اجتماعیکسب و کار ایرانیان

بهترین شرکت آسفالت کاری در کرج و تهران

آسفالت ، فرایندی برای پوشاندن سطوح جاده ها با آسفالت است که به آن در اصلاح آسفالت کاری می گویند که با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند بلدوزر انجام می شود. انواع آسفالت به سه دسته آسفالت گرم، آسفالت حفاظتی و آسفالت سرد تقسیم می شود. آسفالت گرم با قیر ترکیب می شود و به صورت گرم در جاده سازی پخش و متراکم می شود.

کف خیابان ها و فرودگاه ها و پشت بام ها از این نوع آسفالت استفاده می شود. آسفالت سرد مخلوطی از مصالح سنگی و قیر است. آسفالت های حفاظتی نیز برای افزایش مقاومت سایشی و لغزشی استفاده می شود.

 آسفالت کاری معمولاً شامل چند مرحله است، از جمله آماده سازی سطح جاده، شستشوی سطح جاده، پخش آسفالت و فشردن آن، آماده سازی و پوشش سطح نهایی. جاده ها و راه های ماشین رو در کلان شهرهایی نظیر کرج و تهران به دلیل تردد زیاد اتومبیل ها و ماشین های سبک و سنگین بطور مداوم نیاز به ترمیم و بازسازی و آسفالت کاری دارند.

آسفالت کاری مکانیزه | اجرای آسفالت در تهران | اجرای آسفالت کاری

 بنابراین یکی از مهم ترین تصمیمات شهری، آسفالت کاری در کرج و تهران است.  در این میان اولین گام برای دریافت بهترین نتیجه، لازم است بهترین شرکت آسفالت کاری در کرج و تهران را بیابیم. برای اینکار با جزئیات عملیات آسفالت کاری آشنا شوید و سپس تصمیم بگیرید.

مراحل آسفالت کاری بطور خلاصه چیست ؟

پس از آماده سازی، سطح جاده با آب شسته می شود تا از وجود هرگونه ذرات و خاکی (که ممکن است مانع پخش آسفالت شود ) جلوگیری شود. سپس لایه هایی از آسفالت بطور یکنواخت در سطح جاده پخش می شود. سپس با استفاده از ماشین های کمپکتور، فشرده می شوند تا سطح آسفالت صاف و هموار شود. در نهایت، پس از خشک شدن آسفالت، لایه نهایی از آسفالت بر روی سطح جاده پوشانده می شود و پس از فشردن مجدد، سطح نهایی جاده ساخته می شود. در انجام هر کاری با مراجعه به بهترین متخصصان، نیمی از کار پیش می رود، مانند اهورا آسفالت که بهترین آسفالت کاری در کرج و تهران را انجام می دهد.

آسفالت کاری مکانیزه | اجرای آسفالت در تهران | اجرای آسفالت کاری

بهترین ارائه دهنده خدمات روکش خیابان و آسفالت کاری در کرج و تهران

یکی از برترین مجریان آسفالت کاری در شهرها و ناحیه های کلان شهرهای تهران و کرج، اهورا آسفالت است که سوابق اجرایی و راه سازی فراوانی در همکاری با مراکز مختلف همچون شهرداری، مدارس، سالن ها و کارخانه ها و … دارد. اینکار به دلیل حساسیت های فراوان در زمستان، تابستان، پاییز لازم است سریع و با نهایت دقت انجام شود.

چرا اهورا آسفالت را به عنوان بهترین شرکت آسفالت کاری در کرج و تهران معرفی کردیم ؟

شرکت اهورا آسفالت به عنوان یک شرکت معتبر در زمینه راهسازی و آسفالت کاری تعهد بسیار زیادی در به کارگیری متریال به کار رفته در راه سازی و زیرسازی دارد. چرا که استفاده از بهترین متریال یکی از اولین گام های ارائه پروژه ای بدون نقص و با طول عمر بالایی دارد. گاهی می بینید که آسفالت یک خیابان یا جاده سالهای طولانی بدون هیچ مشکلی برقرار می ماند، برخی اوقات نیز بعد از چند ماه یا حتی چند روز آسفالت به مشکل بر می خورد. این همان دلیل به کارگیری یک شرکت متعهد نظیر اهورا آسفالت میباشد.

