علمی و پزشکیکسب و کار ایرانیان

واکسن سه گانه گربه شامل چیست؟

اما در گربه های نر، بهتر است کمی بعد از بلوغ جنسی، عقیم سازی انجام شود، وقتیکه مجاری ادراری گربه نر به طور. در امر هزینه واکسیناسیون گربه نیز مانند انسان پیشگیری بهتر از درمان است، هزینه واکسن نسبت به درمان گربه بسیار ناچیز است. اگر دغدغه سلامت و طول عمر بچه گربه خود را دارید حتما توصیه می کنیم مقاله عقیم سازی گربه نیز مطالعه کنید. یکی از مهمترین معضلهای بهداشتی در اقصی نقاط استان هرمزگان رها بودن سگهای ولگرد در خیابانها، کنار ساحل، مراکز تفریحی و دیگر نقاط شهرها و روستاها است که این معضل همواره تهدیدی جدی برای سلامت و امنیت مردم است و باید فکری جهت حل ریشهای این موضوع اندیشیده شود تا دیگر شاهد وقوع حوادث تلخی همچون حادثه مذکور نباشیم. دانستن این موضوع بسیار مهم است این تصمیم مسئولیت زیادی بهمراه دارد نترسید ما در کنار شما هستیم توصیه میکنیم به واکسن گربه به عنوان اولین دغدغه فکر کنید نگران قیمت واکسن گربه نباشید ما به سوالات شما دوست داران حیوان پاسخ میدهیم و در کنار شما هستیم. تغذیه بچه گربه به شما کمک میکند از مرگ بچه گربه شما جلوگیری شود. عقیمسازی از سرطانهای ناحیه تناسلی و مقعد مثل آدنومای پرینه (ناحیهای بین مقعد و آلتتناسلی) و همچنین از مشکلاتی مثل بزرگ شدن یا هایپرپلازی پروستات جلوگیری میکند.

با توجه به دلایل فوق، سگ های بدون صاحب( سگ های ولگرد یا وحشی، سگ های تحت مراقبت انجمن های حمایت از حیوانات) قبل از پیدا شدن صاحب جدید باید عقیم شوند. پت پرس موارد زیادی دیده که گربه نر خیابانی از در یا پنجره یه راهی به داخل خونه پیدا کرده، وارد خونه شده و با گربه ماده جفتگیری کرده و بعد فلنگ رو بسته و در رفته! بی حالی بعد از واکسن گربه مهم ترین عوارض بعد از واکسیناسیون گربه است، دلیل هم واضح است بعضی واکسن ها میکروب ضعیف شده آن بیماری است که به بدن ترزیق می شود، بدین شکل سیستم ایمنی بدن تجربه و آشنایی با آن بیماری پیدا می کند و در نهایت در زمان بیماری واقعی آمادگی لازم را دارد. در صورت تب و ضعیف شدن یا بیحالی گربه با دامپزشک در تماس باشید. برای آشنایی با هزینه واکسن گربه و آگاهی از هزینه واکسیناسیون سه گانه گربه و یا هر سوال مرتبط دیگر با کارشناسان خبره ما در تماس باشید. واکسن سه گانه یا تریکت یا واکسن FVRCP سه واکسن اصلی گربه می باشند.

واکسن های سه گانه گربه یا واکسن تری کت در واقع همان واکسن اصلی ضروری یا هسته میباشند که در کلینیک حیوانات . همچنین سگ هاي نر و ماده پس از انجام عملیات عقيم سازي و واكسينه شدن در همان محلي كه جمع آوردي شده بودند بازگردانده می شوند. رییس سازمان پسماند شهرداري اهواز یادآور شد: رها سازی سگها از این مرکز پس از پایان عملیات عقیم سازی به این دلیل است که آنها ديگر رفتار ستيزه گونه ندارند و پس از واكسينه شدن احتمال انتقال بيماري در آن ها به صفر می رسد. 3. پس از عقیم سازی سگ های نر ممکن است به دلیل کم شدن عمل سوخت و ساز بدن سگ ها دچار افزایش وزن شوند. گربه های با فشار خون بالا باید رژیم غذایی خود را به رژیم کم نمک و گربه های با نارسایی مزمن کلیوی به پرهیز از غذاهای فسفر دار و مصرف با اعتدال پروتئین تغییر دهند. درست مانند خود شما واکسن گربه به محافظت از وی در برابر بسیاری از بیماریهای کمک می کند. بچه گربه ها بدلیل ضعف سیستم ایمنی، بسیار آسیپ پذیرند (اگر بچه گربه ای از شیر مادر تغذیه کند شیر مادر بدلیل وجود آنتی بادی به سیستم ایمنی بچه گربه کمک میکند) شما برای محافظت از گربه ها و بچه گربه ها چه کاری می توانید انجام دهید؟

شده است در پارک مشغول قدم زدن هستید بچه گربههای ناز دیدهاید به ذهنتان رسیده است این موجودات زیبا را به سرپرستی بگیرید به آنها عشق بورزید و دوستان خوبی باشید یا دوست شما یک گربه یا بچه گربه دارد و میخواهد آنرا واگذار کند و شما از این امر استقبال می کنید. بیماری بوردتلا یک بیماری باکتریایی است که دستگاه تنفسی را درگیر می کند بیشتر بچه گربه های کمتر از شش هفته را تحت تاثیر قرار می دهد این به این معنا نیست که گربه های بالغ دچار این بیماری نمی شوند. برای دادن این مواد تا دو هفته بعد از عمل صبر کنید. البته این نکته را باید بدانید که در کنار این که این کار مزیت هایی دارد، عواقبی نیز دارند، چرا که متعاقب هر عمل جراحی طبیعتاً خطراتی نیز وجود خواهد شد. وی افزود: اصلاح سیستم دفع زباله و مراکز انباشت زباله علاوه بر اینکه باعث کاهش سگ های شهری می شود، در کاهش گربه های شهری و جوندگان موذی نظیر موش ها و حتی حشرات نیز موثر است یعنی با یک تیر چند نشان زده می شود. برای مراقبت بعد از واکسن گربه مکان نگهداری گربه خود را آماده کنید، یک جای نرم و گرم بسیار برای او دلپذیر است.