استان ها

راه و آب جزو اولویت های مهم دولت سیزدهم در خراسان شمالی است

راه و آب جزو اولویت های مهم دولت سیزدهم در خراسان شمالی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی در جلسه ستاد هفته دولت گفت : راه و آب جزو اولویت های مهم دولت سیزدهم تلقی می شود به طوری که چهل درصد مصوبات سفر رئیس جمهور به استان به این دو حوزه اختصاص یافته است .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سرگرمی برای همه، مهدی رشیدی با تاکید بر اینکه اقدامات خوبی در دولت سیزدهم انجام شده ، افزود : اتفاقات خوبی در دولت سیزدهم رخ داده که باید به درستی تبیین و پرداخته شود زیرا سالهاست منتظر افتتاح برخی پروژه ها بوده ایم که در دولت سیزدهم شاهد افتتاح آنها هستیم .

وی در ادامه به برخی اقدامات مهم حوزه عمرانی استان در دولت سیزدهم اشاره کرد و اظهار داشت: چهار مجتمع آبرسانی با پوشش ۱۶۷ روستا ، انتقال پساب پتروشیمی به بجنورد برای نخستین بار در مدت زمان ۷ ماه در دولت سیزدهم در حال انجام است که دوازده میلیون متر مکعب در سال آب بازچرخانی می شود.

رشیدی خاطرنشان کرد: دولت به رغم تحریم ها و سایر مشکلات با اقدامات ابتکاری درصدد حل مشکل کم آبی است و این در حالیست که از کمیت و کیفیت پروژه ها کاسته نخواهد شد .

رشیدی ، انتقال آب های سرانی به ارزش ده هزار میلیارد تومان و انتقال پساب پتروشیمی به بجنورد را جزو مهم ترین و حیاتی ترین پروژه ها عنوان کرد.

گفتنی است دیدار با نماینده ولی فقیه در استان ، سفرهای شهرستانی استاندار و معاونین استاندار، افتتاح پروژه ها، غبارروبی گلزار شهدا ، استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه های اجرایی، برگزاری میز خدمت ، افتتاح پروژه های روستایی ، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری شب شعر با محوریت جانبازان ، ضرورت اطلاع رسانی از پروژه های بزرگ با هدف امید آفرینی جزو موضوعات مطرح شده به عنوان برنامه های هفته دولت در این نشست بود .

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف