عمومیکسب و کار ایرانیان

آشنایی با 3 اسپیکر پرفروش مکسیدر

اگر این روزها به بازار لوازم خانگی و صوتی تصویری مراجعه کرده باشید، بیشترین محصولی که خرید و فروش می‌شود، باند و اسپیکر است. در این بازار پر جنب‌وجوش برندها و شرکت‌های متفاوتی اقدام به تولید این محصول می‌کنند که یکی از برترین برندها و شرکت‌هایی که آن را تولید می‌کند، مکسیدر نام دارد. کمپانی معروف و محبوب Maxeeder سالیان زیادی است که در این حوزه فعالیت کرده و صدر این بازار نشسته است. این کمپانی اسپیکرهای متنوعی نظیر اسپیکر جفتی، اسپیکر شارژی وغیره تولید کرده است که خوشبختانه کیفیت ساخت بالایی دارند. حال قصد داریم که با 3 اسپیکر پرفروش برند مکسیدر در بازار آشنا شویم؛ بنابراین همراه ما باشید.

بهترین مدل اسپیکر مکسیدر | سایت اسپیکر مکسیدر | قیمت اسپیکر حرفه ای مکسیدر

آشنایی با کمپانی Maxeeder

ابتدا قبل از هرچیزی به سراغ آشنایی با کمپانی مکسیدر رفته و با محصولات تولیدی این شرکت آشنا خواهیم شد. همانطور که می‌دانید این روزها برندهای زیادی اقدام به تولید باند و اسپیکر می‌کنند که یکی از بهترین‌ها مکسیدر نام دارد. این کمپانی در سالیان دور محصولاتی در حوزه پخش کننده و صوتی تصویری تولید می‌کرد که با گذشت زمان باند ماشین به خط تولید این شرکت اضافه شد.

با کسب تجربه و سابقه درخشان در حوزه تولید باند ماشین، محصولی جدید به خط تولید این شرکت اضافه شد که تحولی بزرگ در این صنعت اتفاق افتاد. این کمپانی در حوزه باند و اسپیکر خانگی محصولات بسیار باکیفیت با تنوع بالا را روانه بازار کرد که در حال حاضر جزو برترین برندها محسوب می‌شود. این کمپنای محصولاتی نظیر باند ماشین، اسپیکر جفتی یا ایستاده، اسپیکر شارژی یا قابل حمل وغیره را تولید می‌کند. این کمپانی با تکیه بر مهندسان و متخصصان ایرانی محصولاتش را درون کشورمان تولید کرده و در بازار ایران به فروش می‌رسند. کیفیت این محصولات با کالاهای خارجی رقابت کرده و می‌توان گفت کیفیت آن‌ها در سطح جهانی است. در ادامه با 3 اسپیکر پرفروش مکسیدر آشنا خواهیم شد.

معرفی 3 اسپیکر پرفروش مکسیدر

حال پس از آشنایی با کمپانی مکسیدر به سراغ معرفی 3 اسپیکر پرفروش Maxeeder خواهیم رفت. این رتبه بندی تنها بر اساس فروش در بازار بوده و نمی‌توان گفت که کدام مدل بهتر یا ضعیف‌تر است. 3 اسپیکر پرفروش مکسیدر عبارتند از:

  1. اسپیکر مکسیدر مدل AL 1213-APL
  2. اسپیکر مکسیدر مدل TN105
  3. اسپیکر مکسیدر مدل JS 1532

اسپیکر مکسیدر مدل AL 1213-APL

بهترین مدل اسپیکر مکسیدر | سایت اسپیکر مکسیدر | قیمت اسپیکر حرفه ای مکسیدر

ابتدا به سراغ یکی از 3 اسپیکر پرفروش مکسیدر خواهیم رفت که نام آن اسپیکر مکسیدر مدل  AL 1213-APL است. این محصول پرفروش حدود 1 سال گذشته در خط تولید شرکت مکسیدر بود که بنا به دلایلی از خط تولید حذف شد. اما با گذشت زمان و با توجه به استقبالی که از این محصول شده بود، مجددا کمپانی Maxeeder اقدام به تولید این کالا کرد که اینبار با کمی تفاوت روانه بازار شد. شرکت مکسیدر این اسپیکر را با نور بغل و کیفیت ساخت بالا مجددا روانه بازار کرد که در حال حاضر جزو پرفروش‌ترین هاست.

