استان ها

کمک ۱۴ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومانی حامیان ایتام در قزوین

کمک ۱۴ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومانی حامیان ایتام در قزوین

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در سه ماهه نخست سال جاری حامیان بیش از ۱۴ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان به حساب فرزندانشان، کمک مالی داشته اند.

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه از قزوین؛ همت امانی در این باره اظهارداشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) طرح های مختلفی را برای جذب مشارکت های مردم عملیاتی می کند که با اجرای این طرح ها زمینه خدمت رسانی به محرومان فراهم می شود.

وی ادامه داد: طرح اکرام ایتام و اکرام محسنین یکی از طرح های خوبی است که با استقبال حامیان از اقشار مختلف روبرو شده و افراد با توان مالی مختلف در آن مشارکت دارند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در سه ماهه نخست سال جاری حامیان با واریزی کمک های مختلف به حساب فرزندانشان، بیش از ۱۴ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان اهدا کرده اند.

وی یادآورشد: این میزان کمک را ۳۲ هزار و ۷۸۵ حامی به هفت هزار و ۶۷۸ فرزند تحت حمایت اهداء کرده اند که از این میزان بیش از ۹ میلیارد و ۹۰۴ میلیون تومان کمک نقدی و مابقی کمک های غیرنقدی بوده است.

images

امانی عنوان کرد: کمک های حامیان به صورت مستقیم به حساب فرزندان تحت حمایتشان واریز می شود از این رو حامیان در مناسبت های مختلف هم کمک هایی را به مناسبت هایی چون؛ تولد، آغاز سال جدید، آغاز سال تحصیلی، شب یلدا برای فرزندان تحت حمایتشان واریز می کنند.

وی تصریح کرد: یکی از نکات مهم در این طرح این است که میزان و مقدار وجه واریزی حامیان به لحاظ زمانی و مقدار مشخص نیست و براساس نیّت و توان مالی نیکوکار است از این رو حامیان شاید در ماه های مختلف مبالغ یکسانی واریز نکنند و یا یک ماه واریزی نداشته باشند و در ماه دیگر مبلغی بیشتر واریز کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در پایان سه ماهه نخست سال جاری میزان کمک حامیان به فرزندان تحت حمایتشان به طور متوسط بیش از ۱۴۸ هزار تومان و سرانه دریافتی فرزندان یتیم بیش از ۶۳۲ هزار تومان بوده است.

وی اظهارداشت: عموم مردم نیکوکار می توانند از طریق مراجعه حضوری و یا کد مهربانی #۰۲۸*۸۸۷۷* کمک های خود را به نیازمندان و محرومان اهداء کنند.

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف