چه صورتی می باشد؟ اگر قصد انجام کار اسکاج بافی دارید ما قیمت انواع دستگاه تولید اسکاج را به شما معرفی خواهیم کرد

تولید اسکاج

خرید وسایل و لوازم آشپزخانه یکی از ضروریات زندگی روزمره ماست برای مثال ما برای شست و شوی ظروف آشپزخانه از مایع ظرفشویی و اسکاج استفاده می کنیم. مایع ظرفشویی تقریبا بدون اسکاج نمی تواند کاری انجام دهد. اسکاج وسیله ای کوچک و بسیار تاثیر گذار در شست و شوی ظروف! است که اگر به خوبی استفاده گردد ظروف را بسیار پاکیزه و تمیز می کند. قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی با کیفیت

نحوه ی ساخت اسکاج به چه صورت می باشد؟ برای ساخت اسکاج مواد اولیه شامل سیم ظرفشویی، تکه های دور ریختنی پارچه و یا لباس ها را با استفاده از دستگاه تولید اسکاج درست مثل چرخ خیاطی ابتدا پارچه ها را مثل پد ظرفشویی به هم بافته! سپس سیم ظرفشویی را دور تا دور! اسکاج می بافند تا به شکل اسکاج اصلی در آورده می شود و در پایان درست مثل بسته بندی! های اسکاج که نایلون به دور آن هاست! بسته بندی شده و در فروشگاه ها عرضه می گردد.

همان طور که می دانید مواد اولیه این دستگاه های اسکاج بافی ارزان و کار با آن نیز آسان !می باشد فقط باید بازار فروش برای اسکاج تولیدی پیدا کنید و بعد از آن فقط باید نشسته و اسکاج طراحی و درست کنید.! اگر شما نیز قصد ورود به کار طراحی و دوخت اسکاج را دارید! ما می توانیم قیمت انواع دستگاه تولید اسکاج را به شما معرفی مشاوره دهیم.! شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در مورد قیمت دستگاه تولید اسکاج با کیفیت با ما در ارتباط باشید.

قیمت دستگاه اسکاچ بافی

قیمت دستگاه تولید اسکاج با کیفیت بسیار! مناسب می باشد و با توجه به کیفیت! دستگاه و تشکیلات و تجهیزاتی که دارا می باشد،! متفاوت و متغیر است. با تهیه دستگاه تولید اسکاج با کیفیت، شما عزیزان! جویای کار و تولید کنندگان محترم می توانید،! کارگاه تولیدی اختصاص خود را برای این اسکاج! داشته باشید و به تولید اسکاج در اندازه ها و طرح های مختلف بپردازید و هر روزه این اسکاج را تولید و به بازار فروش عرضه کنید و برای خود منبع درآمد ایده آلی ایجاد کنید.

از آنجایی که امروزه بازار اسکاج از رونق بسیار بالایی برخوردار است، شما می توانید از طریق تجارت اسکاج به سود بسیار بالایی دست پیدا کنید. شما می توانید، قیمت خرید این دستگاه تولید بشقاب کاغذی را از سایت های معتبر جویا شوید و به سهولت دستگاه تولید اسکاج با کیفیت را از بازارهای حضوری و یا فروشگاه های اینترنتی این محصول تهیه نمایید. جهت اطلاع بیشتر از قیمت دستگاه اسکاچ بافی با ما در تماس باشید.

نحوه راه اندازی کسب و کار خانگی با دستگاه اسکاچ بافی

امروزه کسب درآمد تنها به کار کردن در بیرون از خانه محدود نمی‌شود بلکه در کنار آن‌ها کسب و کارهای خانگی نیز به عنوان راهکاری برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد مورد توجه قرار گرفته است. ایجاد کسب و کار در منزل مزایای بسیاری برای شاغلان آن در بر داشته که باعث شده توجه به این دسته کارها روز به روز بیشتر شود. از جمله این مزایا می توان به توازن میان مسئولیت خانوادگی زنان و اشتغال آن‌ها، حذف بسیاری از هزینه‌ها از جمله هزینه‌های مربوط به خرید، ایاب و ذهاب، نیروی کار و مهمتر از همه رهن و اجاره کارگاه اشاره کرد.

