حوادث

زورگیری از بانوی سالخورده در مقابل چشم پلیس

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری مردی جوان در حین زورگیری از یک بانوی سالخورده خبر داد.

به گزارش سرگرمی برای همه، سردار محمد معظمی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: روزگذشتهه ماموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه درحال گشت‌زنی در محدوده بلوار نبرد تهران بودند که به یک مرد جوان که به صورت پیاده در حال زاغ‌زنی عابران پیاده در مقابل بوستان سهند بودند، مشکوک شده و رفتار او را به شکل نامحسوس تحت نظر قرار دادند.  

وی ادامه داد: هنوز دقایقی از نظارت نامحسوس ماموران بر این فرد نگذشته بود که او در همین حین به طرف بانویی سالخورده حمله‌ور شده و با تهدید سلاح سرد، تلفن همراهش را زورگیری کرده و به سرعت از محل متواری شد. در همین راستا نیز ماموران برای دستگیری این فرد وارد عمل شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اقدامات پیشدستانه ماموران پلیس برای دستگیری این فرد، گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهم به سایر گشت‌های انتظامی، متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از وی یک قبضه سلاح سرد و شش دستگاه تلفن همراهی که متهم قبل از دستگیری سرقت کرده بود کشف و ضبط شد.

معظمی گودرزی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی اظهارکرد: متهم ۲۴ ساله در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود و ۳۰ فقره سرقت مشابه از زنان سالخورده اعتراف کرد. همچنین در جریان بازجویی‌ها مالخر اموال سرقت شده از سوی این فرد نیز مورد شناسایی قرار گرفت که اقدامات برای دستگیری‌اش در دستورکار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه متهم دستگیر شده دارای سابقه تحمل حبس به جرم سرقت است، گفت: تاکنون ۱۵ نفر از شاکیان این فرد که اکثر آنها زنان سالخورده هستند، مورد شناسایی قرار گرفتند و شناسایی دیگر مالباختگان و شکات نیز در دستورکار قرار دارد.

به گفته رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، برای متهم دستگیر شده پرونده‌ای تشکیل شد و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.