اجتماعیکسب و کار ایرانیان

بهترین شرکت اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو با بهترین قیمت و شرایط آسان اجاره ماشین در ایران / کیش / دبی

مجموعه ما مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه اول رضایتمندی مشتری در سالیان متوالی می داند. شرکت اجاره خودرو ما شامل مجموعه متنوعی ازماشین های با کیفیت و مدل سال است که با شرایط مناسب قابل رنت است. ما در بیشتر شهرهای ایران دارای نمایندگی فعال بوده و در حال تلاش برای گسترش کرایه اتومبیل در سراسر ایران هستیم.

خدمات ارائه شده در زمینه کرایه خودرو در تهران و دیگر شهرها شامل رنت خودرو بدون راننده و با راننده است. قیمت رنت ماشین با توجه به نوع خودرو و تعداد روز متغییر است. شرکت کرایه ماشین این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است که هرچه تعداد روز اجاره خودرو بیشتر باشد هزینه کرایه نیز شامل تخفیف ویژه خواهد بود.

اجاره خودرو – رنت ماشین – کرایه اتومبیل

شرکت اجاره خودرو ما واقع در هتل هما تهران یکی از بهترین و معتبرترین موسسه های اجاره ماشین و رنت اتومبیل در کشور می باشد. این شرکت ارائه خدمات توریستی و تشریفاتی و همچنین تاکسی سرویس مسافران محترم هتل هما را به مدت بیش از یک دهه در کارنامه خود دارد. همچنین این شرکت با ناوگانی کامل از خودروهای موجود در ایران شامل خودروهای اقتصادی، ماشین های میان رده و اتومبیل های لوکس و VIP جهت ارائه خدمات اجاره خودرو با راننده، اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس همواره تلاش دارد، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به هموطنان گرامی و مسافرین محترم ارائه نماید. اجاره خودرو روشی نو برای استفاده از خودروهایی مطمئن از برندهای گوناگون برای سفرهای داخل و خارج از شهرها است.

امروزه بسیاری از ایرانیان برای قرارهای ملاقات، رفتن به جلسات کاری، طی مسافت‌های بین شهری و مسافرت‌های خانوادگی از این روش استفاده می‌کنند. موسسه اجاره خودرو ما از معتبرترین شرکت‌های کرایه اتومبیل در ایران است که سابقه‌ای درخشان در ارائه انواع خدمات در این زمینه دارد. مجموعه ما با ناوگانی از خودرو‌های لوکس و برندهای مختلف داخلی و خارجی، بهترین خدمات را با کمترین هزینه با هدف جلب رضایت مشتریان خود فراهم کرده است.

اجاره خودرو چیست؟

اجاره خودرو نوعی کسب‌وکار است که در آن یک متقاضی، خودرویی دلخواه را برای مدتی کوتاه یا زمانی طولانی از یک موسسه کرایه خودرو اجاره می‌کند. در اختیار داشتن یک خودروی کرایه با امکانات، بیمه و پشتیبانی مناسب، راه حلی عالی برای تجربه سفرهای جاده‌ای در طول تعطیلات یا سفرهای کاری و مناسبتی است. در این مطلب با تمامی ویژگی‌ها، مزایا و شرایط اجاره خودرو آشنا می‌شویم.

تفاوت شرکت اجاره خودرو با آژانس خودرو

نحوه در اختیار قرار دادن اتومبیل مهم‌ترین تفاوت شرکت‌های کرایه خودرو و آژانس‌های خودرو است. در آژانس‌ها خودرو به همراه راننده به مشتریان ارائه می‌شوند؛ اما در موسسات کرایه خودرو، رنت ماشین هم به به همراه راننده و هم بدون راننده میسر است. رانندگان آژانس بر مبنای مسافت، اقدام به دریافت کرایه می‌کنند، اما هزینه رنت خودرو بر عموما بر مبنای زمان اجاره خودرو محاسبه می‌شود. همچنین اجاره خودرو به همراه راننده در شرکت‌های اجاره خودرو صرفا از جنبه تشریفات است.