مشاغل خانگی علاوه بر افزایش درآمد، این امکان را برای بعضی افراد فراهم می‌کند تا بتوان با استفاده از لوازم جانبی از جمله دستگاه‌های مخصوص آن شغل به انجام کسب و کار در آن حوزه بپردازند. دستگاه اسکاج بافی یا اسکاچ بافی یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های بافت و ماشین آلات بافندگی برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک است که در ادامه به توضیح بیشتری در این‌باره می‌پردازیم.

دستگاه‌های مورد نیاز : دستگاه پرس(پدالی یا هیدرولیک) – ناودانی – چرخ خیاطی نوار دوز – چرخ خیاطی سر دوز

حداقل فضای مورد نیاز : ۶ متر (ارتفاع سقف : ۲ متر)

تعداد نیروی مورد نیاز : ۱ نفر

سرمایه مورد نیاز : ۱۵ میلیون تومان

دوره بازگشت سرمایه : ۳ ماه

معرفی دستگاه اسکاج بافی

همان طور که گفتیم می‌توان به راحتی با خرید ابزارها و دستگاه‌های مخصوص شغل مورد نظرتان، کسب و کار خانگی خود را راه بیندازید. دستگاه اسکاچ بافی خانگی مخصوص تولید اسکاچ طراحی و تولید می‌شود که دستگاهی گردباف و شبیه به دستگاه جوراب بافی است که خیلی ساده تر فقط رویه اسکاچ را می‌بافد و در مخزن یا سبد دستگاه جمع می‌کند.

البته طراحی و تولید دستگاه اسکاچ بافی امروزی با دستگاه اسکاچ بافی گذشته کمی تفاوت دارد و در واقع پیشرفته‌تر است. بدین صورت که دستگاه اسکاچ بافی مجهز به یک دینام است که سیلندر را به حرکت در می‌آورد. همچنین دستگاه اسکاج بافی این امکان را دارد که از طریق بافت اینورتور سرعت را تغییر دهد. در حالی که دستگاه اسکاج بافی قدیمی از طرق سیستم مکانیکی چرخ دنده‌های سیلندر را به حرکت در می‌آورد.

نکاتی برای خرید دستگاه اسکاج بافی

    اولین نکته که باید به آن توجه کنید این است که همه دستگاه‌های اسکاچ بافی مثل هم هستند و از لحاظ کارایی هیچ تفاوتی با هم ندارند، پس با اصطلاحاتی مثل کامپیوتری، دیجیتال فریب نخورید. شما با حداقل ۹,۵۰۰,۰۰ تومان می‌توانید یک دستگاه اسکاج بافی تهیه کنید.

    موضوی دیگری که باید به آن توجه کنید مجهز بودن دستگاه به اینورتر است، اینورتر باعث کاهش مصرف برق، تنظیم سرعت کار دستگاه، تسهیل کار اپراتور با دستگاه می شود. معمولا غیر از صفحه دیجیتال اینورتر باقی نشانگرها تزیینی هستند و هیچ کارایی مهمی ندارند. دستگاه های تولید اسکاچ بدون اینورتر یا ساده، چون موتور دستگاه به طور ناگهانی روشن میشود، هنگام استارت زدن دستگاه دچار شوک میشود و باعث پاره شدن نخ زری میشود. ولی در دستگاه اسکاچ بافی اینورتر دار پس از استارت، به آرامی شروع به کار میکند و در مدت چند ثانیه به حداکثر سرعت می‌رسد.

    دستگاه اسکاچ بافی به طور معمول در هر ساعت ۱۲۰ تا ۱۵۰ عدد اسکاچ تولید میکند.

    دستگاه اسکاچ بافی چندکاره : با دستگاه اسکاج بافی چندکاره می‌توان اسکاج با بافت حوله‌ای ساده، اسکاج راه راه و سفره پاک کن تولید کرد. برای تغییر حالت اصلی بافت اسکاج باید قطعات دستگاه اسکاج سازی نیز عوض شود.

