بین المللعمومیکسب و کار ایرانیان

12 مهارت پرطرفدار امسال برای یادگیری در کشورهای مهاجرپذیر

 1. نجاری و مهارت های اولیه ساخت و ساز

اگر سابقه ساخت و ساز دارید، یادگیری مهارت های خاص نجاری می تواند به شما کمک کند تا در بازسازی خانه یا کار دستی بپردازید. در مورد بازسازی حمام و آشپزخانه، کفپوش و سایر مهارت های مورد نیاز نجاری بیاموزید. Penn Foster یک برنامه آموزش آنلاین نجاری را ارائه می دهد که از 599 دلار شروع می شود و می تواند در پنج ماه تکمیل شود. بهترین سالن زیبایی تهران

 1. قرائت طرح

اگر پیش زمینه ساخت و ساز دارید یا به فکر ورود به رشته مهندسی هستید، یادگیری نحوه خواندن نقشه ها می تواند به فرصت های بیشتری منجر شود. شرکت در یک کارگاه کتاب خوانی می تواند مهارت های شما را تقویت کند و شما را یک قدم جلوتر از رقابت نگه دارد. ارائه دهنده آموزش حرفه ای آکادمی Zack 32 ساعت آموزش و گواهی پایان کار را به قیمت 595 دلار ارائه می دهد.

 1. آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم

گواهینامه ESL می تواند شما را قادر سازد به افرادی که انگلیسی را به عنوان زبان اول صحبت نمی کنند آموزش دهید. فرصت ها شامل آموزش زبان انگلیسی و ارائه خدمات تدریس خصوصی آنلاین از طریق مدارس و مراکز آموزشی دولتی یا خصوصی است. شما می توانید برنامه گواهی هسته TESOL را در 140 ساعت با قیمتی بین 775 تا 2170 دلار تکمیل کنید.

 1. ترجمه

مترجمان در مدارس خصوصی و دولتی، دادگاه ها، بیمارستان ها و مراکز کنفرانس کار می کنند. اگر قبلاً به زبان دیگری صحبت می‌کنید و می‌نویسید، ممکن است مترجم شدن فرصت خوبی باشد. طول برنامه های ترجمه زبان متفاوت است، اما معمولا بین دو تا چهار ماه متغیر است و هزینه آن بین 200 تا 1500 دلار است.

 1. رونویسی

مهارت های رونویسی  گوش دادن به صدای ضبط شده و تایپ کردن آنچه می شنوید  می تواند به شما در یافتن مشاغل بیمارستانی، مالی، روزنامه نگاری و حقوقی کمک کند. موسسه صدور گواهینامه رونویسی کلاس های آنلاینی را ارائه می دهد که می توانید در 21 تا 90 روز با قیمت 699 دلار تکمیل کنید.

 1. لینک بیلدینگ

استراتژی های موثر لینک سازی به افزایش ترافیک وب سایت کمک می کند. متخصصان لینک‌سازی با شرکت‌های توسعه‌دهنده وب، شرکت‌های بازاریابی اینترنتی و هر کسب‌وکاری که به دنبال جذب ترافیک بیشتر به وب‌سایت‌های خود و رتبه بالاتر در موتورهای جستجو هستند، کار می‌کنند. Udemy یک دوره هفت ساعته در مورد سئوی اثبات شده و تاکتیک های لینک سازی با قیمت 10.99 دلار ارائه می دهد.

 1. مهارت های کامپیوتری Mac یا PC

توانایی استفاده از سیستم عامل های کامپیوتری بدون توجه به جایی که کار می کنید مفید است. دانستن نحوه استفاده از رایانه شخصی و مک یک مزیت است – تقریباً هر صنعتی روزانه از صفحات گسترده، اسناد، اینترنت، ایمیل و سایر برنامه ها استفاده می کند. Lynda.com هزاران دوره آموزشی از جمله آموزش کامپیوترهای ویندوز و مک را ارائه می دهد. طول دوره از یک تا سه ساعت متغیر است – با یک اشتراک ماهانه که از 24.99 تا 29.99 دلار متغیر است، هر چقدر که می خواهید یاد بگیرید.

 1. تجزیه و تحلیل داده ها

چندین صنعت از تجزیه و تحلیل داده ها  از جمله سفر، انرژی، امور مالی، آموزش و سلامت  برای شناسایی الگوها و روندهایی که می توانند برای رشد کسب و کار خود استفاده کنند، استفاده می کنند. مجمع عمومی مرکز آموزش آنلاین یک دوره یک هفته ای سریع و یک دوره 10 هفته ای تجزیه و تحلیل داده های پاره وقت را با قیمت 3950 دلار ارائه می دهد. پس از اتمام دوره، ممکن است واجد شرایط دریافت اعتبار برای یک برنامه تحصیلات تکمیلی آنلاین باشید.

 1. گواهینامه دستیار پرستاری

دستیاران معتبر پرستاری مورد تقاضا هستند و وظایف مختلفی را انجام می دهند  از جمله کمک به بیماران در حمام کردن، لباس پوشیدن و غذا خوردن  در خانه های سالمندان، بیمارستان ها و سایر مراکز مراقبت های بهداشتی. بین دو تا 12 هفته طول می کشد تا تبدیل به یک CNA شود، بسته به تعداد ساعات آموزشی که ایالت شما نیاز دارد، و هزینه ها بین 500 تا 1200 دلار است.

 1. ​​گواهینامه تکنسین فوریت های پزشکی

برای تبدیل شدن به یک EMT، ابتدا باید یک دوره تکنسین پزشکی اورژانس اولیه را بگذرانید. EMT با بیمارستان ها و بخش های اورژانس برای ارائه مراقبت های پیش بیمارستانی در شرایط بحرانی همکاری می کند. تکمیل یک دوره اولیه تکنسین فوریت های پزشکی حدود 3 تا 11 هفته طول می کشد – بسته به اینکه در یک برنامه تمام وقت یا پاره وقت شرکت می کنید – و حدود 650 دلار هزینه دارد.

 1. آرایش و آرایش مو

اگر به فکر شغلی در زمینه زیبایی هستید، یک برنامه زیبایی شما را برای کار در سالن ها و آرایشگاه ها آماده می کند. طول برنامه متفاوت است، اما معمولا کمتر از یک سال طول می کشد تا تکمیل شود. به عنوان مثال، دریافت گواهی لیسانس زیبایی از کالج زیبایی پالاس 48 هفته طول می کشد و هزینه آن 11285 دلار برای شهریه و هزینه، به اضافه 1615 دلار برای کتاب و لوازم است. کمک های مالی در دسترس است. آموزش آشپزی

 1. ماساژ درمانی

آموزش ماساژ درمانی می تواند به فرصت هایی در دفاتر کایروپراکتیک، مراکز سلامتی، اسپا، هتل ها و کلینیک های ماساژ منجر شود. شما باید آموزش را در یک مدرسه معتبر تکمیل کنید و در آزمون هیئت ملی صدور گواهینامه برای ماساژ درمانی و بدنسازی بگذرید. بسیاری از ایالت ها قبل از دریافت گواهینامه بین 500 تا 600 ساعت آموزش ماساژ نیاز دارند و شهریه از 6000 تا 10000 دلار متغیر است.