مزایای استفاده از روش کرایه ماشین

اجاره خودرو در بسیاری از موقعیت‌های کاری و مسافرت‌های تفریحی راه‌حلی مناسب و پرطرفدار است. در این روش خودروهایی ایمن با بالاترین امکانات، آپشن‌ها و خدمات، و با تشریفاتی که مورد علاقه شما باشد، در اختیار شما قرار می‌گیرد. در ادامه برخی از مزایای کرایه اتومبیل را با هم مرور می‌کنیم.

کرایه ماشین؛ انتخابی با صرفه اقتصادی

با اجاره اتومبیل به جای خرید آن می‌توانید سرمایه خود را بیشتر صرف کسب‌وکار کنید و از سود حاصل از آن، خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید. این شیوه به‌ویژه مناسب کسانی است که گردش مالی مناسبی دارند. با اجاره اتومبیل فقط در زمانی که به ماشین نیاز دارید، آن را کرایه می‌کنید و هزینه می‌پردازید.

اجاره مدل و برند دلخواه ماشین

خرید خودرو یعنی محدود شدن به یک مدل و برند خاص اتومبیل؛ ولی با کرایه خودرو گزینه‌هایی متنوع از انواع برندهای داخلی و خارجی پیش روی شما قرار می‌گیرد. شما در این روش می‌توانید متناسب با نوع هزینه و نوع سفر خود اتومبیلی با بهترین شرایط از نوع برندی که دوست دارید انتخاب کنید.

انتخاب آزادانه مسیر و توقف‌گاه‌ها

در طول سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری به همراه تورهای گردشگری یا در زمان استفاده از تاکسی و اتوبوس، انتخاب‌های چندانی برای مسیر و توقف‌گاه وجود ندارد؛ اما در روش کرایه ماشین، این شما هستید که مسیر حرکت و توقف‌گاه‌های طول مسیر را انتخاب می‌کنید.

مساله استهلاک خودرو

این یک واقعیت است که بعد از خرید خودرو، استهلاک ماشین و تنزل سرمایه شما آغاز می‌شود. در کنار این هزینه، هزینه‌های دیگری هم چون: هزینه انواع بیمه، مالیات، سرویس‌های ماهیانه و سالیانه وجود دارد. با رنت اتومبیل از پرداخت تمامی این هزینه‌ها معاف می‌شوید و سفری ایمن و راحت را در خودروی دلخواه خود تجربه خواهید کرد.

در چه موقعیت‌هایی ماشین اجاره کنیم؟

رنت اتومبیل خدماتی ارزنده است که در موقعیت‌هایی گوناگون به یک مزیت یا ضرورت تبدیل می‌شود. با رنت خودرو می‌توانید بهترین ماشین‌ها را از انواع برندهای داخلی و خارجی انتخاب و کرایه کنید. خودروهایی با آپشن‌های مناسب، بیمه و پشتیبانی‌هایی که از سوی شرکت‌های اجاره خودرو به شما ارائه می‌شود. بعضی از مو.قعیت‌های اجاره ماشین را با هم مرور می‌کنیم.

 • جلسات کاری: به هنگام جلسات کاری می‌توانید با کرایه ماشین با یا بدون راننده، کلاس کاری خود را حفظ کنید و با ظاهری مناسب در یک خودروی لوکس به محل برگزاری جلسات بروید.
 • سفر به همراه دوستان: برای سفر به همراه دوستان به مناطق خوش آب‌وهوا و مراکز محبوب گردشگری، اجاره ماشین، گزینه‌ای مناسب است. برای این‌کار می‌توانید خودرویی مناسب را با هر تعداد صندلی و امکانات که متناسب با سفر شما است، انتخاب کنید.
 • سفر به همراه کودکان: راحتی و ایمنی کودکان در طول مسافرت‌های جاده‌ای یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها است. انتخاب و اجاره خودرویی ایمن به همراه صندلی کودک، راهی مناسب برای رفع دغدغه خانواده‌ها در سفر به همراه کودکان است.
 • رنت خودرو به عنوان ماشین عروس: روز عروسی یکی از بهترین روزهای زندگی است و همه می‌خواهند همه‌چیز به بهترین شکل برگزار شود. کرایه خودروهای لوکس برای روز عروسی، بدون راننده یا با راننده، امری متداول و محبوب است.
 • رنت خودرو در فرودگاه و ایستگاه قطار: اگر می‌خواهید از خدماتی تشریفاتی برای خود یا یکی از میهمانان خود در فرودگاه یا ایستگاه قطار بهره‌مند شوید، اجاره خودرو در این مواقع راه‌گشا است.
 • اجاره خودرو در شهرهای مقصد: وقتی از طریق مسافرت هوایی به شهری دیگر سفر می‌کنید، رنت ماشین یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری شما به همراه خانواده یا دوستان است.
 • اجاره خودرو در سفرهای نوروزی: عید نوروز فرصتی مناسب برای رفع خستگی فعالیت‌های سال گذشته و تفریح در کنار خانواده و دوستان است. اجاره ماشین در طول تعطیلات نوروزی از دیگر خدماتی است که از سوی شرکت‌های فعال در زمینه رنت خودرو به متقاضیان ارائه می‌شود.

