عمومیکسب و کار ایرانیان

6 دلیل برای انتخاب حرفه تعمیرات موبایل

کسب و کارها و صنایع در سراسر جهان شروع به ارزش گذاری مهارت ها، نسبت به آموزش کرده اند. مردم متوجه شده اند که مدرک ممکن است معیار خوبی برای مهارت و دانش یک فرد نباشد. به همین دلیل است که افراد بیشتر و بیشتری برنامه هایی را انتخاب می کنند که به آنها کمک می کند تا با تقویت مهارت های خود در یک زمینه خاص، حرفه ای ایجاد کنند یا حرفه ای را شروع کنند.

رشد بی سابقه صنعت تلفن همراه به سختی یک راز است. و این باعث ایجاد مشاغل مرتبط زیادی شده است که به این صنعت وابسته هستند. حرفه تعمیرات موبایل از جمله مواردی است که در حال تبدیل شدن به حرفه ای است و بسیاری از افراد توانسته اند با شروع این حرفه، کسب و کاری سودآور را راه اندازی کنند.

آموزش تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل به عنوان یک شغل

به افرادی بر میخوریم که در خانه مشغول تعمیر موبایل بوده اند و کسانی هم هستند که مغازه تعمیر گوشی راه اندازی کرده اند. درآمد خوبی در تعویض ال سی دی و پورت شارژ و رفع مشکلات دیگر دارند. کار به عنوان تکنسین تعمیر تلفن همراه حقوق خوبی را به همراه دارد و همچنین مشاغل زیادی برای تکنسین های تعمیرات تلفن همراه در بازار وجود دارد.

پایگاه مشتریان صنعت تلفن همراه به طرز خارق العاده ای افزایش یافته است. مردم دیگر نمی توانند بدون گوشی خود زندگی کنند و تلفن همراه به یکی از حیاتی ترین چیزها در زندگی افراد تبدیل شده است. با قدم زدن در جاده، با اکثریت مردمی مواجه می شوید که مشغول تلفن هایشان هستند.

آینده گوشی های هوشمند عالی است و از این رو آینده برای تکنسین های تعمیرات موبایل نیز عالی است.

با وجود همه این تلفن‌های موجود در بازار، فکر نمی‌کنید مردم ممکن است با مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مواجه شوند که ممکن است به تنهایی نتوانند آن‌ها را برطرف کنند؟ قطعا! و به همین دلیل است که تعمیر موبایل به یک تجارت پردرآمد تبدیل شده است.

مزایای انتخاب تعمیرکار موبایل به عنوان شغل

۱. بدون نیاز به تحصیل

کسانی که از تحصیل بیزار هستند یا کسانی که ممکن است توانایی پرداخت هزینه تحصیل در دانشگاه را نداشته باشند، متوجه خواهند شد که کار تعمیر تلفن همراه به تحصیلات عالی نیاز ندارد. درعوض، این امر مستلزم این است که افرادی که این حرفه را آغاز می‌کنند، به ابزارهای هوشمند و تمایل به یادگیری تکنیک‌ها و روش‌های جدید داشته باشند. در واقع این یکی از بهترین گزینه های شغلی برای ترک تحصیل و افرادی است که مایل به ادامه تحصیل نیستند.

آموزشگاه موبایل پل

۲. آموزش تعمیر تلفن همراه بسیار آسان است

درک نحوه عملکرد تلفن همراه و نحوه تعمیر آن در صورت بروز مشکل نسبتاً آسان است. همه چیز از سخت افزار گرفته تا نرم افزار گوشی را می توان به راحتی توسط یک متخصص خوب تعمیر تلفن همراه تعمیر کرد. این واقعیت که تعمیر تلفن همراه بسیار آسان است، آن را برای افرادی که می خواهند شغل خوبی برای خود ایجاد کنند، اما ممکن است مدرک دانشگاهی یا تحصیلات رسمی کافی نداشته باشند، مناسب تر می کند.

در حالی که یک برنامه آموزشی ممکن است فقط تکنیک‌ها و روش‌هایی را پوشش دهد که مربوط به آن دوره است، وقتی فناوری جدید در گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها معرفی می‌شود، یادگیری زیادی به‌صورت هم‌زمان اتفاق می‌افتد.

۳. دوره آموزش کوتاه است

متخصصان تعمیرات تلفن همراه مجبور نیستند زمان زیادی را برای آموزش حرفه خود صرف کنند. همانطور که قبلاً گفتیم، آموزش تعمیرات موبایل آسان است و می توان آن را در یک دوره زمانی ۲ تا ۳ ماهه یاد گرفت. روش‌های تعمیر بسیار آسان است و به همین دلیل است که برنامه‌های آموزشی کوتاه هستند که فناوری‌ها و محصولات مرتبط با تکنسین‌ها را پوشش می‌دهند.

