اجتماعیکسب و کار ایرانیان

نگاهی به پوشش شارلوت دختر کیت میدلتون + تصاویر

پرنسس شارلوت دومین فرزند کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام است که سال 2015 به دنیا آمد, آن ها شارلوت کوچولو را لذتی از بهشت توصیف میکنند.در ادامه نگاهی می اندازیم به مدل لباس هایی که شارلوت نوه ملکه انگلیس در مراسم های مختلف پوشیده است, سبک لباس پوشیدن دختر کیت میدلتون پیراهن های کوتاه و گل گلی است که او را دوست داشتنی تر کرده است. در مراسم غسل تعمید ردای کرم رنگی به دور پرنسس شارلوت پیچیده شده است که یک ردای به ارث رسیده از خانواده سلطنتی انگلیس میباشد.

جهت دیدن عکسهای شارلوت و نیز دریافت لیست قیمت لباس نظامی بچه گانه، لباس خلبانی کودک و لباس پلیس نیروی انتظامی بچه گانه به سایت هوتاپ مراجعه نمایید.

پوشش شارلوت دختر کیت میدلتون | دیدن عکسهای شارلوت | شارلوت نوه ملکه انگلیس

مدل لباس های پرنسس شارلوت دختر کیت میدلتون و نوه ملکه انگلیس در مراسم های مختلف

پرنسس شارلوت دومین فرزند کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام است که سال 2015 به دنیا آمد, آن ها دخترشان شارلوت را لذتی از بهشت توصیف میکنند. در ادامه نگاهی می اندازیم به مدل لباس هایی که شارلوت نوه ملکه انگلیس در مراسم های مختلف پوشیده است, سبک لباس پوشیدن دختر کیت میدلتون پیراهن های کوتاه و گل گلی است که باعث جذابیت دوچندان او شده و او را دوست داشتنی تر کرده است.

لباس های دیدنی دختر کیت میدلتون در مراسم های خاص

کیت میدلتون با استایل آبی رنگ و شیکی وارد کشور کانادا شد در این سفر دختر کوچکش شارلوت پیراهن گل گلی به رنگ آبی کمرنگ به تن دارد و یک گل سر کوچک روی موهایش خودنمایی میکند.

مدل لباس کیت میدلتون و دخترش در لهستان

در مراسم عروسی پیپا میدلتون “خواهر کوچک کیت میدلتون” پرنسس شارلوت یک پیراهن کوتاه ساده و زیبا پوشیده بود و یک تاج گل ظریف روی سرش قرار داشت.

قهرمانان دنیای مد: غوغای این زن و شوهر خوش استایل تمامی ندارد!

زوج سلطنتی کیت میدلتون و پرنس ویلیام آنقدر که در بیرون از خانه و مشغول مراسم و بازدید و سفر بوده اند؛ در خانه و کنار بچه های‌شان نبوده اند. آن‌ها همیشه با چهره‌های درخشان و خندان، تصویر یک زن و شوهرِ حسابی خوشبخت را بازی می‌کنند. وقتی شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت و شاهزاده لوئیس هم به آن‌ها می‌پیوندند اوضاع حتی بهتر هم می‌شود. نمی‌دانیم این تصویر درست است یا نه اما نسبت به یک چیز مطمین هستیم؛ آن‌ها یکی از خوش استایل‌ترین و خوش‌پوش‌ترین زوج‌های سلطنتی معاصر هستند. همراه شوید تا نگاهی به استایل‌هایی که آن‌ها در کنار هم داشته‌اند بیاندازیم.

مد در لباس سلطنتی

کیت میدلتون به نماد مد در سرتاسر جهان تبدیل شده است. دیدن لباس‌های زیبایی که او برای جشن‌های رسمی، رویدادهای خیریه یا فقط قدم زدن با بچه‌هایش انتخاب می‌کند، همیشه جالب و جذاب است. شاهزاده ویلیام هم هرچند به اندازه میدلتون مورد توجه نیست اما بسیار خوش استایل است. او لباس‌هایی را که رنگ ملایم دارند؛ بیشتر از هر رنگ دیگری دوست دارد؛ چه لباس نظامی بپوشد و چه کت و شلوار کلاسیک، رنگی ملایم را انتخاب می‌کند.

ماسک‌های ست با لباس

کیت و ویل هنگام ورود به London Bridge Jobcentre (مرکز کار پل لندن) در زمان کرونا؛ ماسک‌های مشابه با لباس شان داشتند. ویل کت و شلوار آبی براقی را انتخاب کرده بود و دوشس با لباس قرمز از برند Beulah London زیبا به نظر می‌رسید. این برند انگلیسی را لیدی ناتاشا رز النور فینچ که ۳۹ سال دارد و یک اشراف زاده انگلیسی به حساب می‌آید؛ بنیان گذاشته است.

ساده در میان محلی‌ها

این زوج در نشستی که با صاحبان مشاغل محلی در مورد تأثیر COVID-19 بر بخش گردشگری داشتند؛ ظاهری ساده را انتخاب کردند.

کیت یک لباس گلدار از برندEmilia Wickstead را انتخاب کرده بود در حالی که شاهزاده ویلیام با یک تیپ اسپرت با تم زمینه آبی آسمانی لباس کیت کنارش ایستاده بود.جالب اینکه این برند هم از یک خانم لندن‌نشین اما با تبار نیوزلندی است و ۳۸ سال است. گویا کیت با این انتخاب‌هایش به نوعی هم می‌خواهد از زنان کارآفرین حمایت کند.