آشنایی با قرارداد اجاره خودرو

قرارداد اجاره خودرو مانند تمامی قراردادهای رسمی، تابع قوانین مدنی کشور است. این قرارداد بین فرد متقاضی و شرکت کرایه خودرو منعقد می‌شود. در متن قرارداد اجاره خودرو تمامی موارد مربوط به اجاره، از اطلاعات شناسایی مشتری و شرکت و شرایط قرارداد درج می‌شود. بعضی از نکات لازم برای این قرارداد و مفاد آن به این شرح است:

 • اطلاعات هویتی مشتری
 • مدت زمان اجاره ماشین
 • مبلغ و اسناد وجه ضمانت
 • مشخصات و ویژگی‌های اتومبیل
 • شرایط فنی خودرو از نظر سرویس‌های فنی
 • اطلاعات بیمه‌های خودرو و بیمه شخص ثالث
 • شروط اجاره خودرو در زمینه خسارات و پشتیبانی
 • انواع تجهیزات اضافه که به همراه خودرو ارائه شده‌اند

خودروی کرایه‌ای چگونه ضمانت می‌شود؟

ضمانت اجاره خودرو یکی از موارد حقوقی در کرایه ماشین است. امروزه شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات رنت خودرو انواع ضمانت‌ها را متناسب با شرایط مشتریان گوناگون برای آن‌ها در نظر گرفته‌اند. موسسه اجاره خودرو ما نیز بر اساس تجربیات خود برای رفاه حال مشتریان، راه‌های گوناگونی را برای ضمانت اجاره ماشین در نظر گرفته است. این راه‌ها عبارتند از:

 • دریافت 10 درصد از مبلغ قیمت اتومبیل به عنوان ودیعه نقدی یا دپوزیت (Deposit)
 • به امانت گذاشتن سند ملکی به نام شخص اجاره‌گیرنده
 • به امانت گذاشتن ماشین شخصی به همراه سند ماشین در پارکینگ شرکت
 • به امانت گذاشتن طلا یا سکه یا ارزهای رایج به ارزش 10 درصد از مبلغ قیمت خودرو

تاریخچه اجاره خودرو

کرایه ماشین نخستین‌بار در سال 1916 میلادی در کشور آمریکا آغاز شد. در این زمان جو ساندرز، یکی کارآفرینان آمریکایی توانست خودروی فورد خود را به قیمت 10 سنت برای هر مایل به بازرگانان، تاجران و گردشگران اجاره دهد. او سپس در سال 1925 یک شرکت کرایه ماشین به راه انداخت که خدمات اجاره ماشین را در 21 ایالت آمریکا ارائه می‌داد.

رقیب آمریکایی ساندرز، والتر ال جیکوبس بود که در همان دوران به درآمدی نزدیک به یک میلیون دلار در سال رسید. صنعت کرایه خودرو در کشور انگلستان با تاسیس شرکت گادفری دیویس (Godfrey Davis) در سال 1920 میلادی آغاز شد. این شرکت 61 سال بعد توسط شرکت بزرگ یوروپ‌کار (Europe-car) خریداری شد.

