اجتماعیکسب و کار ایرانیان

آپارتمان های لوکس در تهران

نرخ خرید خانه در تهران روز به روز افزایش می یابد. از این رو کسانی که قصد اسکان در تهران را دارند تشخیص میدهند به جای خرید خانه به اجاره نشینی روی بیاورند. اکثر این افراد اوضاع مالی مناسبی را برای خرید خانه ندارد از این رو اجاره خانه در تهران بیشتر از قبل رونق یافته است. کسانی که دوست دارم به صورت دائمی در شهر تهران زندگی کنند به سراغ اجاره خانه می روند و کسانی که دوست دارند به صورت مدت های کوتاه و بلند در این شهر زندگی کنند معمولاً به سراغ اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت و رزرو هتل می روند.

از آنجایی که آپارتمانهای لوکس در تهران بیشتر از گذشته شده است و کسی توان خرید این آپارتمان ها را ندارد. قصد داریم در این مطلب شما را با آپارتمان های لوکس در تهران بیشتر آشنا کنیم تا بدانید چرا کسی توان خرید این آپارتمان ها را ندارد و  یا افراد خاص به سراغ زندگی در این آپارتمان ها می روند!!!

برج چناران الهیه تهران

یکی از آپارتمان های لوکس در تهران برج چناران است.  این برج در شمالی ترین قسمت تهران قرار دارد که با تکنولوژی ها و متدهای روز دنیا ساخته شده است. زیبایی این برج به قدری بالاست که می‌تواند چشم هر بیننده ای را به خود خیره کرده و هوش از سر هر فردی ببرد.  برج چناران تنها زیبایی بسیار زیادی دارد بلکه از لحاظ امکانات نیز بالاترین حد خود را به متقاضیان ارائه می نماید. برج چناران از مدرن ترین و تاپ ترین تجهیزات برای ارائه امکانات استفاده می کند. از جمله امکانات این برج می توان به سالن بدنسازی، استخر، سونا، جکوزی، سالن بیلیارد و بسیاری از امکانات دیگر اشاره کرد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران | اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت | اجاره آپارتمان مبله در تهران دیوار

برج پارامیس

برج بعدی که جز آپارتمان های لوکس در تهران به شمار میرود پارمیس است. این برج در خیابان فرشته تهران قرار دارد که طراحی بسیار نوینی را به خود اختصاص داده است افرادی که برج پارمیس را برای زندگی انتخاب می کنند معمولاً جز سرشناس ترین و پولدار ترین افراد ایران به شمار می روند. با نیم نگاهی به برج پارامیس  متوجه خواهید شد که چرا این برج را جز آپارتمان های لوکس در تهران می دانند.

برج رولکس

برج رولکس در فرمانیه تهران قرار دارد چه شکلی است که آن را جز برج های گران قیمت تهران قرار داده است نام این برج از روی گالری لوکس که در نزدیکی آن قرار داده شده الهام گرفته است. بسیاری از افراد بر این باورند که نام این برج رولکس نامیده شد تا بسیاری از افراد ارزش بالای آن را بدانند. این آپارتمان مانند یک هتل پنج ستاره به شما خدمات دهی می کند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران | اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت | اجاره آپارتمان مبله در تهران دیوار

ساختمان نارسیس

ساختما نارسیس جز گرانترین آپارتمان ها در پایتخت قرار گرفته است. این ساختمان در ۹ طبقه و  سی واحد و به شکل مدرن طراحی شده است. ساختمان نارسیس در زمینی به متراژ ۳۳۰ متر مربع بنا شده است. از جمله امکانات ساختمان نارسیس میتوان به استخر و سالن بدنسازی اشاره کرد.

برج روما

آخرین مورد از آپارتمان های لوکس در تهران که آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد برج روما است. برج روما جز ارزش ترین و گران ترین خانه ها در تهران به شمار می‌رود که سبک معماری نئوکلاسیک دارد شما می توانید نور خورشید را از داخل ساختمان برج روما در تمامی جهان ببینید. حی این برج به قدری منحصربه‌فرد است که شما در کمتر نقطه‌ای در جهان مانند آن را خواهید دید.