علمی و پزشکی

عیسی زارع‌پور «وزیر نمونه جمعیتی» شد

فاطمه محمدبیگی با اشاره به هفته دولت و سفر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات به استان قزوین، گفت: در نشست شورای اداری استان به عنوان رئیس فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده مجلس از زارع پور به عنوان وزیر نمونه جمعیتی هیات دولت تقدیر شد.

وی افزود: ایشان همواره سعی در تبیین موضوع ابر چالش جمعیتی دارند و پایبندی دولتمردان به سیاست‌های جمعیتی باعث می‌شود که دیگران هم به موضوع ابر چالش جمعیت، کاهش رشد جمعیت و خطر پدیده سالمندی و تک فرزندی هم فکر کنند و به طور قطع در تمامی موضوعات مورد نیاز و مبتلا به جامعه نیازمند این هستیم که دولتمردان از خودشان شروع کنند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس یازدهم از هیات دولت برای ورود به سیاست‌های جمعیتی تشکر کرد و گفت: امیدواریم تمامی مواد قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده اجرایی شود و همچنان که رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با دولتمردان علاوه بر حمایت از دولت به تمجید هم پرداختند و در این رابطه از تلاش های دولت در عرصه‌های مربوط به رشد اقتصادی، فعالیت‌های جهادی و شبانه روزی تقدیر و تشکر می‌کنیم و امیدواریم موضوع حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ویژه در حوزه معیشت، تامین مسکن و همچنین خودرو برای مادران و اجرای کامل تسهیلات بانکی در دستور کار دولت قرار گیرد.

۵۸۵۸

تیم خبری علمی پزشکی

برای من، نوشتن 60 توضیح پروفایل یعنی برقراری ارتباط با 60 جامعه متفاوت است. من به هر یک از شما متعهدم تا بهترین محتواهای پزشکی را ارائه دهم و همراه شما در مسیر بهبود سلامتی قرار بگیرم.