در اوایل جنگ جهانی دوم و توسعه سیستم ریلی در آمریکا، در نتیجه همکاری شرکت راه‌آهن با شرکت‌های اجاره خودرو، غرفه‌های کرایه ماشین در ایستگاه‌های راه‌آهن آغاز به کار کردند. بعد از جنگ جهانی دوم نیز با رشد و توسعه خطوط هوایی، خدمات ترانسفر فرودگاهی از طریق کرایه خودرو به خدمات شرکت‌های کرایه ماشین اضافه شد. سرانجام در سال 1974 با همکاری 24 شرکت، سیستم ملی اجاره خودرو در شهر بندری سنت‌لوییس در ایالت میسوری آمریکا ایجاد شد.

آشنایی بیشتر با صنعت کرایه اتومبیل

صنعت کرایه اتومبیل، کسب‌وکاری با هدف اجاره انواع ماشین در قبال دریافت ضمانت‌های لازم است. در این کسب‌وکار عموما مشتریان یا سازمان‌ها ماشین مورد نیاز خود را به مدتی که در قرارداد ذکر می‌شود اجاره می‌کنند. رشد این صنعت در دو دهه اخیر در ایران، همواره رشدی فزاینده بوده است و در بسیاری از شهرها به ویژه در تهران موسسات گوناگونی در این زمینه به ارائه خدمات اشتغال دارند.

شرکت ما یکی از شرکت‌های با سابقه و فعال در ارائه خدمات گوناگون اجاره ماشین در تهران و سراسر ایران است. این شرکت با ناوگانی از انواع خودروهای لوکس از برندهای داخلی و خارجی لذت سفر و رانندگی با خودروی دلخواه را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

کرایه ماشین؛ تجربه‌ای به یادماندنی

اجاره خودرو روشی نو برای استفاده از خودروهایی مطمئن از برندهای گوناگون برای سفرهای داخل و خارج از شهرها است. امروزه بسیاری از ایرانیان برای قرارهای ملاقات، رفتن به جلسات کاری، طی مسافت‌های بین شهری و مسافرت‌های خانوادگی از این روش استفاده می‌کنند.

موسسه اجاره خودرو ما یکی از معتبرترین شرکت‌های کرایه اتومبیل در ایران است که سابقه‌ای درخشان در ارائه انواع خدمات در این زمینه دارد. شرکت ما با ناوگانی کامل از خودرو‌های لوکس و برندهای مختلف داخلی و خارجی، بهترین خدمات را با کمترین هزینه با هدف جلب رضایت مشتریان خود فراهم کرده است.

معرفی 8 شرکت قابل اعتماد اجاره خودرو در ایران

موضوع این مطلب پرداختن به معرفی قابل اعتماد ترین و مطمئن ترین شرکت های اجاره خودرو در ایران است.  اول از همه این موضوع را مطرح کنم که حوزه اجاره خودرو (چه با راننده چه بدون راننده) امروز بسیار شلوغ تر قبل شده است و کسانی که اصلا شاید در این حوزه حضور نداشتند هم با راه اندازی یک وبسایت وارد این فضای شغلی شده اند.  اما خوب برای ما مهم نیست که چه کسی چطور به مرحله ای رسیده است که امروز خدمات اجاره خودرو ارائه کند!  مهم این است که چه کسی در ارائه این خدمات حرفه ای تر و قابل اعتماد تر می باشد.

اهمیت انتخاب یک شرکت خوب برای اجاره کردن خودرو

شرکت های اجاره خودرو را بطور کلی به 3 بخش بدون راننده، با راننده و خودرو های گروهی تقسیم می کنیم.

اهمیت انتخاب شرکت اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده دارای شرایط خاص و پیچیده ای است. زمانی که یک شرکت خودرو 1 میلیاری خود را در اختیار شما قرار می دهد، قبول می کند که ممکن است هر گونه اتفاق مثل تصادف، دزدی (بلانسبت شما)، خلاف و … با این خودرو انجام شود. گرچه سعی کند در تنظیم قرار داد موضوعات گوناگونی را در نظر بگیرد اما در نهایت حقیقت همین چیزی است که خدمتتان عرض کردم و راه دررو از تعهدات قرارداد زیاد است. حال شرکت های اجاره خودرو قدیمی و حرفه ای هم این موضوع را به درستی می دانند و در جریان هستند که یک خط کوچک بر روی اتومبیل بنز s500 بیوفتد، 20 میلیون قیمت آن افت خواهد داشت.