بافت انواع اسکاج با انواع نخ

اسکاچ های معمولی : نخ ترویرا ۱۵۰        نخ زری ۳۲

اسکاچ های سیم بافت : نخ ترویرا ۱۵۰     نخ فلزی ۰۱۲

اسکاچ های په په :  نخ ترویرا ۱۵۰          نخ په په (نخ پلاستیکی)

راه اندازی کارگاه اسکاچ بافی

توجه داشته باشید که برای راه اندازی کارگاه اسکاچ بافی علاوه بر دستگاه اسکاج بافی به یک سری دستگاه‌های جانبی نیز برای تکمیل کار نیاز دارید مانند : دستگاه پرس(پدالی یا هیدرولیک) – ناودانی – چرخ خیاطی نوار دوز – چرخ خیاطی سر دوز

پروسه تولید اسکاچ

اسکاج مستطیلی : پروسه تولید انواع اسکاچ متفاوت است ولی ساده ترین روش برای اسکاچ مستطیلی است. برای تولید اسکاچ مستطیلی ابتدا رویه اسکاچ به وسیله دستگاه اسکاج بافی، بافته می‌شود و پس از بیرون آوردن این رویه‌ها ازسبد دستگاه اسکاچ بافی، آن را به قطعات ۲ متری تقسیم کرده، داخل این قطعات ۲ متری ابر قرار داده و سر و ته آن را پرس می‌کنیم.

اسکاج آفتابگردان : تولید و بافت این نوع اسکاج پیچیده تر و سخت تر است. برای تولید این نوع اسکاچ پس از بافت، اسکاچ باید از وسط برش خورده و سپس وسط آن توسط ابر پر شود. پس از آن پشت اسکاچ تور گذاشته و به وسیله چرخ خیاطی نوار دوز، دور اسکاچ دوخته می‌شود.

نحوه کار با دستگاه تولید اسکاچ

شاید برای شما سوال باشد که کار با دستگاه اسکاچ بافی چگونه است؟ حتما مدل‌های مختلف اسکاچ با بافت‌ها و طرح‌های مختلف را دیده‌اید. دستگاه اسکاچ بافی در صنایع نساجی مدل‌های مختلفی دارد که می‌توانید بر اساس نیازتان هر مدل را که خواستید انتخاب کنید.

مثلا دستگاه اسکاج بافی زربافت یا زربافت حوله‌ای از جمله رایج‌ترین این دستگاه‌ها هستند. از مدل‌های دیگر می‌توان به زربافت شطرنجی، کبریتی، سیم بافت و حصیری اشاره کرد. شما می‌توانید اسکاچ‌های زربافت را به شکل‌های مختلف از جمله اسکاچ گرد یا همان اسکاچ خورشیدی معروف بدوزید که دستگاه اسکاچ بافی این کار را برای شما انجام می‌دهد. بعد از آن که اسکاج با دستگاه اسکاچ بافی با مدل مورد نظر بافته شد به یک پرس حرارتی نیاز است که لبه‌های اسکاچ را به هم بچسباند.

نکته‌ی مثبت در مورد دستگاه اسکاچ بافی این است که کار کردن با آن بسیار ساده است و نیاز به تخصص و مهارت ندارد. شما هم با خرید دستگاه اسکاچ بافی و البته کمی دقت می‌توانید به راحتی این شغل را در منزل داشته باشید. یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از دستگاه تولید اسکاچ آن است که می‌توانید با استفاده از آن به دلخواه محصولاتی متنوع با طرح‌های مختلف تولید کنید. البته تنوع تولید شما بستگی به نوع دستگاه تولید اسکاچ دارد.

مزایای استفاده از دستگاه اسکاچ بافی

در مورد ویژگی‌های دستگاه اسکاچ بافی باید گفت که علاوه بر قیمت مناسب، برق مصرفی آن از نوع برق تک فاز خانگی بوده و حداکثر هزینه‌ای که در ماه برای شما ایجاد می‌کند ۱۰ هزار تومان است!

این دستگاه صدای زیادی نداشته و هیچ گونه آلودگی هم ایجاد نمی‌کند. پس نگران نباشید، خیلی راحت می‌توانید از دستگاه اسکاچ بافی در خانه هم استفاده کنید. شما می‌توانید با خرید دستگاه اسکاچ بافی بر اساس ساعات کاری یک کارمند، حدود ۸۰۰ تا ۱۸۰۰ عدد اسکاچ در این شیفت تولید کنید. کافی است با خرید دستگاه اسکاچ بافی و مواد مورد نیاز آن یعنی نخ، ابر، زری و سلفون برای بسته بندی همین حالا کار تولید اسکاچ را شروع کنید. در مورد ضمانت کسب و کار خانگی با دستگاه اسکاچ بافی این نکته را فراموش نکنید که تولید اسکاچ سود بسیار بالایی دارد. البته اگر محصول با کیفیت تولید کنید!

با توجه به مزیت‌های ذکر شده در مورد کسب و کار خانگی با دستگاه اسکاچ بافی، اگر قصد خرید دستگاه اسکاچ بافی و ایجاد یک کسب و کار موفق خانگی بدون هزینه و با سود زیاد را دارید می‌توانید آن را به ما بسپارید.

تولید اسکاچ با دستگاه جوراب بافی

در گذشته دستگاه های اسکاچ بافی را از دستگاه جوراب بافی که خراب شده و بدرد تولید جوراب نمیخورد می ساختند. برای اینکار ابزارها و چرخ دنده های گیربکس دستگاه را باز و جدا میکردند یک زنبیل و یک جمع کن (کشش) زیر آن نصب می‌کنند تا اسکاچ بافت شده در زنبیل جمع آوری شود و هر نیم ساعت یکبار زنبیل را تخلیه میکردند .

خوشبختانه در چند سال اخیر دستگاه هایی طراحی شده اند که مخصوص تولید اسکاج است تا محصول نهایی شکیل تر و قشنگتر باشد. البته روی دستگاههای جدید به جای سیستم مکانیکی که چرخ دنده سیلندر دستگاه را میچرخواند  یک دینام مستقیم گذاشته اند تا سیلندر را به حرکت در آورد همچنین برای تغیرر سرعت بافت اینورتور هم به دستگاه اسکاج بافی اضافه شده است..

دستگاه‌های اسکاچ بافی مدل‌های مختلفی دارد از جمله زربافت، زربافت حوله ای، زربافت شطرنجی، زربافت حصیری، کبریتی و سیم بافت.

البته اسکاج های زربافت را به صورت اسکاج گرد یا خورشیدی هم میدوزند که با یک چرخ اینکار انجام می‌شود. برای تکمیل اسکاج تولید شده نیاز به یک پرس حرارتی دارید. پرس حرارتی برای چسباندن لبه‌های اسکاج به کاربرد دارد.

سادگی در استفاده :

طرز استفاده از این دستگاه‌ها فوق العاده آسان است و تمام افراد با کمی دقت، توانایی کار کردن با این دستگاه ها را یاد می گیرند! تولید کنندگان این ماشین آلات برای پیچیده ترین نوع آن نیز آموزش دارند. پس نگران کار کردن با ماشین آلات تولید اسکاچ نباشید.

امکان تولید متنوع

تنوع محصولات تولیدی شما رابطه مستقیمی نوع دستگاه تان دارد. دستگاه اسکاج بافی شما می تواند در گوشه ی پارکینگ شما مستقر شود و یا گوشه ی حیاط، حتی با کمی ریسک و برنامه ریزی میشه یک کارگاه ۳۰ الی ۴۰ متری را برای چیدن چند دستگاه و تولید اسکاچ مهیا کرد. ریش و قیچی دست خودتان خواهد بود.

بعضی از سایت های فروش دستگاه، صحبت از سودهای تضمینی و آنچنانی می کنند، تا چه اندازه می توانیم به آن ها اعتماد کنیم؟

تا این اندازه که مطمئن شوید ماشین بافت اسکاج مورد نظر سالم است و با قیمت مناسب خریداری شده است.

من نمی دانم چه دردیه که در کشور ما مردم معتاد به تضمین شده اند. تو را به خدا جستجویی کنید و به ۴ تا سایت خارجی که در زمینه های اشتغال فعالیت می کنند، سر بزنید. برای ایده های معرفی شده کسی به شما تضمین نمیدهد.

