عمومی

ظرفیت ورزشگاه غدیر ارومیه پرشد/پخش زنده در پارک ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در حالی‌که نزدیک یک ساعت دیگر تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۹:۱۵ در مرحله نیمه‌نهایی بیست‌ودومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا در سالن شش هزارنفری غدیر ارومیه به مصاف تیم ملی چین می‌رود بیش از شش هزار نفر هم اکنون در ورزشگاه غدیر ارومیه حضور دارند و ظرفیت این ورزشگاه کاملاً پر شده است.

بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد بیش از هزار هوادار ایران نیز در پشت درب‌های غدیر ارومیه مانده‌اند و امکان حضور در ورزشگاه را پیدا نکرده‌اند.

از تماشاگران ارومیه‌ای تقاضا داریم از مراجعه به سالن غدیر خودداری کنند چرا که ظرفیت ورزشگاه پر شده است و به هیچ وجه امکان ورود به سالن وجود ندارد.

ظرفیت ورزشگاه غدیر ارومیه پرشد/پخش زنده در پارک ها

در پارک‌های ارومیه والیبال را زنده تماشا کنید

تماشاگرانی که موفق به دریافت بلیت و حضور در سالن غدیر محل اجرای مسابقات والیبال قهرمانی آسیا نشدند، می‌توانند در پارک‌های ائللرباغی، استقلال (تخم مرغی) و ساعت رقابت‌ها را به صورت زنده از تلویزیون‌های شهری تماشا کنند.

با توجه به برگزاری بیست و دومین مسابقات والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ در ارومیه و پیش‌بینی استقبال پرشور تماشاگران بویژه در دیدارهای تیم ملی والیبال ایران، ستاد برگزاری مسابقات اقدام به نصب نمایشگرهای بزرگ شهری برای پخش زنده دیدار در پارک‌های ائللرباغی، استقلال (تخم مرغی) و ساعت بازی کرده است.

تماشاگرانی که موفق به تهیه بلیت مسابقات نشده‌اند می‌توانند در این مکان‌ها حضور یابند و به همراه خانواده مسابقات را ببیند.

در فاصله یک ساعت مانده به شروع دیدار تیم ملی والیبال ایران مقابل چین در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا ظرفیت ورزشگاه غدیر ارومیه تکمیل شده و طرفدران بیشماری پشت درب ورزشگاه مانده‌اند.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۹:۱۵ امروز (جمعه سوم شهریور) به مصاف کره‌جنوبی خواهد رفت و در صورت پیروزی راهی دیدار فینال مسابقات قهرمانی مردان آسیا خواهد شد.