اجتماعی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران منصوب شد

شهردار تهران طی احکامی جداگانه « محسن هرمزی» را به سمت« معاون حمل و نقل و ترافیک»، «سرپرست شرکت راه آهن شهری تهران وحومه(مترو)» و « سرپرست سازمان حمل ونقل ترافیک » منصوب کرد.

به گزارش سرگرمی برای همه، با احکام جداگانه ای علیرضا زاکانی شهردار تهران « محسن هرمزی» را به سمت های « معاون حمل و نقل و ترافیک»، «سرپرست شرکت راه آهن شهری تهران وحومه(مترو)» و « سرپرست سازمان حمل ونقل ترافیک » منصوب کرد.

در بخشی از « محسن هرمزی» حکم « معاون حمل و نقل و ترافیک» آمده است:

نظر به شایستگی، تخصص و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به سمت« معاون حمل و نقل و ترافیک» منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در راستای تحقق چشم‌انداز« تهران؛‌ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» با اتکا به اسناد بالادستی و بهره‌گیری از استعداد و توانمندی کارکنان خدوم شهرداری تهران و نخبگان شهر و ظرفیت‌های تخصصی، موجبات خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید. رجاء واثق دارم شاهد استمرار مسئولیت جنابعالی در سایه تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی باشم، توفیقات روزافزون شما را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند منان مسألت دارم.

همچنین در بخشی از حکم « محسن هرمزی» به عنوان «سرپرست شرکت راه آهن شهری تهران وحومه(مترو)» آمده است:

«نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان« سرپرست شرکت راه آهن شهری تهران وحومه(مترو)» منصوب می‌شوید. امید است بر اساس اسناد فرادست و برنامه‌های مصوب شهرداری تهران، در راستای ارتقای سطح کیفی شرکت و تسریع در انجام خدمت‌رسانی، نسبت به برنامه‌ریزی برای اطمینان از حسن اجرای امور، حفظ منافع، سرمایه، اموال شرکت و رفع موانع، همه توان و تجربه خویش را جهت تحقق چشم‌انداز« تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» به‌کارگیرید. توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند منان مسألت می‌نمایم.»  

بر اساس گزارش سایت شهر، در بخشی از حکم پایانی « محسن هرمزی» به عنوان  «سرپرست سازمان حمل و نقل ترافیک» آمده است:

«نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان« سرپرست سازمان حمل و نقل ترافیک » منصوب می‌شوید. امید است بر اساس اسناد فرادست و برنامه‌های مصوب شهرداری تهران، در راستای ارتقای سطح کیفی سازمان و تسریع در انجام خدمت‌رسانی، نسبت به برنامه‌ریزی برای اطمینان از حسن اجرای امور، حفظ منافع، سرمایه، اموال سازمان و رفع موانع، همه توان و تجربه خویش را جهت تحقق چشم‌انداز« تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» به‌کار گیرید. توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند منان مسألت می‌نمایم.»

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با نگاهی منصفانه به تفاوت‌های اجتماعی و تبعیضات نژادی.