پس حتما تدابیری برای مطمئن تر کردن خود در نظر می گیرد که هیچ یک از طرفین و بخصوص خودش در این روال آسیب بیننده نباشد.

چک، سند و ودیعه نقدی

بنده خودم در زمینه اجاره خودرو فعالیت داشته ام و دقیقا میدانم که یک شرکت معتبر، با توجه به اینکه به اندازه کافی مشتریان مهم و خوب دارد، ریسک نمی کند و این 3 مورد را برای اجاره خودرو بدون راننده در نظر می گیرد.

 • چک به اندازه مبلغ خودرو
 • سند خانه یا جواز کسب
 • ودیعه نقدی (چیزی در حدود 7% مبلغ خودرو)

خوب حالا به آن طرف موضوع نگاه کنیم. مشتری عزیز که برای قصدی نسبت به اجاره خودرو اقدام می کند، پس از شنیدن این شرایط تا حدی اضطراب می گیرد. گرچه شرکت ها با مشتریان قدیمی و ثابت خود بیشتر از این حرفا کنار می آیند اما اجاره خودرو بدون راننده در میان این شرکت ها معروف است که کلا ماشین رو به هر کسی اجاره نده! اضطراب مشتری از این جهت است که پس گرفتن این ودیعه نقدی ممکن است مشکل ساز شود. چک و سند شرایط تقریبا قابل اعتماد تری دارند در قرار داد اما ودیعه نقدی گرفته می شود تا اگر آسیبی به خودرو وارد شده بود، بررسی شود و بعد پزینه باز گردانده شود. از این رو ما در این مقاله شرکت هایی را به شما معرفی می کنیم که در خصوص این موضوع نگرانی شما را برطرف کنیم.

اجاره خودرو با راننده

در مورد اجاره خودرو با راننده و عنوان بعدی سعی می کنم زیاد صحبت نکنم که سریع تر به موضوع اصلی مطلب برسیم. اما اجاره خودرو با راننده نیاز به تضمین خاصی ندارد و معمولا مسئولیت خودرو و تدارکات سرویس بر عهده خود راننده می باشد. اما این موضوع چیز دیگری است و آن هم کیفیت ارائه خدمات تشریفاتی با رانندگان حرفه ای می باشد. در بخش معرفی شرکت های اجاره خودرو با راننده و خودرو های گروهی (که معمولا با راننده اجاره داده می شود) شرکت هایی را به شما معرفی می کنیم که از این بابت خیالتان راحت باشد. زیرا کسی که ماشین با راننده اجاره می کند، چه خودرو سواری باشد چه ون یا اتوبوس، دغدغه اصلی او تمیز بودن خودرو، مودب بودن راننده، ظاهر او، تشریفاتی بودن سرویس و موارد از این دست است که همه آن ها در نظر خواهیم گرفت.

اجاره خودرو های گروهی (ون و اتوبوس/مینی بوس)

در مورد خودرو های گروهی، تمیز بودن خودرو، کم کارکرد بودن خودرو (بعضی ون ها اتوبوس هایی اجاره می دهند که ماشین در جاده های ایران نابود شده است! )

باز هم کیفیت راننده و راحت بودن صندلی ها مهم ترین فاکتور های ما برای معرفی بهترین شرکت های اجاره ون یا اجاره اتوبوس/مینی بوس بود.

معرفی 8 شرکت برتر اجاره خودرو در ایران

خب شروع کنیم به معرفی 8 شرکت برتر اجاره خودرو در ایران و یک به یک شرکت ها را خدمتتان توضیح دهیم. متن توضیحات هر شرکت را مطالعه کنید که دقیقا متوجه شوید برای چه موضوعی، اجاره کردن از هر شرکت مناسب تر است. در ضمن در قسمت معرفی هر شرکت، وب سایت او هم معرفی  شده است، زیرا اجاره خودرو چیزی نیست که شما در سطح شهر به دنبال  آن بگردید و معمولا شرکت های خوب وب سایت دارند!

