ورزشی

فحاشی به همسر کایسدو / پرسپولیس کنسل شد

آفتاب‌‌نیوز :

پرسپولیس همچنان برای جذب مهاجم خارجی درحال تلاش است و در شرایطی که در جلسه هیئت مدیره پرسپولیس جذب مهاجم طی ۴۸ساعت آینده تصویب شده بود، این اتفاق باز هم عقب افتاد.

از روز گذشته در رسانه‌ها نام فیلیپه کایسدو، مهاجم اکوادوری مطرحی که سابقه بازی در منچسترسیتی و اینتر را نیز دارد به میان آمده بود و حتی تصاویر فتوشاپی از او با پیراهن پرسپولیس نیز طراحی شده بود.

درحالی که هواداران پرسپولیس به جذب یک مهاجم با کیفیت امیدوار شده بودند حالا درویش خبر کنسل شدن این انتقال را به دلیل عجیب‌ترین دلیل ممکن را داد.

درویش در این خصوص گفت: ما با یک بازیکن تقریبا تمام کردیم و قرارداد را فرستادیم، اما گا‌ها آدم شرمنده می‌شود. کار‌هایی می‌کنند برخی شبه هواداران… با بازیکنی که صحبت کردیم و تمام شد، گفت باید با همسرم صحبت کنم. او به ما پیام داد و دیدیم ناراحت است و گفت که به چه جرمی به همسر من فحاشی کردید؟!

مدیرعامل پرسپولیس در مورد حرف‌های این مهاجم اضافه کرد: یکسری دلال‌ها دنبال این هستند که کارمان را خراب کنند و با من هم رابطه خوبی ندارند. او گفت اصلا نخواهم آمد و کاملا منتفی شد.

او در مورد لو رفتن نام این بازیکن گفت: متاسفانه از دیروز نمی‌دانم چه کسی به چه شکلی نام بازیکن را لو داد. قبل از لوکادیا هم همین اتفاق افتاد و قرارداد او دو برابر شد. حتی همین امروز صحبت کردیم که آن بازیکن گفته بود باید برای من در زعفرانیه خانه بگیرید.

او در مورد تهدید این بازیکن ادامه داد: به کایسدو پیام دادند که دیدی با لوکادیا چه کار کردند؟ برای تو بدتر خواهد شد. شما ببینید نگرش این افراد در مورد ایران و ایرانی چگونه است.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.