ورزشی

مورایس: از وضعیت تیم خوشحال نیستم/ ساکت فراموش شدنی نیست

سرمربی سپاهان می‌گوید از وضعیت تیم خوشحال نیست و دوست دارد بازیکنانش به بالاترین حد خود برسند.

به گزارش سرگرمی برای همه، ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: خوشحالم دوباره لیگ را از سر می‌گیریم. تقویم مسابقات نسبت به بازی‌های ملی فشرده تر خواهد بود و فرصت خاصی برای استراحت نداریم. همین باعث می‌شود بازی‌ها هیجان انگیز و خوب پیش بروند. مس رفسنجان یک رقیب محترم است و امیدوارم مثل بازی‌های قبلی هواداران را خوشحال کنیم. 

او درباره تغییر مدیریت و کنار رفتن محمدرضا ساکت عنوان کرد: همیشه اتفاقات در حال رخ دادن است. این اتفاقات در باشگاه ما امسال بیشتر شد. ساکت برای ما بسیار قابل احترام بود و بسیار هم زحمت کشید اما بعضی وقت‌ها باید اجازه دهیم بعضی از آدم‌ها کنار بروند. مطمئن هستم او فرزند اصفهان است و همیشه با ما خواهد بود. 

سرمربی سپاهان درباره دور حذفی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: مشخص است که برای ما یک دستاورد بزرگ بود. در این سطح صعود اصلا کار ساده‌ای نبود و ما توانستیم مرحله گروهی را با قدرت پشت سر بگذاریم. بازی آخر ما با یک حریف قابل احترام بود و بازی خوبی داشتیم. ما می‌توانیم با دو حریف عربستانی دیگر بازی کنیم. خوشحال کننده تر حضور کارکنان کارخانه در عربستان بود. خوشحال هستیم کنار ما بودند. یکی از آن افراد داستان خوبی داشت.

او ادامه داد: یکی از کارکنان ۲۰ سال در کارخانه کار کرد و یک حادثه برای او رخ داد و ممکن بود پای جانش در میان باشد. خداراشکر او با ما آمد و کاملا توانست ریکاوری شود. شرکت فولاد مبارکه او را رها نکرد و فکر سلامتی‌اش بود. باور دارم که ساکت فراموش شدنی نیست. النصر و الهلال بسیار باکیفیت هستند و العین هم تیم قابل احترامی است. برای تیمی که می‌خواهد فینالیست شود هیچ تیمی فرقی ندارد. باید برایش راه حل بیابیم. من از همه بازیکنان آن تیم‌ها شناخت دارم. النصر هم یکی از بهترین بازیکنان دنیا با پنج توپ طلا را در اختیار دارد. اگر بخواهم چیزی بگویم باید به کنفدراسیون فوتبال آسیا بگویم. این جریمه و از دست دادن سه میزبانی را دوباره بررسی کند. عادلانه است در حضور هواداران خودمان بازی کنیم. 

مورایس درباره عملکرد تیمش مقابل الاتحاد بیان کرد: خوب کار کردیم اما به هر حال نتوانستیم این تیم را شکست دهیم. 

او درباره دیدار فردای تیمش گفت: سه امتیاز بازی فردا برای ما مهم تر است. قبل از آن و بعد از آن هم مهم خواهد بود. ما می‌خواهیم بازی خودمان را انجام دهیم. ما بهترین بازیکنان را داریم که می‌خواهند از بازی لذت ببرند. ما قبلا در بالای جدول بودیم اما ۴ امتیاز از ما گرفتند. می‌خواهیم مثل قبل خوب بازی کنیم و خوشحال باشیم. می‌خواهیم هواداران به حضور ما در زمین افتخار کنند و عادلانه و منصفانه بازی کنیم. دوست داریم به حریفان احترام بگذاریم و به حریفانمان خوش آمد بگوییم. به دنبال این هستیم. 

سرمربی سپاهان در خصوص عملکردش در سپاهان در مقایسه با تیم‌های سابقش عنوان کرد: من از وضعیت تیم خوشحال نیستم. دوست دارم بازیکنانم به بالاترین حد خود برسند. ما دوست داریم بازیکنان بتواند پیشرفت کنند تا بتوانیم یک تیم واقعی باشیم و روز به روز در حال پیشرفت باشیم. باید در یک معیار مشخص پیشرفت کنیم. از این بابت خوشحال هستیم و باید ببینیم فردا چه اتفاقی خواهد افتاد.

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.