1-شرکت اجاره خودرو ناواران

شرکت اجاره خودرو ناواران یک شرکت بسیار خوب و منظم در انجام فعالیت های رزرو خودرو و ارائه خدمات به مشتریان است. این شرکت میزان رزرو بسیار بالایی در روز دارد و از این جهت خودرو های خود را با قیمت مناسب و خوبی اجاره می دهد. در بخش اجاره خودرو بدون راننده با تمرکز بیشتری فعالیت می کند و در خودرو های گروهی مثل ون اصلا حضور ندارد. بطور کلی ناواران را می توان یکی از بهترین انتخاب ها برای اجاره خودرو بدون راننده در ایران شناخت.

موضوع دیگری که در شرکت اجاره خودرو ناواران قابل طرح است، اجاره ماشین به شهر هایی مثل جزیره کیش و قشم می باشد.شرکت های معروف زیادی وجود دارند که در تهران خودرو اجاره می دهند و فعالیت چندانی در جزیره های کشور و مناطق آزاد ندارند. این جوری جنس در ناواران برای بنده قابل احترام است.

شرکت ناواران قدمت زیادی ندارد و تقریبا 2 سال است که وارد صنعت اجاره خودرو شده است اما از همان ابتدا با انجام تبلیغات گسترده در سایت هایی مثل ورزش3 حضور جدی خود را به رقیبا نشان داد که امروز شاید بتوان با کمی تردید این شرکت را رتبه اول شرکت های اجاره خودرو در ایران دانست.

2-شرکت اجاره خودرو سعادت رنت یا رنت کنیم!

شرکت اجاره خودرو سعادت رنت یکی از قدیمی های این حوزه در تهران می باشد و شاید برایتان سوال شده باشد که چرا اسم 2 برند را برای این شرکت مطرح کردم! وب سایت بستر تبلیغاتی بسیار موثری برای شرکت های اجاره خودرو می باشد و از این رو سعادت رنت قدیمی از سال گذشته نسبت به خرید وب سایت رنت کنیم از دانشجو های دانشگاه شریف اقدام کرد تا بستر تبلیغاتی خود را در این فضا گسترش دهد.

پس اگر در اینترنت به دنبال شرکت های اجاره خودرو گشتید، و دیدید که وب سایت رنت کنیم رتبه بهتری نسبت به سعادت رنت دارد، بدانید که این 2 متعلق به یک مجموعه هستند.

اما کیفیت ارائه خدمات در سعادت رنت چطور است؟

سعادت رنت در بعضی بخش ها واسطه است و در بعضی قسمت ها خود صاحب خودرو های ارائه شده به مشتریان می باشد. این موضوع در شفافیت خدمات یک شرکت و همچنین قیمت او بسیار موثر است. اجاره خودرو با راننده بیشتر از بخش بدون راننده در سعادت رنت سود آور است و آن ها هم به کیفیت ارائه خدمات و دارا بودن راننده های حرفه ای در این بخش بیشتر می پردازند. پس اگر می خواهید خودرو با راننده اجاره کنید، توجه ویژه ای  به سعادت رنت داشته باشید که خدمات خوبی را برای شما تدارک دیده است.

در مورد سعادت رنت این موضوع هم قابل ذکر است که این مجموعه وارد اجاره خودرو گروهی ون هم شده است و بصورت با راننده در این قسمت از خودرو ها هم خدمات ارائه می کند. اما بخش ون تا جایی که من اطلاع دارم، بصورت واسطه ای در این شرکت انجام می شود زیرا میزان درخواست برای این شرکت در خصوص ون هم زیاد است و بعید است که خود مجموعه توانایی پاسخ گویی کامل و با کیفیتی در حد خودرو های با راننده، به مشتریان داشته باشد.

3-اجاره خودرو حامی رنت

شرکت بزرگ اجاره خودرو حامی رنت؛ تا جایی که بنده اطلاع دارم قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت اجاره خودرو در ایران حامی رنت است. شرکت اجاره خودرو حامی رنت به مدیریت جناب آقای سلامی با دارا بودن بیش از 5 وب سایت خوب و فعالیت های تبلیغاتی گسترده، از شناخته شده ترین شرما های اجاره خودرو در ایران است. مدیریت این مجموعه را همه فعالان زمینه اجاره خودرو در ایران می شناسند و کاملا مجموعه قابل اعتمادی در این خصوص است.