زیاد دنبال تضمین نباشید ، اکثر افرادی که مال شان را باخته اند به همین تضیمن ها اعتماد کرده اند.

تضمین شما ، فعالیت شماست نوع بازیابی شماست . در صورتی که بازار فروش خودتانه مهیا کنید و محصولات خودتانه با قیمت مناسب، عمده فروشی کنید، بدون شک قدم بعدی شما حرکت به سمت برند سازی برای خودتانه!

شاید یک سوال اساسی ذهن شما را درگیر کرده باشد، چرا این عرصه کمتر شناخته شده است؟

خود شما تا قبل از امروز آیا اطلاع چندانی ازین قضیه داشتید؟ جوانان و خانواده های ایرانی، تا چه اندازه برای راه اندازی یک کسب و کار خلاقیت دارند؟ چشم همه دنبال درآمدهای چند میلیونی افتاده و تولیدی های خانگی، در دیده ی خیل عظیم فرهیختگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی ما اُفت کلاس محسوب میشه.

لغت اسکاج درست است یا اسکاچ ؟

اسکاچ درست است و اکثرا به اشتباه اسکاج می گویند ، لغات اسکاچ از برند اسکاچ برایت Scotch-Brite که در سال ۱۹۵۰ معرفی شد گرفته شده است که یکی از زیرمجموعه های شرکت آمریکایی ۳M است.

برق مصرفی دستگاه تولید اسکاج چقدر است ؟

برق تکفاز خانگی – بطور متوسط ۱۰ هزار تومان در ماه.

میزان صدای دستگاه و آلودگی آن چقدر است؟

صدای زیادی ندارد و هیچ آلودگی هم ایجاد نمی کند در نتیجه در خانه براحی میتوانید تولید خود را شروع نمایید.

چند نفر نیروی کار نیاز دارد ؟

اگر بخواهید صنعتی و با راندمان بالا کار کنید به دو نفر نیروی کار نیاز است. یک نفر برای بافت و دیگری برای پرس و بسته بندی.

برای تولید اسکاچ به تخصص خاصی نیاز است ؟

خیر – اصلا

روزانه چه مقدار اسکاچ میتوان تولید کرد ؟

بستگی به کیفیت و نوع محصول شما دارد چیزی حدود ۸۰۰ الی ۱۸۰۰ عدد در یک شیفت ۸ ساعته.

چه مواد اولیه ای مورد نیاز است ؟

برای تولید اسکاچ نیاز به نخ، ابر، زری و سلیفون برای بسته بندی است.

هزینه اولیه تولید اسکاچ و میزان سود به چه صورت است ؟

تولید اسکاچ سود بالایی دارد به این صورت که هزینه هر اسکاچ برای تولید کننده تقریبا ۱۷۰ تا ۲۰۰ تومان می­شود که تولید کننده می­تواند به صورت عمده با توجه به منطقه جغرافیایی محل زندگی خود تقریبا ۳۵۰ تا ۴۵۰ تومان به فروش برساند. البته این مبالغ به صورت حداقل قیمت در بازار می باشد. در بسیاری از مناطق قیمت فروش به بیش از ۵۰۰-۶۰۰ تومان هم می­رسد. فروش سوپر مارکت ها به مصرف کننده نهایی باز هم بسته به منطقه جغرافیایی از ۱۰۰۰تا ۲۵۰۰ تومان بسته به نوع محصول و کیفیت آن متغیر است.

آیا برای تولید اسکاج نیاز به مجوز خاصی است؟

خیر –  اسکاچ بافی جزو مشاغل خانگی است و به مجوز نیاز ندارد.

اسکاج گرد از آن اسکاچ های خوشنام و خوش آوازه است که توانسته سالیان سال اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کند و همچنین جزو اسکاج های پر فروش و محبوب بین مردم شناخته می شود. جالب است بدانید به اسکاج گرد اسکاج خورشیدی هم میگویند و موقعی که در بسته بندی  قرار میگیرد شبیه خورشید یا آفتابگردان می شود. مسلما نام اسکاج خورشیدی صرفا بدلیل بسته بندی محصول نیست بلکه این نام نشان از درخشندگی اسکاج است.

