علمی و پزشکیکسب و کار ایرانیان

ویکس برای جوش صورت خوب است یا بد؟

علاوه بر جوش این ماده می تواند بسیاری از امراض پوستی را از بین ببرد. می توانید از ویکس برای از بین بردن جوش ها استفاده کنید. حیوانات خانگی بوی ویکس را دوست ندارند؛ بنابراین شما می‌توانید جاهایی را که گربه یا سگتان با پنجه خود می‌خراشد، ویکس بمالید تا دیگر تمایلی به خراشیدن آنجا نداشته باشد. برای اینکه از شر چربی های شکم خلاص شوید و پوست لطیف و سفتی داشته باشید از روزی دوبار روی شکمتان ویکس را ماساژ دهید. تونل کارپ در مچ دست فضائی است که کف و دوطرف آن را استخوان های مچ دست و سقف آن را لیگامان عرضی مچ دست احاطه کرده اند. از این فضا عصب مهم دست که بنام عصب مدیان نامیده می شود همراه با 9 تاندون خم کننده انگشتان عبور می کنند.

عصب مدیان، سیگنال های عصبی را بین طناب نخاعی و دست منتقل می کند و حس انگشت شست، انگشت اشاره، انگشت سوم و قمسمتی از انگشت چهارم را تامین می کند. برای بهتر شدن می تواند این کار را دو بار در روز انجام بدهید. درصورت وجود بوهای ناخوشایند، با استفاده از آن در زیر بینی، می‌توانید از استعمال آنها خودداری کنید.

آزلائیک اسید خاصیت کراتولیتیک و ضد التهاب دارد و در افرادی که ترتینوئین را تحمل نمی کنند جانشین مناسبی است. آزلائیک اسید با اثر بر ملانوسیت ها می تواند لک های بعد از التهاب جوش را بهبود بخشد. بنزوئیل پروکساید یک داروی ضد میکروبی قوی است که با آزاد کردن رادیکال های آزاد اکسیژن و خاصیت باکتری کشی میکروب ها را تخریب می کند. بنزوئیل پراکسید با خاصیت سفیدکنندگی می تواند البسه بیمار را بی رنگ کند.

برای حفظ سلامت بدن و داشتن سیستم ایمنی قوی چه کنیم؟

بلعیدن تصادفی ویکس، خواه بیش از اندازه مصرف شده باشد یا بیجا مورد استفاده قرار گرفته باشد، می تواند موجب مصرف بیش از اندازه کافور شود. پوست ارگان بسیار حساسی است که اگر به خوبی از آن مراقبت نکنیم آسیب می بیند.

یکی از مشکلات عمده پوستی بروز لک است که در اثر عوامل گوناگونی از جمله قرارگیری در معرض آفتاب بدون استفاده از ضد آفتاب مناسب رخ می دهد. همچنین، گاهی مصرف برخی از داروها بر روی متابولیسم بدن اثر می گذارد و خود را به صورت لک بر روی پوست نشان می دهد.

بیماری اسپوندیلیت آنکیلوزان یا As چیست ؟

برای اینکه از شر چربی های شکم خلاص شوید و پوست لطیف و سفتی داشته باشید روزی دوبار روی شکمتان را با پماد موضعی ترموراب ماساژ دهید. زخم های ایجاد شده بر روی پوست بدلیل آلودگی محیطی می توانند عفونی شوند. پماد ویکـس می تواند آن منطقه را ضدعفونی کرده و از ایجاد عفونت جلوگیری نماید. ممکن است درمان شقاق به چند دوره مصرف دارو نیاز داشته باشد. درمان های خانگی شقاق مثل کنترل یبوست و نشستن در لگن آب گرم را انجام دهید.

سلام لازم است که علت بروز هموروئید و شقاق نیز درمان شود. علائم این بیماری عبارتند از خستگی، مشکلات خواب، افسردگی و اضطراب. ترکیبات شیمیایی و آنزیم های موجود در برگ بو برای بهبود هضم غذا، درمان تهوع و استفراغ، معده درد، سندرم روده تحریک پذیر یا حتی کاهش علائم بیماری سلیاک موثر هستند.

پماد ویکس برای تسکین سردردهای خفیف منظورمان سردردهای شدید و میگرنی نیست، اما می توان سردردهای معمولی و خفیف را با پماد ویکس تسکین داد. البته توجه داشته باشید که این مورد ربطی به خودارضایی ندارد و لازم است به پزشک مراجعه کنید. از این راه بدن ساختار و تراکم استخوان را حفظ می‌کند. تراکم استخوان در حدود ۲۵ تا ۳۰ سالگی در بیشترین حد خود است. بعد از حدود ۳۵ سالگی، استخوان‌ها شروع به ضعیف‌تر شدن می‌کنند.

با افزایش سن، میزان تجزیه استخوان‌ها بیش از ساخت آن‌ها اتفاق می‌افتد و اگر این فرایند بیش از اندازه وجود داشته باشد، حاصل آن بروز پوکی استخوان است. برگ بو دارای خواص ضد باکتریایی بوده و برای پیشگیری و درمان سرماخوردگی، آنفولانزا و عفونت موثر می باشد. اگر فراموش کرده‌اید پیروکسیکام را در ساعتی که لازم است مصرف کنید هر زمان که یادتان آمد آن‌را مصرف کنید ولی اگر زمان مصرف دوز بعدی دارو است مصرف دارو را دو برابر نکنید.

دوز فراموش شده را مصرف نکنید و فقط دوز مربوط به این ساعت را استفاده کنید. 4 – دیسک های برجسته – دیسک طبیعی مانند سطح مقطع تنه مهره شبیه دانه لوبیا است یعنی وسط آن فرو رفته تر از کناره های آن است و کاملا همسطح دو مهره بالا و پایین است. مانند دو آجری که روی هم قرار گرفته اند و ملات بین آنها هم سطح دو آجر است اما وقتی که دیسک برجسته می شود انگار که ملات از بین دوتا آجر بیرون میزند.

علاوه بر دیسککتومی ، ممکن است قسمتی از استخوان که عصب را پوشانده است نیز خارج شود. که قبلا کاندید جراحی باز بوده اند با این روش درمان خواهند شد. اگر دچار زخم داخلی و شقاق شده باشید با توجه به فیزیولوژی بدن بیمار داروی مناسب تجویز می شود.

اگر دچار هموروئید شده باشید داروی متفاوت یا مازاد تجویز خواهد شد. متاسفانه بدون ویزیت بیمار امکان تجویز دارو وجود ندارد. سلام شما دچار تنگی مقعدی شده اید و لازم است بعد از معاینه توسط متخصص جراحی داروی قوی استفاده کنید.

منبع این مطلب سایت رسمی درمان جوش در ایران به آدرس https://darmanejoosh.ir می باشد.