اما کمی ریز بینانه تر به خدمات شرکت حامی رنت اشاره کنیم:

 • اگر مشتری جدید حامی رنت باشید، برای اجاره خودرو بدون راننده به شما به هیچ وجه راحت گرفته نمی شود!
 • خدمات تخصصی حامی رنت اجاره خودرو بدون راننده است.
 • حامی رنت در اکثر خودرو ها بدون راسطه کار می کند و ماشین برای خود مجموعه است که در اختیار مشتری قرار می گیرد.
 • خدمات اجاره ماشین عروس هم در حامی رنت توسط وب سایت های زیر مجموعه این شرکت انجام می شود اما خیلی به کیفیت بالای ارائه خدمات در آن بخش نمی پردازند زیرا خب اجاره ماشین عروس سود چندانی هم برای شرکت به همراه نخواهد داشت.
 • اگر می خواهید یک خودرو خوب بدون راننده برای گردش در شهر و تفریحات جالب! اجاره کنید، پیشنهاد می کنم یک تماس با این شرکت بگیرید.

وب سایت تک رنت هم برای مجموعه حامی رنت است و در همه تبلیغات این شرکت ارائه خدمات اجاره خودرو بدون راننده بصورت برجسته تر دیده می شود.

4-ماشین عروس دات آی آر

اجاره ماشین عروس یکی از بخش های نسبتا کم سود کل صنعت اجاره خودرو می باشد. از آن جایی که شرکت های زیادی برای جوری جنس خود این خدمات هم برای مشتریان  مطرح می کنند، خوب است که بدانید اگر میخواهید از یک وب سایت ماشین عروس خود را اجاره کنید، سراغ کدامیک بروید.وب سایتی که با اجاره ماشین عروس به آن لینک دادیم، بصورت تخصصی فقط روی اجاره ماشین عروس کار می کند و قاعدتا بهتر از سایت های دیگری است که پیشتر هم آن ها را معرفی کردیم.

موضوعی که در خصوص اجاره خودرو در اینترنت جالب است بدانید، این است که خیلی از وب سایت ها به دنبال بازدید کننده هستند. مثلا شاید تعداد شرکت های کمی خودرو مازراتی را برای اجاره داشته باشند اما از آن جایی که افراد زیادی “اجاره خودرو مازراتی” را در گوگل جستجو می کنند، میایند و روی این خودرو هم در سایتشان کار می کنند. از این رو ماشین عروس دات آی آر که وب سایت قدیمی و معتبری در زمینه کرایه خودرو ماشین عروس می باشد، برای شما انتخاب صحیح تری است.

شرکت های اجاره خودرو دیگر در زمینه ارسال دانندگان حرفه ای، تزئینات خوب برای خودرو و … خیلی تمرکز بر روی ماشین عروس نمی گذارند اما این مجموعه به نظر می رسد که بدلیل فوکس کردن بر روی این بخش، کامل تر و با کیفیت تر در خدمت شما باشید.

5-مجموعه اجاره ون ایران

اجاره ون ایران مجموعه ای متمرکز بر روی خدمات اجاره ون در سراسر کشور است. مهم ترین نکاتی که در خصوص اجاره ون ایران به نظرم رسید موارد زیر است:

    خدمات اجاره ون تنها در تهران ارائه نمی شود و شهر های توریستی مهمی مثل مشهد، شیراز، اصفهان، حتی تبریز و … هم تحت پوشش این مجموعه می باشد.

    خدمات اجاره ون را فقط به صورت با راننده ارائه می کنند و این هم نوعی عیب است و هم نشان از تمرکز این مجموعه بر روی خدمات لوکس و تشریفاتی می باشد.

    در بخش توریستی و مسافرتی تدابیر زیادی اندیشیده اند و رانندگان توریست زیادی در اختیار گرفته اند تا بهترین گزینه در اجاره ون برای سفر باشند.

    قدمت زیادی ندارند و شکل ارائه خدمات در این مجموعه بصورت کاملا اصولی و درست انجام می شود.

