عمومیکسب و کار ایرانیان

چه نوع سرامیکی برای پذیرایی مناسب است

امروزه، به دلیل وجود پارکت و کف پوش های چوبی، دیگر سرامیک های کف خیلی مورد استفاده قرار نمیگیرد. از طرفی هماهنگ شدن سرامیک و کاغذ دیواری یا رنگ دیوار ها به دلیل تنوع مدل های سرامیک کف پذیرایی، بسیار راحت است. اگر از مدل های سرامیک کف پذیرایی با کیفیت بالا استفاده شود. هیچ کف پوشی قادر به رقابت با آنها نخواهد بود. تفاوت های عمده مدل های سرامیک کف پذیرایی و سرامیک های دیواری در ابعاد و قیمت آنها است. برای شناخت مدل های سرامیک کف پذیرایی میتوانید از این مقاله استفاده کنید.

مدل های سرامیک کف پذیرایی و قیمت آنها

قیمت مدل های سرامیک کف با توجه به ابعاد آن ها و درجه 1 یا بودن آنها بستگی دارد. همچنین نوع خاک بکار رفته در جنس سرامیک، نوع بسته بندی آن، نحوه پخت سرامیک، گالیبره و لیزری بودن آن، طرح های روی سرامیک و برجستگی های روی سرامیک و… است.

 مدل های سرامیک کف پذیرایی و ویژگی های آن

 • سرامیک های بزرگ:استفاده از سرامیک های بزرگ میتواند باعث نو و تمیز بودن همیشگی کف پذیرایی خانه شما باشد. از مدل های سرامیک کف پذیرایی، این نمونه در خانه هایی با پذیرایی بزرگ دارند. کاربرد بیشتری دارد. از طرفی استفاده از این دسته سرامیک ها در خانه های کوچک میتواند تاثیر بسیار مثبتی در خانه بگذارد. اما استفاده از این سرامیک ها قابلیت انتخاب رنگ دلخواه را دارد. بنابراین اگر قصد دارید خانه شما، همیشه شیک و درخشان دیده شود. میتوانید از این سرامیک ها در کف پذیرایی استفاده کنید.

براق و درخشان بودن سرامیک های کف پذیرایی

 • کاشی سرامیک: استفاده از این دسته از سرامیک ها، باید کاملا با دقت انتخاب شود. استفاده از کاشی سرامیک های بی کیفیت موجب کثیف نشان دادن دائمی خانه شما میشود. از مدل های سرامیک کف پذیرایی، این نوع سرامیک بیشترین استفاده را در منازل دارد. این مدل از سرامیک ها تقریبا از ابتدایی ترین مراحل دکوراسیون داخلی، در کف پذیرایی ها استفاده میشود. در خانه هایی با پذیرایی کوچک میتوانید، از این سرامیک ها استفاده کنید. همچنین به راحتی میتوانید از رنگ مناسب آن در کف پذیرایی استفاده کنید.

سرامیک با رگه های طبیعی از سنگ ها

 • سرامیک های ترکیبی : استفاده از این دسته از مدل های سرامیک کف پذیرایی، میتواند در قسمت ورودی خانه به طور اختصاصی انجام شود. این امر میتواند تمام پذیرایی خانه شما را، تحت تاثیر زیبایی خود قرار دهد.
 • اگر قصد استفاده از سرامیک های بزرگ مربعی را دارید. چیدمان منظم آنها بسیار شیک و دارای زیبایی بصری است. اما اگر قصد استفاده از سرامیک های بزرگ مستطیلی را دارید. بهتر است آنها را به صورت مورب کار کنید. به این دلیل که باعث ایجاد راحتی و صمیمیت بیشتر در فضا میشود. همچنین میتواند به زیبایی کف پذیرایی خانه، بسیار کمک کند.
 • مدل های سرامیک کف پذیرایی در انواع دیگری نیز وجود دارد. مانند سرامیک هایی با طرح های برجسته، سرامیک های طرح دار، سرامیک های شطرنجی، سرامیک هایی با طرح طبیعی سنگ ها و…