سرمه‌ای در سایه قرمز

دومین دوشنبۀ ماه مارس در بسیاری از کشورهای عضو جامعۀ مشترک‌المنافع؛ تعطیل عمومی است. این روز در انگلستان پیش از این با نام روز امپراتوری شناخته می‌شد و به هرحال روز مهمی بود. کیت در مراسم سال ۲۰۲۰ استایل منوکروم قرمز و ویلیام کت و شلوار سرمه‌ای پوشیده بود.

اقیانوس و جنگل

کیت و ویل در طول سفر خود به ایرلند، بارها با لباس‌هایی که پوشیدند مورد توجه قرار گرفتند، خصوصا زمانی که کیت با پیراهن سبز یاقوتی‌اش در کنار ویلیام قرار گرفت که کت و شلوار آبی اقیانوسی پوشیده بود.

شیک و رسمی؛ سبز و گلدار

این زوج برای شرکت در جلسه‌ای که با رئیس جمهور ایرلند داشتند در ادامه حفظ ظاهر شیک و رسمی خود، یکی از خاص‌ترین استایل‌های خود را داشتند. البته سهم کیت در ساخت این تصویر زیبا با لباس سبز گلدارش از برند Alessandra Rich بسیار بیشتر از ویلیام بود که او هم کراوات سبز با طرح‌های ظریف زده بود.

درخشش به جای بازیگران

کیت و ویلیام در اجرای رویال واریته در تئاتر پالادیوم با ظاهری خیره کننده حاضر شدند. کیت در لباسی زیبا از الکساندر مک کوئین محبوبش بود و ویلیام یکی از استایل‌های کمتر دیده شده‌اش را داشت.

سفر به پاکستان با لباش شرقی

آن‌ها در طول سفری که به پاکستان داشتند، سعی کردند اولا لباس‌هایی ساده و دوما کیت لباس‌هایی کاملا پوشیده به تن کند. اما لباسی که در بازدید از مسجدی در پاکستان پوشیده بودند، نه تنها رسمی و پوشیده که از نظر رنگ هم بسیار متفاوت از انتخاب‌هایی بود که پیش از این و در زمان همراهی هم به تن پوشیده بودند.

خوش‌تیپ و مردمی

در طول مسابقات قهرمانی جام پادشاهی، King’s Cup Regattaاین زوج سلطنتی الهام‌گرفته ازفضای ورزش با ظاهری اسپرت به میان طرفدارانشان آمدند. در نهایت اینکه این زوج در کنار هم قاب‌های زیادی را برای عکاسان ساخته‌اند و کیت نشان داده خیلی از ستاره شدن و مانند یک سلبریتی بودن بدش نمی‌آید. در این هیاهو ویلیام هم که پسر مادری است که او نه تنها ستاره بود که هنوز ستاره هست؛ تمام تلاشش را می‌کند تا خیلی در زیر برق و جلوه چشمگیر کیت گم نشود.

چرا زنان سلطنتی در مراسم تاج گذاری شاه چارلز جامه سفید بر تن داشتند؟

کیت میدلتون تنها زن سلطنتی نبود که در مراسم تاجگذاری شاه چارلز سوم با لباس سفید ظاهر شد. ملکه کامیلا، پرنسس شارلوت و سوفی، دوشس ادینبرگ نیز از افرادی بودند که با لباس سفید در این مراسم دیده شدند. به گفته گابی وینترز کارشناس رنگ، که صحبت‌های او در مجله Hello نقل شده است، تصور می‌شود که رنگ روشن و تمیز نمادی از صلح و همچنین آغازی جدید باشد. او افزود: «اگرچه رنک سفید آن قدر که باید جلب توجه نمی‌کند اما مانند یک صفحه خالی است که انتظار نوشتن را می‌کشد. رنگ سفید هر چیزی را بازتاب می‌کند تا راه شکوفایی را به سادگی نمایان سازد.»

در سال ۱۹۵۳، در مراسم تاج گذاری ملکه الیزابت دوم هم زنان خانواده سلطنتی و اشرافی همگی سفید پوشیده بودند. در این مراسم ملکه الیزابت دوم هم لباس ساتن سپید رنگی به تن داشت که توسط طراح لباس سلطنتی، نورمن هارتنل دوخته شده بود. ردای سلطنتی مخملی ملکه کامیلا نیز همان ردای متعلق به ملکه الیزابت دوم بود که به جز این مراسم‌ها در جای دیگری پوشیده نمی‌شود.پرنسس بئاتریس نیز در مراسم عروسی خود لباسی که خیاط سلطنتی به دستور ملکه آماده کرده بود را پوشید.

ادای احترام ابدی کیت به پرنسس دایانا

لباس کیت میدلتون نوعی ادای احترام به مادر همسرش، پرنسس دایانا بود. اگرچه تاج گذاری هر پادشاه تنها یک‌بار برگزار می‌شود؛ با این حال به نظر می‌رسد حضور کیت میدلتون حتی بیشتر از تاج گذاری چارلز سوم زیر نظر است، چرا که او با بسیاری از لباس‌هایی که شبیه پرنسس دایانا می‌پوشد، سعی دارد یاد او را بیش از پیش زنده نگاه دارد. جواهرات کیت از یادبودهای مورد استفاده ملکه الیزابت و شاهزاده ولز، دایانا بود. نیم تاج نمادین کیت میدلتون در مراسم تاج گذاری پادشاه چارلز و ملکه کامیلا نیز شکل گل‌هایی با خوشه‌های درهم است.