عمومیکسب و کار ایرانیان

طراحی سایت ارزان در مشهد با امکانات ویژه و پشتیبانی رایگان

طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت در مشهد تخصصی و حرفه ای با استفاده از وردپرس و کدنویسی اصلی ترین و متمایز ترین خدمت مجموعه خاتون میباشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد با بیش از 5 سال تجربه، طراحی سایت در مشهد را به صورت تخصصی و حرفه ای در هر سبک دامنه و در انواع قالب های سایت برای همه ی مشاغل و سازمان ها به صورت اختصاصی انجام می دهد. تمامی سایت های طراحی شده توسط خاتون کاملا سفارشی هستند و از پایه طراحی می شوند.

در حال حاضر طراحی سایت در مشهد برای کلیه سازمان ها و شرکت ها جزء ارکان مهم و حیاتی محسوب می شود که در همین راستا مجموعه خاتون پکیج و خدمات ویژه برای شرکت های واقع شده  در مشهد را ارائه می نماید که هدف اصلی از ارائه این خدمات گستردگی دسترسی مشاغل و سازمان ها به امکانات و خدمات ویژه شرکت ها می باشد.

خاتون با داشتن هدف کمک به رشد و توسعه اقتصادی در حوزه تجارت الکترونیک و آی تی به طراحی سایت در مشهد با خدمات ویژه و امکانات منحصر به فرد از جمله طراحی گرافیکی جذاب ، امنیت بالا ، طراحی سایت بر اصول سئو، قابلیت اتصال به انواع سامانه های بانکی( زرین پال،ملت و..) در کمترین زمان ممکن را دارد.

خلاقیت در طراحی سایت در مشهد موجب شده است تا با توجه به کشف نیاز صاحبان کسب و کار و درک موانع قرار گرفته در سر راه کسب و کارها برای رسیدن هر چه بیش تر موفقیت به بهترین شرکت طراحی سایت مشهد تبدیل شویم.

یک پروژه برای توسعه و طراحی سایت نیاز به برنامه ریزی بسیار دقیق و واضحی دارد که آن را موفقیت آمیز به اتمام رساند، برای رسیدن به این موفقیت باید مواردی مانند تعامل با کاربر، فرآیند برنامه ریزی و مبادله ایده ها، موارد اولویت بندی پتانسیل های سازمان، تخصیص مسئولیت ها میتواند تضمین کننده این پیروزی باشد که طرفین همه تلاش خود را می نمایند که به هدف مشترک یعنی موفقیت و کسب درآمد برسند. که کلید موفقیت این رویه شناسایی هدف وب سایت، شناسایی نیازمندی ها، تعیین استراتژی ها، ارزش ها و چشم انداز، مخاطبان هدف و … است. این اطلاعات دقیقا بر تصمیمات مربوط به سبک ظاهری سایت، ساختار و تکنولوژی آن تاثیر می گذارد.

کارشناسان مجرب خاتون در زمینه توسعه وب با آخرین متدها و تکنولوژی های روز آموزش می بینند و مجموعه از هرگونه فضاهای آموزشی برای ارتقاء دانش کارشناسان خود دریغ نمیکند.

یک وب سایت برای توسعه نیاز اصلی به برنامه منظمی دارد تا بتوان آن را موفقیت آمیز دانست، برای رسیدن به این موفقیت باید برخی از موارد مثل تعامل با کاربرUI، فرآیند برنامه ریزی و مبادله ایده ها، موارد اولویت بندی پتانسیل های سازمان، تخصیص مسئولیت ها میتواند تضمین کننده این پیروزی باشد. که هر دو طرف همه ی تلاش خود را می نمایند که به هدف مشترک یعنی موفقیت و کسب درآمد برسند. که کلید موفقیت این رویه شناسایی هدف سایت، شناسایی نیازمندی ها، تعیین استراتژی ها، ارزش ها و چشم انداز، مخاطبان هدف و … است. این اطلاعات مستقیما بر تصمیمات مربوط به سبک ظاهری سایت، ساختار و تکنولوژی آن تاثیر می گذارد.