اسپیکر AL1213 مکسیدر با 2 ساب ووفر 12 اینچی، 1 میدرنج 4 اینچی و 1 تیوتر 1 اینچی تولید و روانه بازار شده است که کیفیت صدای بسیار مناسبی داشته و توان خروجی 70 وات RMS یا 20000 وات P.M.P.O دارد. این کمپانی بدنه این محصول را چوب مرغوب و پنل جلویی آن را با پلاستیک مقاوم ABS تولید کرده است که از لحاظ کیفیت بدنه حرف اول را بزند. در بالای این محصول یک عدد پنل DJ قرار گرفته است که می‌توانید تنظیمات صدا را انجام دهید. این محصول با 12 ماه گارانتی گاندوسرویس به مشتریان گرامی عرضه خواهد شد.

اسپیکر مکسیدر مدل TN105

بهترین مدل اسپیکر مکسیدر | سایت اسپیکر مکسیدر | قیمت اسپیکر حرفه ای مکسیدر

زیبایی، زیبایی و زیبایی. هرچیزی درباره زیبایی و طراحی اسپیکر مکسیدر مدل  TN105 بگوییم کم است. برند مکسیدر به تازگی محصولی تحت عنوان TN روانه بازار کرده است که اسپیکر TN 105 مکسیدر با رنگ سفید و رینگ ساب ووفر طلایی تولید ده است. این محصول به دلیل کیفیت بسیار بی‌نظیری که دارد جلوه خاصی به محل موردنظرتان بخشیده و باعث شده تا از لحظه لحظه تماشای این کالا لذت ببرید.

این اسپیکر با 6 ساب ووفر 10 اینچی طراحی شده است که توان خروجی 38 هزار وات P.M.P.O را دارد. این محصول علاوه بر 6 ساب ووفر، دارای 2 میندرنج 3 اینچی بوده و 2 تیوتر 1 اینچی دارد. نکته مهم در طراحی این اسپیکر، قرار دادن دیسکو لایت در بالای آن بوده که رقص نور را روی سقف محل موردنظرتان انداخته و خاطرات زیبایی را برای شما می‌سازد. این محصول نیز همانند سایر کالاهای Maxeeder دارای 12 ماه گارانتی بوده و جزو 3 اسپیکر پرفروش مکسیدر محسوب می‌شود.

اسپیکر مکسیدر مدل JS 1532

برای مدل قبلی بیان کردیم زیبایی، زیبایی و زیبایی، اما برای این اسپیکر باید بگوییم قدرت، قدرت و قدرت. اسپیکر مکسیدر مدل  JS 1532 معروف به غول کمپانی مکسیدر که قوی‌ترین و بهترین صدا را دارد. این اسپیکر که مجددا به خط تولید این کمپانی برگشته است با یک عدد آمپلی جدا روانه بازار شده و جزو قوی‌ترین اسپیکرهای حال حاضر بازار است. شرکت مکسیدر درون این اسپیکر از 4 ساب ووفر 15 اینچی استفاده کرده است که توان خروجی 54000 وات P.M.P.O را داشته و مناسب فضای باز است.

 اگر قدرت را کنار بگذاریم، تفکیک صدا و کیفیت آن نیز به شدت چشمگیر بوده و توانسته رضایت تمامی مصرف کنندگان را نیز جلب کند. اگر می‌خواهید موسیقی را با نهایت صدا و قدرت گوش دهید، حتما از اسپیکر JS 1532 مکسیدر استفاده کنید. این محصول که جزو 3 اسپیکر پرفروش مکسیدر است، همانند سایر کالاها دارای 12 ماه گارانتی گاندوسرویس است.

سخن آخر

در این محتوا به صورت کامل با 3 اسپیکر پرفروش مکسیدر آشنا شدیم. همانطور که مشاهده کردید در این لیست اسپیکر شارژی، اسپیکر DJ و اسپیکر معمولی قرار داشت. علاوه بر انواع آن‌ها، زیبایی و قدرت بی‌نظیر در این محصولات مشاهده شد. فراموش نکنید که مکسیدر محصولات فوق العاده باکیفیتی را تولید و روانه بازار خواهد کرد. در خرید اسپیکر مکسیدر تردید نکنید و یقین داشته باشید که بهترین انتخاب را داشته‌اید.