اقتصادیکسب و کار ایرانیان

نحوه دریافت وام با سند ملکی

 آیا دریافت وام بانکی با سند ملک امکان پذیر است؟

همان طور که در بالا گفتیم افراد برای اینکه جبران کمبود نقدینگی خود برای خرید یک چیز به عنوان مثال یک ساختمان را بکنند، می توانند وام بگیرند. اما وام با سند ملکی را می توان با نیز گرفت. به این صورت که فرد می تواند سند یک خانه را به عنوان ضامن به بانک دهد و به صورت فوری از بانک وام بگیرد. این وام نیز مانند تمام وام های دیگر سود دارد و با این سود وام گیرنده قرض خود را به بانک پرداخت می کند. تقریبا تمام بانک ها این وام ها را می دهند اما باید قبل از اینکه به بانک مراجعه کنیم از این شرایط اطلاع داشته باشیم. برای اطلاعات کامل درباره دریافت وام بانکی با سند ملک می توانید به موسسه حقوقی توانگر مراجعه کنید و یا اینکه با آن ها تماس بگیرید.

وام 5 میلیونی فوری بدون ضامن | وام با چک شخصی بدون ضامن | وام بدون ضامن بانک شهر

انواع وام بانکی با سند ملک کدامند؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که به همراه سند خانه نیز می توان وام مانند دریافت کرد. سند خانه در این زمینه به عنوان یک ضامن در نظر گرفته می شود. وام روی سند خودرو به این روش از طریق بیشتر بانک ها امکان پذیر است است و در مبالغ مختلف ارائه می شود. در زیر تعدادی از وام های بانکی که با سند ملک گرفته می شود را نام می بریم.

وام 300 میلیونی با سند ملکی بانک ملت

بانک ملت به همراه سند خانه و با ضامن شدن آن به مشتریان خود وام 300 میلیونی با سند ملکی می دهد. این وام یکی از انواع وام است که این بانک در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و شما باید نحوه و شرایط گرفتن این وام را از شعب بانک ملت در سراسر کشور سوال کنید و بدانید که چه مدارکی برای این وام احتیاج داریم تا بتوانیم آن را دریافت کنیم.

وام ۵۰۰ میلیونی با سند ملکی

وام 500 میلیونی با سند ملکی نیز امکان پذیر است. این به آن معنی است شما می توانید به بانک های مربوط در این زمینه مراجعه کنید و از آن ها بخواهید تا شرایط این وام را برای شما توضیح دهند. می توانید برای اطلاع از شرایط این بانک ها به کارشناسان موسسه حقوقی توانگر مراجعه کنید.

وام با سند ملکی بانک گردشگری

بانک گردشگری نیز به همراه سند ملکی وام به مشتریان خود می دهد و برای اطلاع از شرایط وام های این بانک می توانید به کارشناسان موسسه حقوقی توانگر مراجعه کنید و از آن ها درباره این وام سال کنید. اگر می خواهید از یک بانک وام بگیرید باید جزو مشتریان موجه بانک باشید یعنی چک برگشتی نداشته باشید و حساب های خود را به موقع پرداخت کرده باشید.

وام ۶ میلیاردی با سند خانه

تعدادی از بانک ها وجود دارند که برای خرید خانه نزدیک به یک میلیارد تومان وام می دهند. اما بعضی از موسسات مالی اعتباری هستند که بیشتر از یک میلیارد تومان وام می دهند. حتی ممکن است بعضی از این موسسات وام ۶ میلیاردی نیز به مشتریان خود بدهند. برای اطلاع از شرایط وام ۶ میلیاردی می توانید از کارشناسان موسسه حقوقی توانگر سال بپرسید.

شرایط وام بانکی با سند ملک چیست؟

که در بالا نیز بیان کردیم بانکی که می خواهیم از آن به وسیله سند ملکی وام بگیریم باید این شرایط را قبول داشته باشد یعنی باید در قوانین بانک این موضوع جای گرفته باشد که به جای ضامن در بانک می توان سند خانه را قرار داد. هم چنین شما باید یکی از مشتریان خوش حساب بانک باشید. یعنی چک برگشتی نداشته باشید و وام های خود را که از قبل از این بانک گرفته بودید درست تسویه کرده باشید و هم چنین سندی که می خواهید با آن وام بگیریم نباید در گرو بانک دیگری باشد و اقساط پرداخت شده برای این سند نباید وجود داشته باشد.