    تعداد ون های در اختیار اجاره ون ایران از همه مجموعه های دیگر بیشتر است و این خود تضمینی برای جدی بودن این مجموعه در کار خود است.

    تا جایی که بنده اطلاع دارم فعالیت در فرودگاه مهرآباد و سطح پایین درگر زیاد برایشان حائز اهمیت نیست زیرا بر روی خدمات لوکس اصرار بیشتری دارند و خب مشتریان مهرآباد بیشتر توجهشان به ون های تاکسی است.

    فکر نمی کنم انتخاب خوبی برای اجاره ون ارزان باشند اما قطعا بهترین انتخاب برای اجاره ون لوکس هستند.

6-اجاره اتوبوس بازارگاه

مجموعه اجاره اتویوس بازارگاه زمان زیادی نیست که وارد ارائه خدمات اجاره اتوبوس در کشور شده است اما بسیار جدی و موثر شروع کرده است و به نظر می رسد که کار آن هم شفاف و قابل اعتماد باشد. بنده به شخصه تا به حال آشنایی با این مجموعه از نظر تست کردن خدمات نداشته ام اما می دانم که شکل کار این وبسایت درست و غیر واسطه ای است. در زمینه اجاره اتوبوس شاید با وب سایت های عجیبی مواجه شوید اما موضوعی در خصوص وب سایت های اجاره اتوبوس وجود دارد که جالب است به شما بگویم.

در این شغل شرکت های بزرگ زیادی وجود دارند که مدیریت آن ها شناخت درستی از تبلیغات صحیح در زمینه وب سایت ندارند و گاها خود بنده هم با دیدن سایت های آن ها تعجب می کنم! اما این دلیل کمبود آن ها در خدمت رسانی به مشتری نیست. اجاره اتوبوس بازارگاه یکی از مجموعه هایی است که هم اینترنت قابل اعتماد است و هم در فضای واقعی به  نظر می رسد خوب و قابل اتکا باشد.اما برای اطمینان من به این مورد اکتفا نمی کنم و موارد دیگری هم در خصوص اجاره اتوبوس به شما عزیزان معرفی می کنم که با خیالی آسوده تر انتخاب خود را داشته باشید.

7-اجاره اتوبوس/مینی بوس یلدا سیر ایرانیان

مجموعه اجاره اتوبوس یلدا سیر ایرانیان به مدیریت جناب آقای حسن زاده از قدیمی ترین ارائه کنندگان خدمات اجاره اتوبوس و مینیبوس در ایران حساب می آید. یلدا سیر یک برند ثبت شده و قابل اعتماد است و خود مدیریت این مجموعه هم شخصی با سواد و بسیار محترم است که تا جایی که من با ایشان ارتباط داشتم توجه شدم شکل کار بسیار استانداردی در موارد:

    ارتباط با مشتری

    ارائه قیمت منطقی

    خدمات دهی درست و به موقع

    دارا بودن خودرو های زیاد

    و …

دارا هستند. این مجموعه را یکی از قدیمی های اجاره اتوبوس در میان شرکت های بزرگی مثل همسفر گشت به حساب بیاورید و با خیال راحت از آن ها اتوبوس یا مینی بوس اجارهه کنید.

8-اجاره ون تهران رنت ون

قبلا اشاره کردم که جوری جنس برایم قابل احترام است اما سعی می کنم در این مطلب کسانی را معرفی کنم که تخصصشان در یک موضوع است و به نظرم اگر بهترین هر موضوع را بشناسیم، انتخاب های درست تری خواهیم داشت. اجاره ون تهران را به تهران رنت ون اختصاص بدهید. جناب آقای سلطانی مدیریت این مجموعه است و با زمان و انرژی زیادی که برای کار اجاره ون گذاشته است، شاید بتوان گفت که بهترین گزینه برای اجاره کردن ون در تهران می باشد.

من با مدیریت این مجموعه دوست هستم و می دانم که چقدر به فکر مشتریان محترم خود است و گاها از سود خود می زند تا بهترین، از دید مشتری باشد. تهران رنت ون هم اجاره ون را فقط بصورت با راننده انجام می دهد. برای اجاره ون تویوتا هایس این مورد انتخاب بسیار خوبی می باشد.

عناوین محتوای این مطلب پنهان سازی