در آخر، انتخاب زیرساخت مورد استفاده برای کدنویسی و همچنین طراحی سایت وردپرس سایت به شدت بر عملکرد سایت تاثیر گذار است.

اگر قصد تبلیغ کسب‌وکار خود را دراینترنت دارید، ما در خاتون به شما کمک می‌کنیم که وبسایت خود را با کمک طراحی سایت خاتون ایجاد کنید تا کسانی که نیاز به خدمات یا محصولاتی که شما ارائه می کنید دارند به سایت شما بیایند کسب و کار شما می‌تواند رشد کند. درآمد شما  چندین برابر شود. فقط کافی است مسیر درست را بشناسید. کافی است مشتریان خود را در زمان درست، مکان درست و به روش درست هدف قرار دهید. ما در این مسیر همراه شما هستیم. طراحی سایت خاتون ویژگی های بسیاری دارد که در ادامه می توانید بخوانید.

طراحی سایت در مشهد به صورت اختصاصی و انحصاری با سیستم مدیریت CMS یکی از خدمات متمایز خاتون می باشد که در بین سایر شرکت های طراحی سایت در مشهد این خدمات ارائه میشود.

طراحی سایت اختصاصی در مشهد با تیمی حرفه ای

طراحی سایت اختصاصی و سئو سایت در مشهد توسط تیمی حرفه ای میتواند اصلی ترین اصل در استارت یک ایده در ورود کسب و کار شما به دنیای وب باشد، زیراچونکه هنگامی که شما برای طراحی سایت خود به یک تیم مراجعه میکنید در واقع به مجموعه ای از متخصصان مراجعه کرده اید که برای ایجاد محتوای مبنی بر دیجیتال گرد هم آمده اند. کار با یک تیم برای شما چندین مزیت متعدد دارد، میتوان به سرعت در اجرا، پشتیبانی، کاهش قابل توجه هزینه و انعطاف پذیری بالا اشاره کرد. و همچنین در صورتی که شما بخواهید ایده خود را بر روی وب سایت با سرعت بالاتری میتوانید به انجام برسانید.

در یک تیم هر فردی شرح وظایف مخصوص به خود را دارد که هر کدام به صورت تخصصی بر روی فعالیت خود تمرکز دارند.

هدف اصلی خاتون از ترکیب این تیم رسیدگی به تمامی نواقص موجود در طرح کسب و کار شما و برطرف کردن نیاز های مشتریان میباشد.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

یکی از خدمات برتر و منحصر به فرد ارائه شده توسط خاتون طراحی فروشگاه اینترنتی مشهد میباشد. ارائه این خدمات به صورت ویژه و منحصر بفرد به صورت برنامه نویسی با cms اختصاصی و با امکانات منحصر به فرد میباشد.

با توجه به نیاز اصلی و تازه بازار و افزایش نیاز جامعه بشری و کمبود وقت و زمان همه در صدد رفع نیاز خود به صورت اینترنتی برآمده اند. بنابراین تمامی محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی جستجو میکنند. اینجاست که طراحی سایت فروشگاهی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. طراحی سایت فروشگاهی در مشهد  و سایر شهرها از جمله خدمات اصلی خاتون میباشد.

سفارش طراحی سایت در مشهد

سفارش طراحی سایت در مشهد بسیار ساده است فقط لازم است که شما در ابتدا باید کلیه استراتژی های سازمانی و نیاز های مخاطبان خود را شناسایی نمایید. و اولویت بندی کنید به این دلیل وقتی که سایت میخواهد تدوین شود براساس همین ترتیب ها، چیدمان بخش ها صورت میگیرد. در ادامه لیست تهیه شده توسط شرکت طراحی سایت براساس مسائل فنی و بخش هایی که در آینده ممکن است صاحب وبسایت نیاز داشته باشد تکمیل میگردد و پس از بررسی و کنترل خدمات مورد نیاز در طی جلسات مختلف، لیست خدمات تکمیل شده و سپس کار بدست طراح گرافیک میرسد.