آیا برای دریافت وام بانکی با سند ملک نیاز به ضامن است؟

این موضوع را بیان کردیم که اگر وام بانکی با سند ملک دریافت شود نیازی به ضامن ندارد در این روش خود سند ملک به عنوان ضامن عمل می کند. این سند قیمت بسیار بالا و اعتبار اعتبارات زیاد دارد و می‌ تواند برای بانک یکی از معتبرترین ضامن ها در نظر گرفته شود. پس اگر کسی را در اطراف خود ندارید که بتواند شما را ضمانت کند و شما به این روش وام دریافت کنید، می‌ توانید از دریافت وام به وسیله سند اقدام کند کنید. شما می توانید کارشناسان موسسه حقوقی توانگر را نیز درباره این موضوع در جریان بگذارید.

کدام بانک ها با سند ملکی وام یک میلیاردی می دهند؟

برای اینکه از این موضوع باخبر شویم که کدام بانک ها به همراه سند خانه وام می دهند و وام آن ها میلیاردی است باید از طریق خود بانک ها اقدام کنیم معمولا بانک ها در وبسایت خود اطلاعات و شرایط وام ها را قرار می دهند. شما می توانید با جستجوی نام بانک به وبسایت آن دسترسی داشته باشید و از طریق مطالبی که در وبسایت قرار دارد از شرایط وام مطلع شوید. هم چنین می توانید از کسانی که در زمینه وام اطلاعات بالا دارند مانند مشاورین املاک و یا کارمندان بانک درباره این موضوع سوال کنید. شما هم چنین می توانید از طریق کارشناسان موسسه حقوقی توانگر درباره این وام ها سوال کرده و اطلاعات کامل را دریافت کنید.

دریافت وام فوری با سند خانه امکان پذیر است؟

گاهی اوقات افراد به صورت فوری نیاز به وام دارد و باید سرمایه ای که به آن نیاز دارند را سریع تهیه کنند در این صورت می‌ توانند به بانک مراجعه کرده و وام فوری بدون ضامن با سند ملکی را تجربه کنند. بدین صورت که همان طور که در بالا گفتیم سند یک خانه را به بانک می دهند و بانک هم در ازای آن سند به فرد مقداری پول را به عنوان وام می دهد در واقع سند خانه ضامن برای وام می شود. برای اطلاعات بیشتر درباره وام فوری با سند ملکی می توانید از کارشناسان موسسه حقوقی توانگر در این زمینه کمک بگیرید.

با سند ملکی از چه بانک هایی می توان وام دریافت کرد؟

تقریبا تمام بانک ها در سراسر کشور با سند خانه به افراد تسهیلات می دهند اما هر کدام شرایط خاص خود را برای این وام دارد. البته ممکن است یک بانک به خصوص این کار را انجام ندهد. پس شما باید اول از بانک مربوطه در این مورد سوال بپرسید و اگر شرایط وام را داشته باشد نسبت به گرفتن آن اقدام کنید. کارشناسان موسسه حقوقی توانگر در این زمینه اطلاعات کامل درباره بانک هایی که با سند خانه وام می دهند دارند.

سود وام بانکی با سند ملک چقدر است؟

سود وام بانکی با سند خانه معمولاً متفاوت است و مربوط به خود همان بانک است این بدان معناست که هر بانک سود جدا دارد و نرخ سود بر اساس محاسبات خود همان بانک اجرا می شود. شما قبل از اینکه از بانک اقدام کنید می توانید درباره شرایط سود سوال کرده و بدانید که چقدر است است تا حساب شده عمل کنید.

قسط وام اعطایی با سند خانه چقدر است؟

قسط های وام اعطایی که روی سند خانه داده می ‌شود متفاوت است و برای هر بانک مخصوص به خود همان بانک است. ممکن است یک بانک قسطی که ارائه می دهد کمتر یا بیشتر یا داشته باشد و ممکن است بانک های دیگر نبز قسط های متفاوتی بگیرند. برای این منظور شما می توانید از کارشناسان مشهد کمک بگیرید این افراد می ‌تواند قسط بانک را به شما آموزش دهند.

حداقل وام اعطایی با سند ملک چقدر است؟

حداقل میزان تسهیلات عطایی با سند ملکی متفاوت است و مبلغ و میزان آن برای هر بانک فرق می کند. شما می توانید به بانک مربوطه در این زمینه مراجعه کرده و میزان مبلغ اعطایی وام با سند خانه را از بانک بپرسید. حداقل میزان این وام برای تعمیرات اتفاق می ‌افتد که زیر ۱۰۰ میلیون است اما باز هم برای اطلاعات بیشتر می توانید به کارشناسان ما مراجعه کرده و از آن ها درباره حداقل میزان وام سوال کنیم.

کدام بانک ها برای این کار کمترین سود را دریافت می کنند؟

اگر بخواهیم بانکی که میزان سود کمتری را برای وام می دهد پیدا کنیم باید جستجو کنیم این جستجو در اینترنت و در سایت های بانک ها اتفاق می افتد. هم چنین می توانیم از کسانی که در این زمینه تجربه و اطلاعات کافی دارند کمک بگیریم.