قیمت اسکاج  – اسکاچ – هنگام خرید فروش عمده

این قیمت ها توسط یکی از تولید کننده های اسکاج درج شده است و بصورت عمده فروخته میشود. باید دقت ساده متوجه میشوید که حاشیه سود جوراب هنگام خورده فروشی چقدر است. قیمت تمام شده اسکاج را هم چند روز دیگر در هیمن نوشته  درج خواهیم کرد. فعلا از قیمت های فروش لذت ببرید 🙂

تولید و توزیع انواع اسکاج در مشهد و سراسر ایران

اسکاج سیمی درجه ۱ قیمت ۹۰۰

اسکاج خورشیدی دور دوز ۸۰۰

اسکاج شطرنجی درجه ۱ قیمت ۷۵۰

اسکاج محافظ ناخن درجه ۱ ۸۵۰

سفره پاک کن ۸۰۰

اسکاج موکتی دوقلو ۸۰۰

اسکاج موکتی ۱۰ تایی ۳۵۰۰

اسکاج دسته دار ۴۵۰۰

اسکاج ۴ تایی معمولی ۲۴۰۰

اسکاج ۴ تایی کبریتی با لیبل ۳۵۰۰

اسکاج گرد دوطرف زری قیمت ۷۰۰

اسکاج حوله ای بزرگ ۱۲ در ۱۲ قیمت ۷۰۰

اسکاج مکعبی کیفیت عالی ۶۰۰

سیم ظرفشویی کیلو ۶۸

لیست تغییرات قیمت اسکاج – اسکاچ مورخه ۹۹/۱۲/۲۸ :

    ✅ خورشیدی دور دوز ویژه

    بافت سفارشی

    ابر ۱۷ ویژه

    نوار مکلون

    فله ۱۸۰۰ ت

    بسته بندی ۲۱۰۰ ت

    ✅ اسکاج سیمی نورد شده درجه یک،بافت عالی

    ابر ۲۰ کیلویی ویژه

    فله ۱۷۰۰

    بسته بندی ۲۰۰۰ ت

    ✅ سیمی ساده (غیر نورد)

    ابر ۱۷ ویژه

    بافت متراکم

    فله ۱۳۰۰ت

    بسته بندی ۱۶۰۰ ت

    ✅ زربافت کبریتی درجه یک

    بافت متراکم

    ابر ۱۷ ویژه

    رنگ‌بندی کامل

    فله ۱۶۰۰

    بسته بندی ۱۸۰۰ ت

    ✅ اسکاج سیمی دوسرخالی

    پرس اولترا سونیک

    بسته بندی ماشینی

    برند طهیر

    آویز ۱۲ تایی

    قیمت ۲۶۰۰ ت

    ✅زربافت تفلون شوی ویژه

    بافت متراکم

    کیفیت فوق العاده

    فله ۱۳۰۰ ت

    بسته بندی ۱۶۰۰ ت

    ✅محافظ ناخن سایز بزرگ

    ( ابعاد ۴*۷*۹.۷)

    چسب ضد آب خارجی

    ابر ۱۷ ویژه

    فله ۱۸۰۰ ت

    بسته بندی ۲۱۰۰ ت

    ✅ محافظ ناخن سایز متوسط

    ( ابعاد ۴*۶*۹ )

    فله ۱۵۰۰ ت

    بسته بندی ۱۸۰۰ ت

    ✅ نمدی ۲ قلو ( آنتی باکتریال )

    سایز بزرگ ( ۱۴*۱۷)

    بسته بندی ماشینی

    ۱۶۰۰ ت

    ✅ پک زربافت ۴ تایی

    بافت متراکم

    رنگ‌بندی متنوع

    ۵۰۰۰ ت

    ✅ سیم ظرفشویی درجه یک

    استیل ضد زنگ هر گرم ۹۲ ت

 تمامی اقلام بصورت بسته بندی شده قیمت گذاری و سفارشات فله با قیمت بسیار مناسب عرضه میشود.  سطح تولید مجموعه از تیراژ بسیار بالایی برخوردار و سفارشات حجیم در کمترین زمان ممکن قابل عرضه میباشد.