مدل های سرامیک کف پذیرایی و مزایای آن

 1. استفاده از مدل های سرامیک کف پذیرایی، میتواند فضای خانه را بزرگتر جلوه دهد.
 2. از طرفی استفاده از سرامیک های بزرگ در خانه های کوچک میتواند، آنها را تمیز و مرتب نشان دهد و همچنین طول خانه را بیشتر نشان دهد.
 3. استفاده از سرامیک های بزرگ رگه های طبیعی سنگ را براحتی نشان میدهد. به همین دلیل زیبایی طبیعی به خانه میبخشد.
 4. از طرفی وجود ابعاد مربع و مستطیل منظم در کف پذیرایی، خانه شما را بسیار شیک و مدرن نشان میدهد.
 5. استفاده از سرامیک های متفاوت با سرامیک کف پذیرایی در ورودی خانه، میتواند حالتی دعوت کنندگی در ورودی خانه شما، به وجود بی آورد.
 6. برای دکوراسیون های مدرن، یکی از بهترین انتخابات کف استفاده از سرامیک است. زیرا در این سبک دکوراسیون، براق و درخشان بودن سطح اهمیت بسیار بالایی دارد. و سرامیک ها در کمال سادگی این ویژگی ها را به وجود می آورند.

استفاده از سرامیک های خطی در کناره فضا

 1. همچنین در صورت علاقه شخصی میتوانید با استفاده از سرامیک خط و چهارچوب فضای پذیرایی را مشخص کنید. به این صورت که در صورت استفاده از سرامیک های روشن در کف پذیرایی، میتوانید وجه های خانه را با فاصله ای کم از دیوار و فضاهای دیگر، از سرامیک های خطی و مستطیلی که معمولا عرض آنها 10 سانتی متری است، با رنگ های متفاوت و تیره استفاده کنید

انواع سرامیک کف پذیرایی

سرامیک کف پذیرایی از مهم ترین کفپوش ها هست که بسیار اهمیت دارد و در جلوه ی کل خانه تاثیر گذار هست به همین علت انتخاب درست و اصولی آن ممکن است دغدغه ی خیلی از مردم باشد .
سرامیک ها به دو دسته ی پرسلان و ساده دسته بندی می شوند که سرامیک کف پذیرایی مدرن اصولا از جنس پرسلان است ، این نوع سرامیک ها به دلیل روش تولید شان مقاومت و استحکام بسیاری بالایی دارند و مدل شیشه ای می باشند ، قیمت سرامیک کف پذیرایی پرسلان نسبت به ساده بسیار بالا است اما می توان گفت که به صرفه می باشد زیرا عمر طولانی دارند و بسیار لوکس و زیبا می باشند.
سرامیک های پرسلان خود به 5 دسته تقیسم می شوند که شامل پرسلان لعاب دار ، بدون لعاب ، دولایه ، بافت دار و پولیش شده است که تفاوت همگی آن ها در اخرین سطح و لایه ی سرامیک می باشد .
سرامیک لعاب دار یک لایه ی نازک براق روی سطح سرامیک هست که مقاومت آن را بالا تر می برد و در برابر مواد شیمیایی می  تواند به خوبی مقاومت کند اما سرامیک کف پذیرایی بدون لعاب مات می باشد و در دمای بسیار بالای تولید میشود تا نیازی به روکش نداشته باشد.
سرامیک های پولیشی نوع دیگری از سرامیک های براق هستند با این تفاوت که هیچ گونه روکش و لعابی ندارند و سرامیک های بافت دار سطحی مانند سنگ مرمریت طبیعی دارند .
سرامیک های دو لایه نیز همانطور که از اسمشان پیداست یک لایه ی زخیم روی سرامیک قرار می دهند.

بهترین رنگ سرامیک کف پذیرایی | بهترین سرامیک کف دستشویی | پرفروش ترین سرامیک کف

تصاویر بیشتر:

بهترین سرامیک کف پذیرایی – سرامیک کف چه رنگی خوبه – بهترین رنگ سرامیک کف پذیرایی- بهترین مارک سرامیک کف – زیباترین رنگ سرامیک کف – انواع سرامیک کف – مدل سرامیک کف پذیرایی – جدیدترین مدل سرامیک کف پذیرایی – مدل سرامیک هال و پذیرایی