در عین حال، اگر می خواهید در دوره آموزشی تعمیرات موبایل در استان گیلان، تهران و … شرکت کنید، دلایل زیادی برای پیوستن به موسسه پل گیلان برای یادگیری تعمیرات موبایل وجود دارد. موسسه تعمیرات موبایل پل گیلان با مربیان مجرب و برنامه درسی گسترده ای که با مشاوره شغلی و پشتیبانی فنی رایگان در صدر قرار دارد، انتخاب ارجح برای دانشجویانی است که می خواهند تعمیر موبایل را بیاموزند تا در آن شغل خوبی داشته باشند.

۴. این یک گزینه ایده آل برای افراد باهوش گجت است

من با افراد زیادی برخورد کرده ام که می توانند به راحتی و به سرعت تلفن همراه را تعمیر کنند، فقط به این دلیل که علاقه زیادی به گجت ها دارند و دائماً خود را از طریق آموزش های آنلاین به روز نگه می دارند. تصور کنید چنین افرادی پس از یک آموزش رسمی مناسب در مورد تعمیر تلفن همراه چقدر خوب عمل می کنند! هر کسی که واقعاً عاشق جدا کردن و مونتاژ تلفن همراه خود است و سعی می کند بفهمد که مدارها و سایر قطعات چگونه به یکدیگر متصل هستند، در تعمیر تلفن همراه طبیعی است که مو.فق باشد.

۵. تکنسین های حرفه ای در صنعت و در بین مشتریان احترام زیادی کسب می کنند

حرفه ای هایی که واقعاً در تعمیر موبایل مهارت دارند و می توانند در حرفه خود به خوبی انجام دهند، می توانند به سرعت احترام همکاران حرفه ای و مشتریانی را که به آنها مراجعه می کنند جلب کنند. این احترام معمولاً از این واقعیت ناشی می شود که تکنسین قادر است طبق جدول زمانی وعده داده شده، کار خود را به طور مؤثر انجام دهد و مطمئن شود که تمام تلاش خود را برای حل یک مشکل به کار می گیرد. یک صنعت همیشه به کسانی که کار خود را به خوبی انجام می دهند احترام می گذارد.

۶. نیاز به سرمایه گذاری هنگفتی ندارد

در نهایت، بر خلاف بسیاری از مشاغل یا مشاغل دیگر، تعمیر تلفن همراه نیازی به سرمایه گذاری هنگفت ندارد. کسانی که ممکن است توانایی پرداخت مکانی جداگانه برای کسب و کار خود را نداشته باشند، می توانند حتی با مراجعه به دفاتر و خانه مشتریان خود و تعمیر تلفن همراه خود، کار خود را شروع کنند.

راز موفقیت در تجارت تعمیر تلفن همراه

پتانسیل زیادی در تجارت تعمیر تلفن همراه برای یک تکنسین آموزش دیده وجود دارد. چندین عامل وجود دارد که باید برای اطمینان از موفقیت آنها در نظر گرفت. یکی از عوامل اصلی محل کسب و کار است. یکی از راه‌های اطمینان از اینکه همیشه مشتریان زیادی دارید، انتخاب یک مکان مقرون‌به‌صرفه برای خانه‌ها و مشاغل است.

ارائه خدمات اضافی مانند تحویل و همچنین در دسترس‌تر کردن خود با اجازه دادن به مشتریان برای تماس از طریق اینترنت و تلفن، به نفع شما خواهد بود. ارائه تعمیرات سریع و برآورد دقیق کار از قبل نیز به افزایش سطح محبوبیت شما کمک می کند. خدمات خود را هم به صورت آنلاین و هم آفلاین تبلیغ کنید.

معرفی تمام دستگاه های تعمیرات موبایل

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

 1. ست پیچ گوشتی و آچار
 2. انواع پنس سر راست و سرکج آنتی شوک
 3. هیتر و هویه
 4. سپراتور، تنور ال سی دی
 5. مولتی متر و اهم متر
 6. انواع لوپ، میکروسکوپ و ذره بین
 7. منبع تغذیه
 8. پد نسوز تعمیرات موبایل
 9. باکس و دانگل
 10. پایه نگهدارنده
 11. سیم قلع
 12. شابلون
 13. روغن فلکس
 14. چسب ضدآب

منبع : مجتمع آموزشی پل