طراح گرافیک براساس لیست خدمات تهیه شده و سلیقه صاحب سایت طرح هایی را تهیه مینماید و طی جلساتی طرح های انواع صفحات سایت به صاحب سایت ارائه میگردد و در ادامه کار بدست طراحان وب سایت میرسد که بطور معمول با وردپرس طراحی میشود. و سپس به سئوکار داده می شود و محصولات و مقالات را منتشر میکند . پنل مدیریت بخش مهمی است که بیش از 60 درصد زمان یک پروژه را به خود اختصاص میدهد.

پنل مدیریت باید بسیار ساده باشد تا هر کاربری براحتی بتواند مدیریت سایت را به انجام برساند. و پس از کلیه برنامه نویسی های صورت گرفته کار آماده بهره برداری و درج محتوا میباشد. و طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفته باید پروژه آماده اجرا باشد. یک تجربه ای که ما در زمان تحویل کلیه پروژه ها داریم این است که کلیه صاحبان سایت ها در هنگام تحویل رویه های سایت را بین 5 تا 20 درصد تغییر میدهند و این امر بدیهی است زیرا صاحبان سایت ها خیلی از مسائل و نیازها را در زمان کار کردن با سایت متوجه میشوند.

طراحی سایت با رعایت اصول سئو

موتور جستجوگر گوگل تعهدی به مخاطبان خود دارد که هر کاربر هر عبارتی را که جستجو می کند باید دقیق ترین نتیجه را به کاربر نمایش دهد.  زیرا سالهاست که موتور جستجوگر گوگل در تلاش است که قوانین را وزن نماید تا بتواند بهترین وبسایت ها را اولویت بندی کند. یکی از اصلی ترین و کلیدی ترین موضوع در رابطه با پیروی از قوانین حاکم بر موتور جستجوگر گوگل، حفظ رعایت نکات طراحی و مقالات میباشد. این امر باعث میشود تا وب سایت شما در نتایج گوگل به نمایش گذاشته شود.

طراحی سایت بر اساس سئو نیازی است که همه صاحبان کسب و کار فضای مجازی خواهان آن میباشند. لذا بیشتر افرادی که تمایل به ورود برای سرمایه گذاری در فضای مجازی را دارند میخواهند سهم کلانی از بازار را کسب نمایند و با نمایش برند خود مشتریان وفادار خود را راضی تر نگه دارند. لذا طراحی سایت با رعایت اصول سئو  یک امر کلیدی در رسیدن به موفقیت شما میباشد. موفقیتی که باعث میشود تعداد مشتریان شما هر روزه بیافزاید و در نتیجه فروش بر فروش شما تاثیر گذارد.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو در این سال های اخیر خیلی مورد توجه قرار گرفته است. زیرا کاربران بیشتر تمایل به استفاده از تلفن های همراه را دارند. طراحی سایت ریسپانسیو این طور است که بخش های سایت متناسب با ابعاد موبایل و یا تبلت و همچنین کامپیوتر به نمایش گذاشته میشود. و حتی شما میتوانید در یک سایت ریسپانسیو بخش های اضافه سایت را به نمایش نگذارید.

ویژگی وبسایت خوب

اصلی ترین ویژگی یک سایت خوب سرعت بالا برای بارگذاری صفحات خود است تا کاربران در کمترین زمان ممکن بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود برسند. وب سایت باید قابلیت انطباق با کلیه مرورگرها را داشته باشد. باید بروزترین کدهای برنامه نویسی مانند: Html5، CSS3 و JQuery استفاده شود تا انعطاف پذیزی لازم را برای تحقق اهداف وبسایت  بیاورد و زیبایی و راحتی را به کاربران سایت ارائه نماید.

