سعید جلیلی ساعاتی دیگر به شیراز سفر می‌کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمّدنبی رودکی با اعلام این خبر بیان کرد: در پی در خواست‌های مردمی مکرر، سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در آخرین روز تبلیغات صبح چهارشنبه ۶ تیرماه جهت دیدار و گفت‌وگو با مردم استان فارس به شیراز سفر خواهد کرد.

رئیس ستاد فجر حامیان دکتر سعید جلیلی افزود: سعید جلیلی ساعت ۱۰ صبح در شبستان امام خمینی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) شیراز با اقشار مختلف مردم فارس دیدار عمومی خواهد داشت و در این جلسه خانواده معزز شهدا، روحانیت، اقشار و اصناف و گروه‌های سیاسی و کارگری مختلف حضور می‌یابند.

رودکی بیان کرد: سعید جلیلی بررسی‌های دقیق و کارشناسی جامعی در خصوص مشکلات و ظرفیت‌های فارس انجام داده و احترام ویژه‌ای برای پایتخت فرهنگ و هنر ایران قائل است.

مسئول ستاد فجر جلیلی گفت: نگاه جلیلی به فارس حقیقی و مبتنی بر ظرفیت‌ها و منابع فرهنگی و اجتماعی است و برای توسعه و حل مسائل این استان نگاه و اعتقاد ویژه دارد.

نبی رودکی با اشاره به اقبال عمومی به سمت جلیلی گفت: نظرسنجی‌های مردمی نشانگر اقبال و رغبت مردم به سوی جلیلی به عنوان تنها نامزد دارای برنامه راهبردی است و وی می‌تواند مسیر دولت شهید رئیسی را تداوم بخشد.