برای انجام یک کار با کیفیت باید تعهد لازم و کافی و رعایت یک سری نکات، توسط بهترین شرکت آسفالت کاری کرج و تهران وجود داشته باشد.

نکات مهم در ارتباط با بهترین شرکت آسفالت کاری کرج و تهران که باید در نظر بگیرید

آسفالت کاری مکانیزه | اجرای آسفالت در تهران | اجرای آسفالت کاری

سابقه کار شرکت

شرکتی مانند اهورا آسفالت با داشتن سابقه ای بلند مدت و درخشان می تواند تجربه ای عالی از کار خود داشته باشد که یکی از مهمترین آیتم های انتخاب این شرکت ها به عنوان بهترین شرکت آسفالت کاری به شمار می آید. سابقه کاری و تعداد پروژه های موفق بخشی از این آیتم می باشد.

مدت زمان انجام پروژه

شرکتی که به عنوان بهترین شرکت آسفالت کاری کرج و تهران انتخاب می کنید باید قادر به ارائه ددلاین باشد و بتواند مدت زمان لازم برای به پایان رساندن پروژه را اعلام کند. شما به عنوان کارفرما باید بدانید پروژه کی شروع می شود، چه امکاناتی به کار گرفته می شود و در نهایت در طی چه مدت زمانی به اتمام می رسد. باید هزینه ای مناسب برای انجام کار در نظر گرفته شود. نه اینکه بدلیل کاهش هزینه ها، کار به طور نصفه نیمه رها شود و نه اینکه زمان بیشتر از موعدی طول بکشد تا هزینه های بیشتری را در پی داشته باشد. کار باید با کیفیت و در زمان مشخص و معقول انجام شود.

اعلام برنامه ریزی لازم برای انجام پروژه آسفالت کاری یا روکش خیابان

شرکت مورد نظر باید امکان ارائه برنامه ریزی داشته باشد و بتواند پروژه را طبق زمانبندی و برنامه ریزی مشخص پیش ببرد. هر کاری که توسط متخصصان انجام شود باید با انجام برنامه ریزی شروع و به پایان برسد. در این صورت می توانید براساس زمان انجام کار، مجوز و هزینه ها کارها را پیش ببرید.

اجرای معیارهای اساسی

شرکتی مانند اهورا آسفالت به عنوان بهترین شرکت آسفالت کاری در کرج و تهران با بررسی معیارهای اساسی پروژه می تواند بهترین پلن را به شما ارائه دهد بطوریکه معیارهای اساسی پروژه را در آن گنجانده باشد. چنانچه پروژه کارفرما بزرگ و مهم باشد، میبایست تعهد، تخصص و تجربه کاری شرکت پیمانکار بطور کامل بررسی شود.

بررسی مجوزهای شرکت

شرکت مورد نظری که برای انجام پروژه آسفالت کاری در نظر میگیرید باید مجوزهای لازم را بعلاوه بیمه داشته باشد. در نظر بگیرید در صورت رخداد اتفاق های غیر مترقبه برای کارگران، شرکت باید بیمه خسارت داشته باشد تا پرداخت کند.

چطور بهترین شرکت آسفالت کاری در کرج و تهران را بیابیم؟

برای انتخاب بهترین شرکت آسفالت کاری در کرج و تهران، ابتدا نیازهای پروژه را مشخص کنید و سپس شرکتی مانند اهورا آسفالت را براساس توانایی ها، تجربه، مهارت ها و قیمت ها را به عنوان شرکت معتبر و با تجربه کاری عالی بررسی و اطمینان حاصل کنید. بر اساس تعیین قیمت، مشخص نمودن زمان انجام پروژه و در نظر گرفتن تجربه شرکت بهترین تصمیم را در انتخاب بهترین شرکت آسفالت کاری در کرج و تهران بگیرید.

منبع : اهورا آسفالت