باید کلیه اصول طراحی برای رعایت نکات سئو انجام شود.توجه داشته باشید باید هاست مناسب و یا سروری که انتخاب میکنید مطابق با استاندارد های جهانی باشد تا از حملات مخرب جلوگیری شود و درصورت بروز هرگونه مشکل بتوان نسخه های پشتیبانی را بازیابی کرد.

قیمت طراحی سایت مشهد

قیمت طراحی سایت بستگی به زمان اجرای پروژه و امکاناتی مورد نظر کار فرمادارد. در برخی از پروژه ها طراحی اختصاصی، گرافیک سایت بسیار برروی قیمت سایت اثر دارد. به صورتی که ممکن است مبلغ قرارداد را حدودا بین 1 تا 4 میلیون تومان افزایش دهد. به طور معمول پروژه هایی که بصورت اختصاصی و براساس سناریوهای خاص به اجرا در میآیند بدلیل تغییرات و پشتیانی هایی که کارفرمایان در طول اجرای پروژه میخواهند، قیمت کمی بالاتر است.

لازم است این نکته را بدانید که هزینه های اجرا، توسعه و پشتیبانی پروژه های فضای مجازی هیچگاه مشخص و قابلیت پیشبینی دقیقی ندارند و همواره شامل به هزینه میباشند. و همانطور که در اکثر پروژه ها کاملا قابل مشاهده است کارفرمایان در پایان کار پروژه را بیش از 20 درصد تغییرات میدهند که در بیشتر اوقات شامل هزینه است.

طراحی فروشگاه اینترنتی در مشهد در دوران کرونا

بسیاری از کسب و کارهای سنتی با آمدن پاندمی کرونا مجبور به تعطیلی شدند. حال آنکه کسب و کارهایی که به شکل آنلاین فعال بودند در این شرایط نه تنها دچار مشکل زیادی نشدند بلکه توانستند به خوبی پیشرفت کرده و افزایش چشمگیر درآمد داشته باشند. همین امر می تواند یکی از بزرگترین انگیزه ها و دلایل برای طراحی سایت فروشگاهی به شمار بیاید.

به این شکل اگر به هر دلیلی کسب و کار حضوری شما دچار مشکل شود، خود شما به دردسر نمی افتید چرا که در جایی دیگر و در پلتفرمی دیگر مشغول به فعالیت هستید.

مزایای طراحی سایت شرکتی مشهد

حتی اگر بخواهیم نوع فعالیت بیزینس های مختلف را در بازار کار ندیده بگیریم، باز هم شما با هر کسب و کاری که داشته باشید و بر روی آن سرمایه گذاری کرده باشید نیاز به یک بستر آنلاین برای ارائه بیزینس خود دارید. چرا که این روزها در عصر دیجیتال و اینترنت به سر می بریم و یکی از بهترین استراتژی ها برای پیشرفت و توسعه کسب و کارها استفاده از اینترنت و پتانسیل های آن است.

طراحی سایت شرکتی در مشهد یکی از راهکارهایی است که شما به کمک آن قادر هستید شرکت و سرمایه گذاری خود را در بستر اینترنت هم ارائه کنید و به این شکل هم کسب و کار خود را مدیریت کنید و هم مشتریان جدیدی در این فضا برای خود بدست آورید.

طراحی سایت آموزشی مشهد

هرقدر تکنولوژی روز به روز پیشرفت کرد و گسترده تر شد نیازهای انسان ها هم به همان نسبت بیشتر و بیشتر شد. هر کسب و کاری می تواند بنا به نیازی که دارد از این بستر فوق العاده بهره ببرد و به این شکل برای خود درآمدزایی داشته باشد.

این امر تا جایی ادامه داشت که حتی پای اینترنت به آموزش هم باز شد و بسیاری از آموزشگاه ها و به طور کلی مراکز آموزشی روی به طراحی سایت آموزشی آوردند. با طراحی سایت آموزشی در مشهد کسب و کارهایی که در این حوزه فعالیت دارند می توانند ارتباط خوبی میان داوطلبان آموزش و موسسه خودشان برقرار کنند.